Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztokmég mindig egyben van azsp01 es mocim bontásrta elado egyben akit érdekel ezena számon hivhat vagy irjon ide a forumra 06302820100
üdv,volna 1 kis godom.Gilera kk poveresen elszalt a fotengelyem.Esetleg ha valakinek lenne elerheto aron.+36307052151.
hali!
Nagyon megköszönném, ha Neked nem jelent sok gondot.
Üdv.Nekem van,de sajnos német nyelvű...Ha segít,szívesen beszkennelem és elküldöm e-mailben.
hello Gericsi!
én használom a Coguart
- komfortos, kényelmes
- nem egy idegbeteg moci, de nézelődéshez, túrázáshoz kiváló
- 2,8-as fogyasztás
és nekem is az a problémám, hogy nem találtam még leírást, alkatrész beszerzési forrást

üdv escéháef
sziasztok!
új vagyok itt
abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy merre találok Gilera Coguar-hoz szerelési, karbantartási leírást, útmutatót
előre is köszi
leghamarabb holnap tudok szerintem.de írj az emailemre és ott küldök.email címem:szabo.peti8@citromail.hu
értem..képet tudnál csinálni a jelenlegi állapotárol?érdekel a motor csak látni akarom..:)
igen a komplett kábelköteg elment a motorblokkal.és a kormányon lévő gázrész.megvannak a fékek ,váz,bukotartó kerekek.müszerfal,lámpák,tank.szóval a blokk és a kábelköteg és a gázrész kivételével minden megvan.várom válaszod
komplett kábelköteg elment?minden elektronika ami a vázon van trafdo stb?igazándibol nekm ez az emii szar..meg még jo pár dolog én azt hittem h csak berakom a blokkot és jo...hát ez igy nem jo de érdekel csak konkrétan ird le h mi van meg...
hello.a kábelkötegezés az elment a blokkal együtt.a benzin pumpa degis rendesen müködik.de remélem igyis érdekel
amugy még egy kérdés az elektrtonika rndben van meg az ac pumpa meg a vezérlő lánkerék jo?majus 5.éig utalom a pénzt de ezt majd még megbeszéljük addig kérlek ne adj el semmi köszönettel Horváth Marcell:)
hali srácok gilera rc 50 hez kéne kipufogodob ha van valakinek kérem szóljon. köszönöm.
Sziasztok!
Gilera ER 500 Dakota-hoz keresek motorblokkot. Előre kösz a segítséget!
Hello.Probáltalak délután hívni csak nem voltál elérhető.Holnap délelőtt ha tudnál hívj fel és megbeszéljük hogy mit tudtam intézni.
nagyonmegköszönném:)
Sp1 blokk és nicasilos henger fejjel eladó egyben vagy külön is.
MAilben lécci.
persze hütő is megvan.utánajárok és jelzek.azon a számon hívhatlak-e amin hívtál?mert hat tudok valamit akkor hívlak.legkésőbb hétfőn utánajárok.
Én hivtalak délután is figyelj elmenni nekem költséges kb ugyanennyi lenne de ezt valahogy postázni vagy ha szétszeded és ugy postára rakod az ugy szted megoldhato-e mert engem nagyonérdekel és nagyon kell ez nkem 25 be gondolkodás nélkül megveszem jah és annyi h hüttö megvan vagy nincs?várom válaszod
a blokk és a gázrész elket belöle ahogy irtam is.de amugy a többi megvan.én mondanék érte 25000ft-ot.Kiskunhalason van helyileg.te merre lennél?várom válaszod
engem érdekelne a motor komplettan menyiért adnád oda?
és hol találhato?üdv marci
valakit nem érdkel sportkipufogó?
sürgős!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:0630731
6232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
http://www.kepesmotor.hu/robog.
..
Hello.Eladó a képeken látható gilera mx1 alkatrészei.Egyedül a blokk kelt el kábelkötegestől és a kormányon lévő gázszektor.minden más megvan.ha bármi érdekel írj vagy hívj bátran,biztosan megegyezünk.tel:06205415990
csá igen 4 csatlakozos itt a kép ird meg menyit érmeg neked
Hali. A fesszabályzójáról tudnál küldeni pár képet? Hány saru megy rá, 4?