Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy tönkrement?
Küld el és megtudom csinálni!
előtte irj egy mailt a :drgabi@freemail.hu -ra
Szép estét!
Én Gilera XR2- hez keresek motoplat 004 -es gyújtáselektronikát.
Kérlek benneteket segítsetek ha van valakinek vagy csak címet tud!
Köszönet
Hello, lenne egy kis problémám a robogómmal (Piaggio Typhoon), hátha tudja valaki a megoldást: 30-45Km közötti sebességnél van egy "lyuk" fordulatszámban és gyorsulásban is. 30-ig rendesen húz, 30-tol szinte alig vánszorog 40-ig, utána ismét megindul....Egyenlőre még nem szedtem szét a blokkot. Melyik alkatrész lehet a hibás?
Köszönöm!
Viszont az üzemanyag szint mutatója teli tanknál túl megy a full-nál+a hűtő víz jelző is!
Ezt hogy lehetne pontosítani?
Mondjuk örülök ,hogy legalább működik.
Na adtam a kicsikének :-))

Jó is lett minden!

Flexet nem kellett használnom:-DD
hy ha nem flexel meg nagykalapácsal álsz neki akkor semi baj csak jegyezd meg mit honnan szedsz ki
Szia4ÉRdelődnék h megvan e még ez a gumid?
Helló! (Gilera Runner 70)

Voltam szerelőnél és bemérte a töltésem!

Kevés!70%-ban tölt csak vissza!Fesszabályzó jó,tekercs jó.Valszeg valami kábelezési gond lehet:-O

Van gyári origi kábelkötegem, és a szerelő azt ajánlotta álljak neki kicserélni mert náluk ez drága mulatság :-)Nehéz ügy ?

Szegény moci pedíg olyan szép így egben :-) Nekiállok cseélem az egészet,de remélem a szép festés nem fog sérülni :-(

Üdv nektek!
hy és menyiért adnád amit a méh telepre vinnéd?
vasárba megveszem én is
Pesten.
Mondjuk 3 rugó.
Ha nagyon akerom, lehet, hogy meg lehet találni a kulcsát.
Akkor persze nem 3 rugó.
Hát az a kulcs azért jó lenne. Merre laksz? Mennyit ér neked az a tank?
Van egy fényezendő tankom, kulcs nincs hozzá
Na, sikerült alaplapot szerezni, mostmár pöcc röff a gép. :D (Gilera R1)
eladó a képen látható vadi új kipufogó belsőrész nélkül. 4500 ft-ért posta megoldható.amúgy a kipufogó Dunaharasztin van tel 06 30 243 18 13
AMAL SEM alaplapot, jót! tud valaki eladót?
Sziasztok!
Van valakinek eladó Gilera SP01 gyorsasági motorhoz, fejidom plexivel, illetve tanksapka, vagy komplett tank?
Kemény 400km:-DD
Én debreceni vagyok...:D
Akkor értesz hozzá?

Merre laksz? :-))Megnézhetnéd ezt :-) Nem ingyen persze!

Én Fejér-megye!
nem a kábelek... az izzók. :D
Nemrég javítottam egy oldalkocsis mz-t. Az oldalkocsi féklámpájánál az egyik kábel letestelődött, zárlat volt. működött minden, csak szivta az akksit mint az állat, és alig világitottak a kábelek. Zárlat elképzelhető valahol, de én arra gyanakszom hogy ha feszszabályzó cserére se javult, hogy a tekercsed megadta magát.
Henger +fej egy tizes, blokk dettó.
Na!

Lett még egy feszültség szabályzóm:-DD

Ha valakinek kell írjon!

Be kell ezt mindenképp méretnem!

A régi és az új fesszabbal aksi nélkül csak épphogy világít az első lámpa(ezt amúgy észre sem vettem korábban)

Valami nagyon el van kötve vagy nem tudom.-(

Van komplett Runner kábelkötegem de azt mind áthúzni .Jaj

Szerelővel meg kell nézetnem!
gilera 50 r/rk -hoz hányas lendkeréklehuzo kell ?
menyi?