Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gilera MXR 125 höz kapcsolási rajzok magyarul ha van valakinek legyen szíves küldjenek Üdv : koka
Sziasztok Gilera MXR 125-re kéne nekem komplett kuplung,elsfék,gáz,szívató,gyújtáskapcsoló kapcsolókkal!
Ha van valakinek cucca akkor írjon légyszíves!
előre is köszönöm! :D
sziasztok!
Sziasztok.
Jelenleg vidéken vagyok, így csak telefonról tudok írni. Amint hazaérek, azonnal felkereslek titeket.

Tisztelet. (Bízok a sikeres üzletben, mert nem tudok melóba járni....)
Szia Engem érdekelne, a kormánycucc,
kuplung,gáz,elsfék cucc mind kompletten!
de nem tom a gilera mxr 125-re jó-e?
Vagy a gilerák egyformák?!
üdv: koka
Hello.
Ilyenre lenne szükséged?
Tudod mit meg gondoltam magam ha esetleg megegyezünk,Eladom neked az alaplapomat meg a lenkereket is mert nekem csak azok vannak.Nem tudtam megszerezni hozzá a többi cuccot ezért ki árulom.Mennyit adsz a lenkerékért és az alaplapért?
Vn egy komplett sp1 re vló gyújtásom az nem azonos azzal amit keresel?
Helló.Hát ja félre.Én is gyújtást keresek.
Hello.
Szerintem félre értettük egymást. Nem gyújtást árulok, hanem keresek! Amint azt írtam is, valami szétbarmolta a motoromban a tekercseket.

Esetleg ha valaki tud rá gyújtás alaplapot (tekercsekkel), vagy éppen csak tekercseket, akár újat akár bontottat, kérem jelezze, azonnal megvásárolnám.

Tisztelettel, és köszönettel:
Császár Ádám
Zsir így első látásra.Az enyém is pont úgy néz ki mint ami a képen van.A gyújtás többi része is megvan?Működik?Még valami az alap lapból hány vezeték jön ki?Nekem 5 szál 2 citromsárga,1fehér egy fekete,és 1 zöld ami ketté van osztva.És kompletten az egészet alaplap,lenkerék gyújtáselektronika trafó stb stb minden ami a gyújtáshoz kell,mennyiért adnád?Majd ha sikerül leszedni kellenének a pontos méretek is hogy fel lehet-e szerelni az enyémre.Tehát a lenkerék belső átmérője és a kúpos rész átmérője.Remélem egyezik
Íme.
Helló.Értem jó lesz a lenkerékről is egyenlőre.Aztán meg majd a többiről.Előre is köszi.
Kölcsönzés szóba jöhet lehúzó terén?
Üdv!

Lehúzó híján max a lendkerékről tudok képet küldeni. Amennyiben kedves kolegánk kölcsönözni tudná néhány napra, akkor le is tudnám kapni, és jönne kép az alaplapról is.
sziasztok
van egy50 purajet robogóm nem indul nyomástartó szelep cserélve két napig indult nemtud valaki segíteni
köszönettel zoli
Képet esetleg a lenkerékről tudnál küldeni meg az alaplapról hogy be tudjam azonosítani hogy megegyezik-e az enyémmel?
Baszkódik a net sana. Bocsi.
Helló.Nem ez egy Gilera ngr 250
hali te irtál mailt?
hy nem irtál vissza pedig vártam a mailt
gerippo@gmail.com
Erre a címre küld!
Elküldtem az email címemet,az adatlapodon található emailcímre.
Sziasztok.Segítségre lenne szükségem.Gilera ngr 250-eshez kellene nekem komplett gyújtás elektronika,vagy valami megoldás amivel tudom helyettesíteni.Sajnos mikor hozzám került hiányos volt az elektronikája.Az alap lep tekercsek meg vannak de nem vagyok benne biztos hogy jók.Ha valaki ért ehez a típushoz és van ötlete hogy lehetne életre kelteni ezt a vadállatot azt meg köszönném.Ha nem jön össze semmi akkor meg kell válnom tőle.
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy vajon szerkezetileg megegyezik-e a Runner 125/180 4T blokk az italjet millenium 150 4t blokkal? Esetleg valaki valami szerviz könyvet, csere intervallumokkal, meg ilyen finomságokat a blokkról tud-e nekem adni? Fontos lenne.
Hali van valakinek XR 2 maraton-hoz szervíz, vagy gépkönyve?