Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi lett az oka végül is,a karbi?
Horvát Róbertnek hívják
endurók bontásával foglalkozik én is tőle szoktam vásárolni
korrekt áron adja a dolgokat és szinte miden van nála, ha kell megadhatom a mail címét is de azt ritkán nézi inkább hívd fel!
(hdu@freemail.hu)
Helló, ki lenne ő?
megvan a hiba oka amire kb 1 honapja nem jöttem rá
a motor 7000-nél jobban nem pörgött :(
kicseréltem a karbil beinditottam és most megy mint a golyó
hali próbáld meg őt:0630405-3450
biztos van neki tegnap beszéltem vele
Dellorto PHBH28as karbihoz kellene nekem egy bontott repedésmentes úszóház
szia!itt van az emalil cimem küldd el a számodat légyszi mert igy borzasztóan hosszadalams a dolog amit meg kéne tudnom. köszi Gábor culera@citromail.hu
szia!küldj egy telefonszámot ide légyszi! nemtulsokat vagyok gép előtt inkább csak telefonon tudnék kérdezgetni! culera@citromail.hu
gilera 50ccm(eagle,rc)bontott blokkalkatrészek eladók:henger(dugó nélkül) 12eft,főtengely 10eft,
szacsomotor@freemail.hu
gilera enduró alkatrészeim vannak eladók
Pontosan egyet értek az előttem szólóhoz. A nagy fekete az alapjárat a másik meg a keverési arány álító csavar. Sajna azt nem tudom az rx-re fel e megy,egy próbát meg ér.
Hali, nekem is ez a karbi van fent, a nagy fekete a súbert emeli vagy ellenkezőleg, a másik az olajcsőmellet az a te csavarod :):):)
köszi a help-et majd megpróbálom kipucolni!
de az nem baj hogy az rrt-n a karbi 28-as az rx-en pedig kisebb!?
az enyémről teszek fel képet jó lenne tudni hogy melyik a benzin és melyik a levegő állító csavar?

u.i.: a tesómé ugyanez csak ellenkező oldalt vannak az állítócsavarok
Még annyit,a tartájnál is tisztítsátok ki a csapot rendesen. Ha még se jó küldj emailt és képet a karbiról. Még esetleg teszteld le az rrt karbival az rx-et vagy fordítva. Így könnyebb a hibát ki szűrni.
Én szerény véleményem szerint nem kapja meg dugulás miat rendesen meg a benzint. Az rrt-nek a karbi és a levegőszűrő csatlakozásánál van egy olyan nyílás mint a túlfojó. Azt ha le zárod ugyan az a jelenség. Üresben kis gázon is el éri a 9000 fordulatott viszont sebeségben már nem megy. Ezért írom hogy nincsen elég benzin és ez dugulásra utal.
helló mindenkinek,van egy műszakis kz eladó 2013,képet rakok ha nem felejtem el,az ár pedig 125-130 ezer lessz!
Hali nem rrt hanem az öcsém rx-e roszalkodik
azt kéne orvosolni mert el akarjuk adni és igy igazándibol nem veszi meg senki
+ menni se akar vele igy tesom pedig itt vannak a joidök lehetne csapatni jokat 2en
Már látom rrt-ről van szó.Karbi hiba lesz ott.
Hali,tudnál írni tipust vagy esetleg írj erre az email címre+kép:ejjelibogar@citromail.hu
Szia,

Megvan még,

Kint van az elérhetőségem.

Üdv,
Helló! Meg van még a Mitas gumi?
Ha igen egy elérhetőséget rakjál ki valahova.
hello.e bem erdekelne kk-hoz feszultsegszabajzo.Mennyi az ara?
hali srácok gilera rc 50 hez kéne kipufogo dob ami nincs kibelezve ha van valakinek légyszi irjon sürgős lenne.köszönöm.
Hali mindenki
már elég régen irtam de segítségre lenne szükségem
tesom mociját a télen lefestettük és azóta 7-8000 nél jobban nem pörög fel
próbáltam gyujtást állítani de semmi külömbség néztem a dugót is picit megvan huzva de nem vészes, üresbe kipörög 10.000-ig de sebességbe nem.
esetleg a karbi lenne elállítva? vagy mitől lehet ez a jelenség és hogyan lehetne orvosolni?
várom a válaszokat fontos lenne!
Hali!

50ccm es chopperre cserélném kicsit hiányos xs yamahámat!
Kérlek írjatok ha van valami ötletetek
Aprilia redrose, gilera eaglet, suzuki gt 80 stb. nem tudom milyenek vanak még
http://indafoto.hu/qtya/yamaha...

ez a moci.
Köszi a segítséget
Kérdésekre szívesen válaszolok
tel.: 06202084310
qtya001@hotmail.hu