Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát pont te érted félre, mert nem védem és sehol nem keltem a védelmükre.
Egyszerűen ismételnek kell -és nem az ők védelmében-, hogy amiket rákiabáltok az mind faszság.
Ami igaz, az az, hogy lassabban halad...balfasz. Ennyi.
De nem okoz veszélyhelyzetet, nem kényszerít senkit előzésre, nem biztos az indokolatlan lassabb hajtás sem (hidd el, nagyon könnyű érdemben megindokolni, ha a hatóság számonkérné)...stb....stb. Ezeket kiabáljátok rá.
Az autópályás kielőzés egészen más tészta! Sanyi ezt te is tudod, hogy nem jó példa a lassabb haladásra. Az egy barom és ő valóban okozhat veszélyhelyzetet. Na de ott is az előző okozza, nem az előzött! Na, ennyiben hasonlít a két eset.

Én is bosszankodok a lassabbak miatt, írtam már sokszor. De nem erre pazarlom az energiám.... amikor tudom leelőzöm, kikerülöm..stb.
Nem csámcsogok vérbeforgó szemekkel a dolgon és kezdem rákiabálni az általam kitalált vétségeit, mert....
Nekem erre nincs időm.
100 hülye között az épeszű lesz ám a hülye
meg lesz szavazva
és a csordaszellem fontos, anélkül semmire se menne semmiféle entitás
Ja, ami simán lehetett irónia is..... ha őszinte volt, akkor bocs.
Azért, mert sokszor szemben megyek a csordaszellem irányzattal?
tudod mit jelent a csordaszellem? Na az van itt is...elég sokszor.
Objektíven kell látni a dolgokat, mert ha számonkérés van, akkor is úgy történik. Ennyi a lényeg.
A többi csak magánvélemény, de semmi hivatalos ereje sincs és nem hiteles.

Szóval aki esetleg objektíven tekinti a dolgokat, akkor az tudálékos? Szerintem meg épeszű.

Szerintem ne ragozzuk ezt már, mert egyre mélyebbre süllyedsz!

Szerinted a defenzív vezetés az az, hogy nem kell folyton kerülgetni? Aztaaa......
Óriási fogalmi és értelmezési problémák vannak már itt, kérem. Engedd ezt el....hidd el jobban jársz!
Nem akartam mert nem siettem sehova.
Ez nagyon kutya!
Én ezt írtam:
2016. aug. 22. 13:12
elektro-motor
"Honnan tudná?! Neki a 60-as totyorgás az álma , nem pedig a tempós pörgő forgalom! Sokan azt sem értik pl. hogy a körforgalomba akár 5 irányból is be lehet hajtani egyszerre! Nem , hanem ő megvárja amíg mindenki elmegy."
Erre gino ezt válaszolja:
"A legnagyobb hiba bennetek, hogy azért, mert nem olyan véleményen vagyok, mint itt a legtöbben..... mert tudom objektív oldalról nézni a helyeztet, máris én vagyok a lassabban haladó és én lassan közlekedem ?

Egyszerűen gondolkodásmódotok, mint a faék! "
Homályosítsatok már fel az összefüggésekről?!
"Azért segítek kicsit.
Defenzív=védelmi, védekező. Tehát óvatosan és előrelátóan vezet, közlekedik. Nem azt, hogy mindig a megengedett sebességgel és mindig pont úgy, mint a többiek! Sőt, lehet, hogy pont a lassabb haladásával defenzív! "
Vagy éppen , hogy nem kell folyton kerülgetni, előzgetni a szerencsétlent mert nem tud a forgalommal együtt haladni !! MERT EZ IS A DEFENZÍV VEZETÉSHEZ TARTOZIK! A gondolkodva vezető feléhez!
Nem a látási út, és forgalmi viszonyoknak megfelelően vezetett . PL!!
Mehettél volna velük egy darabon.
A napokban mentem Balatonedericsről Szigliget felé ráérősen 90 körül motorral. Látom a tükörben, hogy közeledik két motoros. Lehúzódtam , és irányjeleztem jobbra, hogy hadd menjenek. És elkerül két rendőrmotoros! Megköszönték és mentek tovább! Gondolom siettek!
Motort 1975 , autót 1979 óta vezetek. Balesetem nem volt. De nagy az isten állatkertje!
Lehet pont abban a pillanatban jött rá a bikanyakú, hogy ezentúl defenzív fog vezetni.
Én is leírok egy történetet,úgyis szar idő van nem lehet mást csinálni
Hátha okul belőle valaki,akkor már+érte...
Pár éve a 21-esen ment a haverom Hatvan felé...Aztán mikor meg akart előzni egy ilyen 55-tel totyorgó majmot az elkezdett szándékosan gyorsítani,mikor a haver melléje ért Közben szembe is már jöttek,szóval komoly baleseti veszély alakult ki.
Úgy hogy le is húzódtak és megálltak rendezni a dolgokat.
Kiszállt a másik autóból egy bikanyakú,piros pozsgás fejű igazi tajparaszt és még ő kezdett el ordibálni a haverral,meg fenyegette,hogy bevágott eléje...stb....
Szinte abban a pillanatban megállt egy másik autó,kiugrott agy fiatal,mozgékony pesti srác,bebaszott a bikanyakúnak szó nélkül akkorát hogy árkot fogott....
És mondta a havernak:-baz+,láttam mit csinált,engem se akart beengedni,az ilyennel ezt kell csinálni....
Beült az autóba és elhúzott....
Azt mondta a haver,hogy még az M3-on is remegett a lába....
Szóval van,mikor valaki emberére akad.....mondjuk ez az orosz videókon mindennapos
Az is jó mikor a frissen ondolált hajú nammami kikanyarodik elém én meg mellégurulva bekopogok a jobboldali ablakán kérdezvén mit nézett a cseh2őt ő meg szájáról olvasom: hát most mit csináljak legyintek azt go.
Szerintem meg félreértetted a dolgokat.... Mondjuk engem konkrétan az zavar,hogy még véded is az ilyen über balfaszokat,aki a többi embert szopatja a közlekedésével... Mert szerencsére ebből van a kevesebb...
És nem az a baj,hogy valaki azért megy lassan,mert úgy viszi a forgalom....arról nem tehet.
De baz+mikor az autópályán kielőz a mázas népi cserépedény úgy,hogy nekem még fékeznem is kell....na jó,előzze meg a lassabbat és menjen vissza.... De baz+nem megy vissza,hanem még megy 120al vagy 2-3 kilométert,mert még ott is lesz egy teherautó.
És volna hely neki visszamenni bőven...de nem.... Na itt két eset van,vagy annyira balfasz,hogy észre se veszi magát..... Vagy egy kivagyi segg,aki bármit megtehet,azt hiszi.
Tehát napos tiszt száraz időben mondjuk átlag 25fok meleg átlag 65km/h sebesség lakott területen kívül nincs sebesség korlátozás.
Dehogynem teljesen egyértelmű ini
Ez hogy hangzik amikor úgy kezdődik, hogy:
"Nem az adott útviszonyoknak és a látási körülményeknek megfelelően választotta meg a haladási sebességet"
Dzsínó légyszíves erre ne hívd fel többet a figyelmünk
Ha odafigyeltél volna én már a legelső hozzászólásomban a témához leírtam, hogy nem vagyunk túl okosak, be is másolom

"Mi csak egy dürhő paraszt, rakás hülyegyerek vagyunk Egyszerűek mint a faék"

Veled ellentétben mi viszont tugggyuk a korlátainkat ami sajnos nem túl sok és nem érhetünk fel szellemi nagyságodhoz
Átbeszélhetjük ezt akárhányszor is a "misz dézi" vagy mondjuk lekme tyütyü sofőrök akkor is ön és közbeszélyesek nem csak a notórius gyorshajtós folyton előzők...
igazándiból azt mondnám hogy inkább valami tudálékos emberke vagy kb olyan amiket gyerekkorunkba mindig vertünk
amúgy a jog csak arra van hogy meg lehessen szopatni vele kb bárkit, mert a jog sosem egyértelmű bármilyen körültekintően és nagyfokú részletességgel van kidolgozva
Hát igen "mennyen el mellékútra gyakorolni" erről eszembe jutott egy megtörtén eset de ez már nem közlekedés
Én úgy gondolom, hogy ezt már csontig rágtuk, dzsínóba sajnos jogilag nem lehet belekötni nem is lennék ott alperes ahol Ő a bíró
A törvény betűjét betartva szemellenőzbe küldene a vérpadra
ha közlekedésbe meg találkozunk vele majd leelőzzük, morcosan integetve

Volt már vagy 20 éve tőserdőn.(tisza holtág) Én is akkor bontogattam a szárnyaim pecázás terén. Volt abban az időben divat, hogy megtelepítették a vizet halal, majd két hétig horgászati tilalmat rendeltek el. Amikor lejárt a tilalom, ez általában szombat hajnal 5 órára esett ezt az alkalmat "szabadításnak" hívták. Na mi már éjfélre lent voltunk vagy 5-en foglalni a helyet, hogy legyen. Tudni kell aki nem ért időbe az csak nézhette, hogy pecázik a többi,mert olyankor irgalmatlan sok pecás eljött lepróbálni a könnyűnek ígérkező szerencséjét. Volt nálunk a csapatba egy fiatal titán, vadi új horgászvizsgával, zéró tudással. Az első pecája volt. nyílván segítettünk neki, összeszereltük a botjait felcsaliztunk, majd a dudaszó elhangzása után egy darabig bedobálgattuk neki a cuccot. Gyűltek szépen a horgászok. Mirre virradt 5 órára televolt a tősi strandrész horgásszal. Ezt kb. úgy kell elképzelni, hogy olyan szorosan voltunk egymás mellett, hogy a jobb válla az embernek a jobb oldali horgász szomszédjához, a bal válla pedig a bal oldali szomszédjához ért 8 óra körül, mikor már meguntam bedobálgatni a srác botjait,( mert az enyémet is folyton kellett állandó volt a fogás ) Mondom neki - bazmeg feri 3 órán keresztűl láttad, hogy csinálom, most már próbáld meg te Mondta is okés szerinte nem nagy gond nem tűnik ez olyan veszélyesnek. Na amikor elhaítja az egyik botját kb. 4 vagy 5 szomszéd botjain dob keresztül. Azok húzzák is kifelé rögtön, mert ha a dobott zsinór alól húzzák akkor nincs összegabajodás Feri komám sűrűn elnézést is kért, bocsánat ne haragudjanak, bocsánat, bocsánat. Na kitekeri dobja a másik botját. Azt meg jobbra hajítja énrajtam meg vagy másik 4 horgászsportás botjain keresztül Aztán megint ugyanez, elnézést, bocsánat, jaj ne haragudjanak stb.
Kb. 4 vagy 5-szőr jácccotta ezt el, mikor végre valakinél betelt a pohár azt odaszólt ( mégcsak nem is láttuk ki mert valamelyik messze eső károsult lehetett)
- TE ÖCSI MENNYÉ MÁ KI A FOCIPÁLYÁRA ASZT OTT GYAKORÓJÁ JÓ?
A gps nem látja előre az előforduló akadályokat. Viszont menet közben, ha lassabban haladsz korrigálja az érkezési időt.....hoppá!