Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Runner 125 2t-n mekkora a karbi?
Hol lehet nagyobbat venni?
szerintem nézz körbe a gyújtáskapcsoló környékén és a leállító gomb vezetékeinél hátha valami gebasz van valahol
Na akkor leírom érthetően!
1. fogod a régi lánckereket és elmész egy közeli csapágyboltba ahol lánckerékkel is foglalkoznak!
2. rendelsz 16-17 fogas lánckereket ahány fogó kell
3 fogod az új és a régi lánckereket elmész egy esztergályoshoz és megmondod neki hogy a kettőből csináljon egyet
4. felteszed az új lánckereket és élvezed a motorozást
Ja és mindenhol köszönj !
erről lenne szó :
:)
Sziasztok,
eladó a képen látható Gilera (nexus) kapcsolók. 8000 ft a kettő.
üdv kellene némi segitség mi lehet a baj ha a rajz alapján kötöm be a fesszabit akkor amikor az aksira ráteszem a vezetéket összezár és leáll rx 125
Szia köszi már rá jötem a megoldásra föleg hogy kell venem egy feszabályzot . de legalább már muködik a kis gép
küldjél képet az állórészről és a kábelekről meg a CDI-ről lehet tudok segíteni
Szeretnék SÜRGŐSEN segítséget kérni!

Keresek Gilera Runner 125 Sp (2T)-hez blokktartó szilentet.
Hol lehet venni ?

Válaszokat előre is köszönöm!
De ott mit veszel..
Kérlek érthetően írd már le..
Mert fingom sincsen miről beszélsz
hello én aszem tudodm a megoldást mert nálam ie ez volt és 2 hétig kerestem a hibát mire meg találtam.
lényeg a karbiban az also fuvoka méretet nézd meg mert lehet hogy nagy és azért nem pörög ki rendesen sehogy sem én le szukitetem a furatot és végre meg jöt a ménes a gépbe. már csak a motorplatal vagyok meg löve mert nem tudom hogy kösem be.
üdv olcsón vennék gilera rx 200 ashoz idomokat első sárvédő kivételével
nincs hozzá idomom
helló gikera 503-as hoz érdekelne komplett idomszett
kinyomtatod a 7355-ös hsz.be linkelt képet és azzal elslattyogsz a csapágyboltba
Hm. érdekes.
És mit kell vennem a Csapágyboltba ?
üdv! most vettem egy gilera rcr tipusú 2004 es évjáratú motort és csúszik a kuplungja. Na most megtudná nekem valaki mondani h mien blokkvan ebben a motorban vagy h esetleg mien motor lamellája jó még bele?
előre is köszönöm a válaszokat!
Hali!
Valaki járt már úgy hátul tárcsás runnerral hogy menet közben befog a hátsó fék? Ha nem is fékezek akkor is felforrósodik a tárcsa. Lassan jön vissza a dugattyú is a felső munkahengernél és kurvakemény a fék, nem lehet adagolni.
gilera bontot alkatrészek töb tipus és több db

06304053450
bemész egy csapágyboltba és veszel aztán elsétálsz egy esztergályoshoz a régivel együtt és a 2ből csináltatsz 1-et
én is így csináltam
Nincsen valakinek 16-17-es első fogaskereke ELADÓ véletlenül?
(KK-KZ-RV-RX-SP) hez?
Emailom: szadam02@citromail.hu
Sziasztok ilyen mozgató müanyagot honnan lehet szerezni !
Üdv. Keresek Stage6 Racing 70cc hengerszett vizes piaggio blokkra.
Nincsen valakinek feleslegbe Új 520-as Lánca
Olcsón :)