Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helloo ha lenne a motoplat gyújtáshoz bekotési rajzot annak nagyon örülnék. Köszönöm előre is kósa gábor
Szevasztok, Gilera dakota 500-hoz szeretnék lánc szettet, tud valaki valami oldalt? Kösz előre is!
Üdv nekem van 1 dakota 500.asom, nagyon bivaly, de ha kezdő motornak akarod akk csak anyit hogy baszott nehéz! Szal 1 yz 450 hez képest 100kg val nehezebb, de nagyon szeretem, mint minden nagy kopcentis motornak a szabadon futó hiba előbb vagy utobb előjön, és utána lehet használni a berugót, mikor valaki akar vele menni mindig csak anyit mondok, ha berugod mehetsz, nem sokan mennek vele :) De a hangja fenomenális.
Helló
adatlapodon található e-mail címre küldtem levelet
Hy poweres blokkot menyibe adod?
Maga a motor az nem lenne rossz csak nekem nagyon drága az alkatrész nekem is van 1 és a gyújtása szívat állandó jellegel alkatrészt tudsz a neten keresni hozzá használtan is maga a motor az bika csak nem tudom hogy az enyém lenne e elálidgatva mert 100 km-en megeszik 10-12l benzint igaz nem megy rosszul mert még harmadikban elrúg de a gyújtását leszámítva megbízható motor.
Hellosztok!
Eladó egy két piaggio/ gilera alkatrészem! yasuni c21 kipuf
http://www.kepesmotor.hu/robog...
és egy s6 24-es pwk powerjetes karbi ( egyszer volt kiprobálva!) hozzá való pigi adapterrel bowdennel!
Tel: 06204706921
Sziasztok valaki remélem tud segíteni.! milyen hajtómű olajat vegyek a Gilera Smt 50 es be.? és mennyi kell bele kb.? :)
Szia!

Nekem egy XR1-esem van és ami a powerszelepet vezérli, ami a blokkból jön fel a henger oldalában található kallanytyúhoz az-az alkatrész kellene! Itt van az e-mail címem: dani.attila@gmail.com kérlek jelezz ha van! Üdv mindenkinek!
maradék alkatrészeim eladók
sziasztok valaki nem tud egy komplett gilera kk 125-ös blokkot?
40.000 et adok érte ! :D
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy van ugye a gilerám amire cdi kellene és működne is. Szerintetek mennyiért tudnám eladni? Előre is köszönöm
Sziasztok!
Olaszból szeretnék behozni motorkerékpárt,és több motor közül,első körben a Gilera RC125 Top Rally fogott meg! Szeretném,ha minden leírnátok,amit erről a típusról tudtok! A legfontosabb,hogy mennyire megbízható gép,full szintetikus olajjal+rendszeres karbantartás mellett.Mi a blokk típusa,és honnan tudok hozzá alkatrészt szerezni?Mik a típus hibák (persze ha van)? A válaszokat előre köszönöm!
Sziasztok!

Ha valakinek kellene Gilera Runner 50-70ccm gyári feszültség szabályzó írjon!

hungaricum1977@gmail.com
Motoplat gyujtáselektronikatrafó eladó
tökéletesen működö állapotban
szacsomotor@freemail.hu
Egy olyan hátsó kerékre vágyom, mint ami a 2. képen van. Mi volna a fillérbaszóan olcsó ára?
Küldtem mail-t.
Hello.

Pár dolog hiányzik már!
Írj a címemre, vagy hívj aztán megbeszéljük!
gerippo@gmail.com vagy 06303604406
Érdeklődnék, hogy megvannak-e még az alkatrészeid?
az első
milyen cdi-d van az első szokott a kroszokon lenni a második meg az utcai mocikon
Valaki nemtud véletlenül Robbantott rajzot, Manualt, vagy valamit 180 as runnerhez ? neten nemtaláltam :///
Akkor mégeccer:

Ha olyan gyújtása van mint az sp 1nek, abban nincs akkora kakaó, hogy bármit is elfüstöljön.
HA még is valami elfüstölte, akkor valami igen rútulel van kötözgetve és tehetsz rá másik elektronikát indet tönkre fogja tenni.
Az elsőt elfüstölte a második meg semmit nem csinált :/