Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ehez kellene blokk
Ez milyen gilerra?
Ha üzemképes a trafó akkor érdekelne. toma67@freestart.hu küld a választ légyszi!
Helló
A fék kar el kelt, a trafó 3000ft
Na ez az amit nem tudok! A motor elindul megy 1-2 percig, mikor hogy. Majd megáll, eltűnik a szikra és semmi. Nem csinálok vele semmit 2-3 nap múlva próba újra! Jelenség ugyan ez, mint már leírtam. Keresem a beteg alkatrészt! Csak már fogy a türelmem
Szia!

A gyújtótrafót, illetve a fékkart menyiért adod?
125ccm kettő blokk az hiányos, a harmadik az hajtókar csapágyas.kovacst1em@citromail.hu ha valami kell belőle akkor erre a címre írj
Blokkok működnek és hány köbcentisek?Érdekelnek!
A képen látható alkatrészek eladók
Gilera Zulu 50 / H@K 50 hez keresnék egész blokkot vagy 4 sebeséges váltot,habár olvastam hogy ezek mind 6 sebességesek, lehet hogy valami más váltó van már benne?Most vettem a motort 2hete és most 2-es és 3-ik ba rángat... lehet hogy más gond?
gilerra zulu 50-hez blokk van valakinek? kösz
kéne egy fordulatszám mérő spirál! meg a km/h spirálra ami átadja a kerékből a hajtást az a pici tengely, mert már elkopott a bordázata és nem adja át a hajtást.
köszi :)
Várunk mindenkit sok szeretettel egy izgalmas hétvégére!
és ha szabad tudni mit keresel?
alkatrész :hdu@freemail.hu
én is tőle szoktam alkatrészt rendelni
hy elvileg ezeknek ugyan olyan blokkja van mint az rx nem elvileg gárilag 15w40-es megy bele 1.2 liter
Helló Mindenkinek!
Vettem a tavasszal egy gilera xr2 marathont, és érdekelne engem pár dolog a mocival kapcsolatba. Tudna nekem valaki segíteni? Ilyen pl: hogy milyen olajat tegyek a mociba, meg hogy hol tudok könnyen alkatrészt szerezni. Köszi előre is
helo ezt a blokkot ble lehet tenni zuluba?
ehez kellene elektromos kapcs rajz
ehez a motorhoz keresek blokkot
menyi a zulu blokk? kovacs.gyorgyne@upcmail.hu
menyi a zulu blokk?
Szia!

Köszi a rajzot és a leírást. 4 kivezetéses a fesszabályzóm mint a képen. Így talán már jutok valamire. Most már csak a beteget kell megtalálni a sok páciens között! :)
Szia!

De sajnos lemerül:-((

Semmi töltés nincs:-(