Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komoly kis ünnepség! Süti szendvics büfé asztal. Legalàbb ekkora partit csinalsz mikor végre sikerül túladni rajta egyevesen. Rohadek ktmnel. Kitépik a kezedből a lóvét és mehetsz a picsaba .dobozban az uj motorral. Se haverok se pompa se büfésàtor. Szemétség. Haver vett tavaj egy betat. Nem meselte hogy lett volna ilyen kis àtadó ünnepség.
A régi blokk szerintem teljesen jó ,nekem volt 2009 250 es,és most 2012 es 300, csak kopóalkatrészt cseréltem idáig.
Àà..... Benéztem.
Félre értetted...Vagy rosszúl fogalmaztam. Robiékra értettem...
Csak elmelkedes. Eveken at nagy csinadrattaval mindenhol szuper haversag megjelenes . Ajandekok .pompa kiabalas buli.huzdagazt. mostmeg szupertitkos. Mint az 51 es korzet arizonaban. Leszalltak az ufok vagy mi tortent ?
szegény freneik nagyon szívén viseled a gondolatmenetét...
Most mar szuertitkos lett? Eddig meg az volt hogynem.kell parazni sehol. Nyiltan ki.kel allni ahol ellenzik a motorozast. Szembe kell.menni az erdeszekkel helyiekkel.mindenkivel. nem beszari modon sunnyogva jarni.erdőfigyelő csoport meg mifaszom. Most meg szupertitkos a helye. Beszaras.
Szupertitkos
Óó ők màr ritkàn jàrnak oda.... Van nekik szuper titkos màsik hely......
Sanyika.vidd ki magaddal a fekete erdőre baratkozósra. Robiék biztos örülnének.
Ja .Sokszor egyformàn látjuk a motoros dolgainkat..Kivàncsi leszek ha hajtunk egyet, ki akarja a motorjàt a màsikéra cserélni...Egy biztos..a két legjobb extrémendurózàsra gyàrtott motor a Beta...és sherco.Én legalàbb is meggyőztem magam...A màsok véleményét meg tiszteletbetartom, de leszarom...
Elég nagy baj ha egy új motornak akkor jó a kuplungja ha túl van töltve olajjal.
Amennyivel olcsobb annyival biztos nem gyengebb mint a tobbi. Ugyan akkor eladasnal is lejebb lesz az ara mint a tobbinek.

A kuplung is hasznalhato nemi olajtultoltessel ugy olvastam.
Így van . Új motor ...jó motor....Jó az àra. Van alkatrész. És még el is lehet adni....
Negatívumokat azért óvatosan kezelem, ktm tpi-röl is számtalan rémhír terjengett. De az az igazság, hogy sokszor a fele se igaz...ahogy tapasztalom. így a leírtak alapján olyan ez a motor, mint bármelyik másik széria enduro. Nyugodtan megvehető. Meg a srác nem hard endurora akarja használni, meg főzni valami sziklás katlanban egész nap csúsztatott kuplunggal.
Jó az még az ügyeseknek is.
Igaz, de hobbistáknak így jó
Az a gyengesége amit a promóciós szövegbe le is írnak....A jól bevàlt motort vàltozatlanul hagytàk......Csak az a baj....,hogy 2009 óta így van.....De legalàbb nem titkoljàk.
Mi a blokk gyengesége ? A kuplungot tudnám csak mondani !
A kartevot nem tudod mar kiirtani. Tulszaporodott. Gyenge tél volt. Nyüzsögnek.
Kizàrt ,hogy hajtókaros lenne. Valószinü szegény a keverék.. De jól sejted...a blokk a leggyengébb làncszem a gas nàl...Futómü , fék,design, minden partyba van a többi màrkàval. De a blokk is jó àtlagos enduróba.. Olyat meg ne vàrjàl, hogy a legolcsóbb mindent visz..
Most trágyázni kell! Meg zsír eltávolítózni a földeken, hogy nyáron ne legyen fírges!
Kint van a szőlőbe. A foldeken.rotakapzik a gg val. Sok a munka.
Sima endurozás. Semmi extra. És a blokk érdekelne leginkább. mert hallottunk egy 10 órás 2018asat, de az elég komolyan kerregett. mint ha hajtókaros lenne. Gasgas sajátosság?
Mire akarod hasznàlni? Enduró? Endurócross? Extrém enduró?