Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg az köszi.
Amúgy ha valakit érdekel itt vannak a válaszok a VÉDA-val kapcsolatban,szerintem elég korrekt...
http://www.borsonline.hu/20160...
Én is láttam ilyeneket kitéve az út mellé,először azt hittem,valami hangfal... na mondom,biztos utcabál lesz A zenészek meg bent sunnyogtak a bokorban....
Szia!

Most, hogy említed, volt ott egy földesút tele bokrokkal, akkor lehet ott rejtőzött el az autó és benne a kezelőszemélyzet.
Most néztem közelről ezt, kábel és a takarásban ott van a jármű a laptoppal meg a fene tudja mivel.
Szia!

A napokban láttam egy 3 lábút kirakva az út mellé, de nem láttam a közelben hozzá autót. Rádiókapcsolatban van valahol, a közelben elrejtőzött autóval vagy hogyan működik? Esetleg kábeles kapcsolat csak mivel nem álltam meg, nem vettem észre?Nem hiszem, hogy csak úgy kint felejtették volna.
44 ről is eltűntek... pedig én abban a hitben voltam hogy csak odáig lát
Ha jól láttam eltüntették a táblákat a védák elől, tegnap és ma pár pályán és főúton mintha így láttam volna.
pl kiskőrösön azt a bazi nagy táblát akkor veszed észre ha keresed olyan jól eldugták az útszéli parkolók mögé hogy én elsőre akkor sem láttam meg amikor kerestem
persze attól még az a nagy bazi vasszerkezet látszik jó messziről
A fix meg lefelé néz...nem lát el a tábláig szerintem ami 50-70 méterre lehet... . De aki azt a monstrum oszlopot nem veszi észre meg a nagy előjelző táblát és mégis belemegy az meg is érdemli
3 lábról olyan 500 méter, autóból 200 méter..... 2000 méter....az az éves felmérőn a futás távja
egszer engem is lebasztak mert nem álltam meg a stop táblánál
mondjuk előtte 10 méterre megálltam gps-t hesszelni, aztán gyors kiszaladtam a kamion elő hogy ne kelljen a 6-oson szuttyogni utána
aztán egyből kiparancsoltak az út szélére a rend éber őrei
Pár éve egyik haver a városban kb.100fölötti tempóban érkezett a lámpákhoz,épp hogy meg tudott állni a pirosnál füstölő gumikkal...
Utána egy rendőr ,aki látta az egészet leintette a járda mellé...
-Mennyivel jött?kérdezte tőle.
-Biztos úr,pont ránéztem a kijelzőre...47et mutatott
A rendőr meg fejcsóválva,de mosolyogva tovább engedte.
Ne is mond, magam is alig hiszem el hogy ezt így megusztam
De ha az elsőnél kaptam volna valami büntit, tuti hogy 3. alapjáraton gurulok haza
Ez már olyan, mintha egy mesekönyvből olvasnám.....
Mai tapasztalat!
Vannak jó fej rendörök
50es táblánál 80körúl láttam meg az első sünt, aki jelezte hogy lassabban kéne haladni
Ez volt Gödöllőn. 2. Isaszegen (40 helyet) laza 70 felett , már megint az ucsó pillanatba látom meg a sünt , kezét széttárja és megint jelez hogy lassabban, aztán int hogy menjek tovább
3. Pécel 40 helyet már megint 70 körül, egy kanyar után már megint egy sün, de nem egyedül, na ez már kiszedet.
Mennyivel lehet itt menni és őn mennyivel is jött?
A szemembe nézzen
40, én meg kb 70
Aztán egy ilyet szól, jóvan szép motorja van de mások már pihennének, ne hangoskodjak, papirok vissza, azt pápá

Hát ekkora mázlit 20km-en
Na még az kéne csak. Mekkora biznisz lehet utánfutóval gyors hajtani 30.000 Ft az első rendszámért meg még 30.000 az utánfutóért. Tiszta nyereség
Az tény hogy nem azért van mert a népnek így jobb lesz. De elkerülhető a büntetés.
Még mindig jobb mint a sok szemét adó
Amúgy ezek a büntető kapuk simán tudnának olyat is hogy összevetik milyen kocsival milyen futót húzol és ha nem húzhaznád megy a csekk. Vagy épp ha sokat lóg ki a cucc.
Nem tudom nálunk vannak e erre is programozva
Mukodik 2-3 evig, aztan ha lejar a gari es meghibasodik, vagy fals kepeket kezd el csinalni, akkor meg abbol lesz a bevetel, hogy pengetsz az illetekbelyegert, hogy kuldozgesd a fellebbezest
Ez bizony!!
Dehogynem értem én. Teljesen tisztában vagyok ezzel. Az nem tetszik hogy mindezt azzal a szöveggel hozták hogy mindez a mi biztonságunkat szolgálja. Nekem már az is elég lenne hogy minden marad és annyit mondanak hogy :
Gyerekek a kasszából mindent kiloptunk már és már nincs mit hazahordani ezért szarrá büntetünk mindenkit hogy megint legyen mit lopni.

Mert ez az igazság.
Nem érted? Oda kell telepíteni ahol pénzt hoz! Ha olyan helyre teszik ahol anélkül sem lehetne menni akkor kidobott pénz. Széles többsávos út, azt hiszi mehet , aztán már fizet is mint a katonatiszt!!
Az biztos hogy Szekszárd 30-40 kilométeres környékét rendesen megszórták ezzel a szarral ha jól látom 7 is van körülötte.
A trafi térkép a Traffi Hunter alkalmazásban tudja hogy ott van én mindig itt nézelődök.
Fölöttébb érdekesnek tartom, hogy a legfrissebb térképen legalább 2 olyan fix trafi fel sincs tüntetve, amerre én rendszeresen járok: az egyik a szekszárdi Duna-hídnál közvetlenül (110km/h a megengedett sebesség), a másik meg az 55-ös úton Pörbölynél, Baja felől érkezve nem sokkal a helységnévtábla előtt, de lakott területen kívül (itt 70km/h-val lehet menni).