Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gibson mousse ha valakit érdekel 20 ezer
itt meg a szemétdomból teremtjük a kollégával az értéket a képen én vagyok amint értéket teremtek az utolsó képen 225kg csapággyal érték teremtés ja és ln inkább ilyen játékszereket veszek mint évente motort
Franci én ezt fejlesztem http://dpfcleaner.hu/ és fejlődik
szoktam telefonon beszélni vele
Mert már nem motorozik...
Mindig ez a szentimentális duma... Te kiken vezeted le a feszültséget? :)
sajna már nem írogat ide
Ha már gumiháború van, Michelin Enduro Medium, vélemények??? Tudom csak tavaly ősszel adták ki, de hátha van már valakinek tapasztalata. Tavasszal azzal indítanám a szezont, remélem beválik majd!
Akkor Jimy haverodat üdvözlöm.
Amikor az ember saját magát is Győzikéhez méri, akkor ott már komoly baj van. Feri a motorozás Fekete Pákója! És nyelvújító...
atrakja ra a kopott szart. A z oreg motort eladja az uj gumval.
a csira víz kimarad!!!
Te ugyan olyan frankon írsz mint a jimy haverom
Akkor a gumikrol en is csak ...szeznonba 2 gumi el megy elol es 2 hatul,elol fontosabb nekem,mert kell iranyitani es legyen stabilitas,hatul meg ha sar van akkor kotelelezo mod jobb az uj,de el lehet menni kopottal is,csak akkor 2X tobb benzin fogy el es ero is...En altalaba ugy csinalom,hogy szezon elejen elol hatul uj gumival indulok,majd a nyar fojaman ha nem saras akkor kopottakkal ropogtatom..ha idegenbe megyek mindt pl romaniacs akkor teszek ujat elol hatul,majd miutan haza jovok leveszem es azok a kicsit hasznalt gumik kerulnek fel a szezon vege fele mikor mar sarosabbb hidegebb az ido.
Nalam a cross gumi sosem jott be,egy kopott enduro is tobbet nyujt,de ez idojaras fuggo.
Az,hogy 2 evet motorozok 1 gumival az egy nagy faszsag,mert itt nem arrol van szo,hogy hogy tudok kopott gumival motorozni es adni a nagyot,hogy kopottal is tudok,mindthogy az embernek a biztonsaga sokkal fontosabb,az hogy alljon a motor alattad,merjel vele ereszkedni ,oldalazni stb..ezt kopottal is pont meg lehet csinalni,csak nem olyan batran es biztonsagosan.....es van,hogy egy evben ha sokat megyek akkor hatul siman a 3 gumi es elol a 2.
Részemről megértettem.
Sokan abból indulnak ki, hogy vesznek egy gumit és használják, amíg el nem kopik használhatatlanra, s ezért a félreértés.
Nálad nem így van, van több gumid, s mindegyik máshova, más alkalmakra használod.
Mikor Ferenc testvérünk (Münchausen Feri, az endúrózás KIszel Tündéje, vagy a Beta Győzikélye) elkezdett a környékünkre járni, akkor az terjedt el, hogy van egy "idióta" aki minden alkalomra új gumit rak fel. Védelmére legyen szólva, így tulajdonképpen soha nem használ el egy gumit se ha már a kérdésre szószerint válaszoljak.
Engem inkább az érdekel, hogy miért kell teljesen ártatlan kérdésre is hazugsággal válaszolni. Nem fogom fel a miértjét. Ezekután még van olyan aki kérdést tesz fel neki. A másik nagy találós kérdés, ha kétévente használ el valaki egy gumit, az minek vesz egyáltalán, mikor a motorjait sűrűbben cseréli, mint két év ?
Így is lehet értelmezni, 2 évente cserél gumit, 3 db hátsó keréken, azaz 2 évente használ el 3 gumit.

Találós kérdés, ha 2 évente használ el valaki 3 gumit, akkor mennyi ideig használ egy gumit?

Szerintem a 8 hónap is hihetetlen annak tükrében, amennyit Feri megy..., mert ugye nem mindegy ki mennyit megy, meg az se hol és hogy.

Engem az érdekel inkább, mi volt a kérdező kérdése mögött a MIÉRT, miért szerette volna tudni
2 évet nekem nem bírt ki egy gumi se pedig évi 4-6 napokat volt használva a,motor
Persze nem kopott szar csak a hegyen semmire se volt jó
Tavaszi sáros menetre mindig újat kellett venni, aztán az őszi nem annyira sáros meneten még elviselhető volt, majd ment a nagy gépre amin lekopott teljesen
2 ev picit erős. Vik ki tud facsarni egy gumibol nem keveset. De amennyit tv megy mar szövet se maradna egy gumibol fel ev utan se. Kicsit ez erősre sikerült szerintem is. Inkabb ugy irnam minden motorozasra uj gumi.
Én csak vicceltem ezzel a Münchausen Báró névvel, de gumi témában se jönnek ki a számok. Két évente 1 gumi..!! Nagyon komoly.
http://youtu.be/-6p4_ElS6Rw
http://youtu.be/fiUGpp6DO_A
Feri!Az elmult 1 évbe...menyi hàtsót kapartàl el,??
Amúgy nem sok figyelmet szànok a gumikra.. A múlt szezont..1db gumival vészeltem àt....De ezt a gibsont ki akarom próbàlni.....Kekaparom a mostanit...és sikítok...
Egy jó gumi sokat dob az aznapi teljesitményen. Nekem az ms5 soft...sehol nincs a c18 hoz....Rendesen bambàztam az elején vele..