Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

20cm*32cm a hűtő mérete.
üdv! 50-es gilera rcr,smt,és gsm típusokhoz szinte minden van!06304906559
A fagyállóval nehezebben forr meg a motor mivel magasabb a forrás pontja én minden mocimba csak azt használtam. Nekem akkor forrt meg mikor hengerfejes lett. Nézted már hogy nem bugyog bele a hűtőbe.
Szia ha jól látom a géped akkor az XR2 125ccm
És van hozzá lehúzom is! :)
üdv a hütő méreteit meg tudnád irni?
Gilera CX 125 alkatrészek eladók.
Jó főtengely, karbi, tank, kuplung, váltó, műszerfal, ülés, idom, vízpumpa, gyújtás, lendkerék, trafó, power szelep+ motor, hűtő + még pár cucc. Kérdezzetek! 06303604406
hali mendenki csak 1 kérdésem lenne ma délután motoroztam egyet
a frissen javitott rrt-vel és egész égig a vizhőfok majdnem pirosban volt ez vajon a nagy melegtől lehetett? vagy a fagyállótól vagy mitől
amugy ez a jelenség már jelentkezett tavaszal is amikor a régi dugóval mentem ez a jelenség másnál is jelentkezik?
Pesdig még a termosztátot is kiszedtem!
gilera rk 50-hez tudna valaki robbantott rajzot?
gilera rk 50-es power szelepes?
válaszoltam
semi baj én csak segíteni akartam de további munkasikereket
Köszi, de maradnék a lehúzónál, nem simson, hogy lekalapáljam :D

(főleg hogy még bontatlan, valszeg keményen rajta van gyárilag..)
Hülye kérdés lesz ,de megtudjátok mondani mi a pontos típusa a motoromnak? képek lejjebb
K19Gabi nem válaszoltál az e-mailomra! :)
Ha meg tudod javítani az elektonikám akkor hogy hozzuk össze a dolgot?
annyi nem pénz érte valóban igazából nekem is van de az csak az xr-hez jó és már az is el van kopva tehát szinte használhatatlan
az rrt-hez meg nem jo mert kisebb a lendkeréken a menet sajna
Lehúzót nekem az esztergályos csinált 1500 ft- ért! érdemes megkérdezni mert jó ha van! és ennyiért nem pénz!
Már késő.. már jó úton halad afelé, hogy egy szép kilincs legyen belőle. vagy valami.
ja és nem akarok dicsekedni csak egy motorosnak segíteni akartam
meg 2 motorról szedtem le igy a lendkereket
és ezt nem dicsekvésből vagy nagyképüségből irom pusztán jóindulatból
okés! én értem hogy nem ez az igazi de ha 1 max 2szer igy szeded le akkor semmi baja se lesz semminek ! Persze akkor igen ha ész nélkül kohálja az ember akkor okés hogy kampec de mivel a forgórész kupos és ékes ezért én nem szoktam 1000-rel megtépni a csavatart pont ezért hugy ne keljen szenvedni a leszedéssel!de ha az embernek van a polcon egy leszedője 5-7000-ért akkor csak letekered és okés
de én nem szándékozom anyiszor szétszedni a mocit hogy ijen ugymond célszerszámot rendszeresítsek hozzá
Így már érthető a módszerem?
Ezzel a módszerrel lehet tönkretenni a főcit, a főci csapágyát, és a lendkereket egymozgásból.
(tudom, te már akárhányat íygy szedtál le, és semmi baja...)
hai meglazítod a csavatr hogy a főtengej végéig kiérjen és határozottan koppogatod és közben huzod magadfelé
DE vigyázol hogy nehogy szétverd a menet végét mert akkor szivsz
okosan le lehet venni leszedő nélkül is
oksa holnap megnézem
meglehet csinálni tesomét is megcsináltam
Szia !
Dobtam az e-mailt! Szerintem tönkre van
keresnék*
Üdv!

Ehhez a szörnyeteghez keresnél komplett gyújtás alaplapot, és lendkerék lehúzót. Valami fellazult, és sikeresen szétkapta az összes tekercset...
Üdv!