Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most volt teljes karburátor mosáson nem règ lett össze rakva az egèsz, teljes motorgenerálon esett át
ha állt egy hónapot vagy hasonló akkor a karbit kell pucolni. lehet, hogy a teljesítményfúvóka eldugult
Egy olyan próblèmám lenne hogy a motor nem megy többet 120 nál pedíg nem règ lett felújítva, mi lehet a próblèma ? A motor kipörög rendesen
Nemigen lehet 160 széles gumit felszerelni egy akkora felnire, amire 130-as való..
A látványon túl, a szélesebb guminak CSAK hátránya van.
(mondjuk én a látványt sem értem, mert aki egy motorozhatatlan izét szeretne birtokolni úthenger kerekekkel az vegyen csoppert:)

A szélesebb(túl széles) gumi drágább, nehezebb, kanyarban kisebb felületen tapad, viszont egyenesben nagyobb az ellenállása estébé estébé.
Köszönöm!
azon gondolkozom, hogy bepróbálok rá egy 140/60-as gumit, csak nemtudom mit várjak tőle... :D
majd holnap mert bontom a mocit
Képet tudnál küldeni a palykadaniel@gmail.com-ra?
hali van karbim 8000.- ért
06209238057
Szia a gyári hátsó 18" kerék gumimérete: 130/70-18 63S.
A ˛˛S" jelőlés a gumiabroncs oldalfalán feltüntetett betű. A maximálisan megengedett sebességet határozza meg.Ez esetben a S max 180km/h jelent!
Üdv Mindenkinek!
azt szeretném megkérdezni, hogy Ti a 6küllős 18-as hátsó felnire mekkora gumit szoktatok tenni!?
válaszokat köszönöm!
Üdv.: Zs.M
Szia én is keresek karbit az enyémhez én itt jártam sikerrel.Tarján Motoros bontó hívd fel őket kb 15.000Ft egy komplett karbi.
06204271314 ezen eléred őket korrekt és megfelelő minőségű alkatrész árulnak!
keresek dellorto 28 phbh karbit
A karbi paraméterek: szivocsonk atmérö külsö 40mm,légszüröoldali csonk külsö atmérö 64mm,teljes hossz szivocsonk elejétöl a légszüröcsonk végéig mérve 87mm
körüli méretekkel
köszi
Szép kis fal...
Akkumulátor jobboldala ha körlámpásról beszélünk
Eladó dellorto 34 karbi
Hátso gumi 160/70r17 metzeler
Jolly moto végdob
A motor értéke szerintem annyi, amennyit megér neked. Ezért a motorért én 70-80 ezret adnék maximum, ha tényleg rendben van...
itt a bontásra váro motor ha kell valami keresetek
Csaba
Sziasztok. Hol található a motorban az indító relé?
kb mennyi a reális èrtéke a képen látható motornak ha a blokk is rendben ?
Blokknak egészséges hangja legyen, ne csöpögjön sehol semmi, pörögjön ki rendesen, húzzon, mint állat, kuplung könnyű legyen, váltó meg olyan, mint kés a vajban. Szerintem elsőre ennyi, nekem ezeket a tanácsokat adták a szakik, amikor vettem. :)
igen. azt mondja. mire kell figyeljek mikor megnézem ?
Szerintem megbízható, ha nem kókányoltak vele régen. Ha rendberakod, akkor nagyon jó motor, nekem tetszett, én szerettem. Tolásra indul?
üdv. most készülök venni egy kereklàmpàs nsr 125 öst. kérdèsem az volna mennyit ér viszonylag jó àllapotban, hibája hogy nem megy az öninditó. mennyibe javitható ez? megbizható? alkatrészellátás.
Sziasztok
Crm/nsr-hez keresek jó állapotú főtengelyt.125 ccm