Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és lenne még 1 kérdésem ! mégpedig az rrt-be hány kilométerenként kell az olajat cserélni és mijet buritsak bele én 15w-40eset vagy 10-40eset tettem bele szintetikusat aszem
ja és a gyertya mijen megy bele
poweres 125-ös blokkja van
várom a válaszokat
vagy nézd meg rendesen viszamennek-e a dugatyuk ha kettő van benne?
hahahaha.szoktam,de nem segít!
zsirozd meg
hello mindenkinek,valakinek volna tippje hogy a motoromon miért szorul be a hátsófék?
Hát igen sajna :(
Csak a postával megoldható szerintem.
Basszus....
Na az sem a szomszédban van.....
Én miskolc mellett hejőkeresztúr
Merre is laksz?
Szia! A rendszer és a szívócsonk együtt 10 Eft

a szívócsonk hibátlan nincs masszázva, nincs szétrepedezve.
Kipufogó rendszer, és a szívócsonk, volna az amire szükségem lenne.
hali! valaki tudna nekem képet dobni gilera rc 125 rally: cdi meg egyéb indításhoz szükséges elektromos berendezések vezeték hova tartozásárol? ki megy kihez? mi honnan hova? elég pár kép h a trafóra meg a cdire meg a gyujtásbol felfutó vezetékek hova vannak kötve. előre is köszi :D
Szia! Írd már le lécci hogy mi kéne és akkor csak kitalálunk rá egy árat :)
Friss összerakás utáni indítás :))

http://youtu.be/9Pwh92S5jRY
Annyi gondom mindezzel hogy nem tudom mit kezdjek vele, én vettem egy másik motort "donornak"
Így ennyi alkatrésszel nem tudok mit kezdeni, ha megakarsz szabadulni pár dologtól, én szívesen átveszem ha így nem működik, akkor így jártunk mind a ketten...

:):)
Szia, ha tényleg érdekel akkor 20 ért elvihetsz mindent, amit felsoroltál kb. ennyi lenne normál áron ,de nekem fullra nincs rá szükségem.
Szia,

És mennyit kérsz az egészért?
Bár nekem max a kipufogó, karbi, membrán, és a csonk kellene.

Üdv,
Hali! Nincs sajna! Annyi van amit kiírtam
jobb oldal idomod nincs véletlenül?
Sziaztok!

Gilera XR 1 ből maradtak meg a cuccok!

Eladó a megmaradt alkatrészek végleges külföldre utazás miatt!
Ami megmaradt:
-Blokk alja, benne: -Jó főtengely
- Komplett váltó
- Kuplung
- Víz pumpa
- olja pumpa
-Komplett kipufogó rendszer(XR1)
- Önindító
- Karbutártor
- szívócsonk membránnal együtt
- berúgókar, váltókar

Az ár fix! Áprilisig vagyok itthon! Csak egyben eladó minden! Vagy csere számítógépre! ha valakit érdekel a dodlog: tdavid18@freemail.hu vagy 06-70/7050194
Nekem is készülget, végre már benne a másik teleszkóp bitang lesz ha teljesen elkészül :):):)
Jól néz ki, ha már elkészült lehet döngetni :):)
kőszi
kész
levegőt nézd meg,meg a power szelepnek a dobozát.meg agyujtást,,et a lendkerék el tud koszolodni,nem generál elég ménküt.XDXD