Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

Egy barátom nézegeti a GasGas 2018as EC300-asát. Se neki, se nekem semmi tapasztalatom GasGas-szal. Tegnap láttam új EC-t életemben először közelről. Szeretném, ha lenne itt valaki, akik kicsit mélyrehatóbb tapasztalatokat tudna mondani a reklámszövegnél a típussal kapcsolatban. Amit tudunk, hogy nagyjából "minden új". Na most... a motor beszállított tételei, mint pl a kipufogó, futómű, fék és kuplung elég neves márkák, ahogy elnéztük a motort tegnap, nem egy összecsapott katyvasz. A blokk viszont állítólag csak finomhangolt, már egy ideje ezt használja a márka. Szóval, típusra jellemző dolgok, tapasztalatok érdekelnének. Köszi előre is.
http://youtu.be/TojY7jw68wA
Itt azt nézzük....hogy nem kell....
Köszi! Jobb volt mint az Izaura TV!
Csoki a foldesúr
http://youtu.be/Utj1hWuNfOU
Na itt nem szeretnék menni..
Nekem van egy zsír új. Azt hiszem tizenpárezer volt, tízért megválok tőle.
Keresek ec km jeladó kábelt
Ja. En is kezdek.mar picit bekaparni. Iden a nyugati es delnyugati reszeken kurvasokszor volt 10-15 fok.valahogy most keletre ritkan jut joidő.
Nem tudom. Csak ez van. Na meg nagy a csend. Téli àlmot alusztok???Karàcsonykor felhoztam a pincéből a régi Motorrevüimet...1994 től...Érdekes volt őket ismét àtlapozni...Most végeztem.Pàr érdekes dolog...1996 ban az nsr 250r kàrtyàval indult,nem kulcsal..Ma 20 évvel sem természetes az új motoroknàl..Vagy ha azt nézem, hogy 2003 ba a sportmotorok mai szemmel is gyönyörüek voltak(cbr600rr)....a cross motorok meg mondhatom csúnyàk..egytől egyig. Vagy Ha azt nézem, hogy a kilencvenes évek végén 50 ccm es motorokból kihoztak 18.....20000 es fordulatyzàmog..és 18 sebesség volt bennük...akkor nyugodtan mondhatom...nem sokat tanultunk a 2T működéséről az elmúlt 20 év alatt....Vàrom a tavaszt...mennék màr motorozni...màr az utcai is hiànyzik....Nincs màr video ami ne làttam volna...ahogy mondani szoktàk.....mindjàrt sokkog kapok...Rohadt tél.
Milesz most
David Knight gas gas ra ült....
egészségedre
Köszi.
Üdv! Urak van valakinek ilyen eladó gyári szám 7733503400030
Megyek pénteken pestre...mert àtigazolàsi időszak van....Középső fiam focista....lehet nem mondtam még.
Egész lefogytál!
Beta....18 tesztmotor....zene füleimnek..Valahogy hétköznapra esnek a jó idők.Hétvégére elromlik... Csüt Péntek jó idő....Lehetne menni.....
Ú az szuper....
Írtam messengeren!
Nagyon jól néz ki......
Mennyibe kerul ez a gumi?