Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha azon oylan gyula van int az sp1-en akkor annak köze nincs az akkuhoz, ha fördítva kötöd be (amit a csatival nem is lehet) akkor simán tönkremegy fény és hangjelenség nélkül.
Azt mondták h pozitív negatívot kapott
Hogy füstöl el egy gyújtáselektronika?
Feszültségmérővel :)))
Sziasztok! Olyan gondom van, hogy van egy gilera rx-em ami elfüstölte a cdi-t. Vettem egy újat viszont így sincs szikra.. Hogy tudnám kipróbálni hogy a trafó rossz-e vagy nem? Előre is köszönöm :)
Első,hátsó kerék tárcsával gumival,blokk dugó,gyujtás nélkül,első teleszkóp,hűtő,váz,kormánycsutkák,féknyergek,tank,fordulatszámm
érő.meg egy pár apróság
és itt a következő illetve a két runner is eladó , a fehér 70 es a zöld gyári állapotú kisebb karcokkal alkatrész árak telefonon a motorok ir ára : fehér 180 a zöld 165 ezer HUF
sziasztok van pár fölöslegem ha érdekelne valakit , ha érdekel irj vagy hivj : 0630-580-28-22
a fejidomot menyiért adnád el?
az email cimem
hollosi060683@freemail.hu
180-ashoz Érdekelne : fötengely, henger dugóval együtt.

Elöre is köszi
Valaki help ! Az lenne a kérdésem, hogy dobfékes blokkra, fellehet rakni a tárcsa féket ? Tárcsafék van. Ha igen
Akkor valakinek nincs véletlenül eladó tárcsás hátsó felnie, ócsóér ?! :))
üdv mik vannak ?
Üdv! Érdeklődnék, hogy Gilera runnerhez idomok kellenének.
Bal nagy idom.
Hátsó lámpa sárvédővel
Fejidom eleje.
Ülés.
Kapaszkodó
Akinek lenne egyben az írhatna rá egy árajánlatot. Egyben és külön is. Persze ha valakinek nincs egyben azsem baj.
SzaboAd94@hotmail.com Ide ha megkérhetném emailban az ajánlatokat, vagy akár itt fórumon is
Előre köszönöm.
Hello Mindenki!Van egy pár sp02 alkatrészem ha valakit érdekel olcsón.Idom az nincs csak a farokidom.
Üdv mindenki lenne egy kérdésem 7végén csapattunk egyet és olyan gondom van mikor emelkedőn megyek felfele mintha elfogyna a gépből a benya vissza esik a fordulat csak ugy megy primán ha viszateszek egyet üveghangig (kb9000-ig) huzatom és utána kapcsolok fel akkor megindul ez mitől lehet?
várom a válaszokat vagy tippeket
udv mindenkinek! 1 honapja birtoklom sok eves almodozasom targyat egy 500as Gilera Nexust (2009es evjarat). vasarlas utan 2-3 nappal menet kozben megallt a motor, de rogton el tudtam inditani es ment is tovabb. felhivtam az elozo tulajt o nem tapasztalt ilyet... most tegnap megint megtortent a dolog. a 2 esetben azonos volt: 2 szemellyel utaztunk, 50-60rol fekeztem szinte allora, de nem hirtelen es balra kanyarodtam (2 kis utca keresztezodese) beszeltem a pesti piaggioval, ok a fotengely jeladojatol kezdve, a legtomegmeron at, az injektorig mindent megbontananak, mert nem talalkoztak meg ilyennel (szegedi vagyok) volt mar esetleg valakinek ilyen jellegu problemaja, vagy esetleg otlete a dologra? eleg komoly osszeget kellett otthagynom az elozo tulajnak a motorert, de az orom kezd most mar hanyatlani es atcsapni valami egeszen masba....
Hello.

Ha a csatlakozója egyforma akkor jó.
Írja a címemre, és elküldök egy fotót róla.
hali! a feszszabályzója megvan még? meg az jó az xr2 125-hez? mert engem az érdekelne.
Sziasztok Gilera Runner 180-ast keresek elérhető áron! Fejér, Veszprém és Somogy megye környékén. Akinek van ne halgassa el!
szevasz.engem érdekelne 125 ccm3 sp 2 de kellene . köszi
Hívj!
06303604406 vagy írj!
gerippo@gmail.com
Hívj, vagy írj, aztán megbeszéljük!
06303604406
vagy gerippo@gmail.com
hali.
és mennyibe kerülne ?
ja és elsőfékkar kompletten az van?
üdv koka
Ki mennyiért adná el a x/2 125 gyújtás alaplapot? Sürgős!
Hello.

Kuplung a blokkba vagy a kormányra?
Végül is mindegy, van mindegyik!
Valahol van még gyújtáskapcsolóm is!