Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem meg nyomatékosabb alul a sherco....vagyis biztos....és ezért kisebb gàzzal tud operàlni...
Jarvisz foloslegesen nem vergodik,kihasznlaja a motor erejet..mig a dijbirkozo technikasabban adja elo.Jarvisz egyszerubben megy fel...enyi..a motoroknal mar mindegy
Ezt te is tudod....csak még nem próbàltad....
Van hangszoro a telefonon.
Jó a füled...
Egyforman jok. Talan Roman konnyebben veszi. Kissebb gazon.
Eddig se esett szét....
hát igen
Jobban teljesít!
urak itt tartunk
Gratula a Ktm nek a Dakarért.. De a hondànak is a 2. Helyért.. Végre tudnak olyat csinàlni ami végig megy és nem esik szét....
Köszi
Ja. Úgy sincs pénzem újat venni.....
Sanyi. Akkor most pàr évig shercoval nyomod?
Szivesen..
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_350_exc-f-12087475
tedd be a hirdetesed linkjet kerlek
Rendben, köszönöm.
Hobbiendúrózásra használt gépekben (350) itt a környéken, 300-400 órák vannak, gond nélkül..
Ez 15-ös és 160 óra van benne. Egyébként ha eltudtam volna adni a motorom pont a tiédet szerettem volna megvenni, de úgy néz ki megmarad ebben az évben.
2014 től ..elnennek 300 óràt.. Egy olyan hasznâlat mellet...amit mondjuk nàlam kapnak a motorok...Nyílvàn ha éjjel nappal szabàlyon hasznàltàk akkor ez kevesebb...
A gázreakcióját nem szokták dícsérni. Hard enduróban szerintem vissza lépés. Persze majd megoldják.

Én is próbáltam, de csak tempós menetben. Ott én jónak találtam, egyáltalán nem gyenge amivel előtte ilyesztgettek.