Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Síkköszörülésnél egyértelmű a tömítések cseréje, ahogyan Endre barátunk is írta...
A sík köszörülés megvolt egy hétig birta is, de akkor kicserélem még a tömitéseket is. Köszönöm!
a váz belső oldalán a hengernél, meg a felnin az egyik küllőn is van egy kis kör alakzat abban van szám. PL: 91, 92, 93
Üdv!
Pl.: hengerfej sík köszörülés és tömítés csere orvosolhatja a hibát.
Sziasztok! Dupla körlámpás NSR-en hol lehet megnézni hogy hányas évjáratú?
Sziasztok!
Egy 1993-as honda nsr 125-ösöm van és sajnos főzi a vizet. Mi okozhatja ezt? Segítségeteket előre is köszönöm!
engem érdekel, majd küldjél képet.
NSR-re milyen láncot és lánckereket érdemes venni ami jó is és birja?
Meg keresek 97es NSR-hez első fényszoróba izzó tartót!
Ha vkinek van vagy vett már ilyen és tuggya hol lehet az irjon már léci..
Köszi elöre is!
Sziaztok lenne egy elado de festésre szorulo hátso felnim macska lámpás honda nsr 12-höz ha valakit érdekel kldök képet
50-125 ccm es motorokra kipufogó dob
Rengeteg szinnel
Palást anyaga
Aluminium
Eloxált aluminium
Carbon
Carbon-aramid
Aramid
Bazalt
Vadonat újak
Ára 15500ft per darabb
Szinektől független
Sajat kivánság alapján személyre szabható
bontódik minden alkatrésze eladókk érdeklődni csak telefonon::
06304053450..
Jelenleg Máltán tartózkodom. Ha aktuális lesz 3 hét múlv akkor írj a fórumba.
Amúgy folytásal mennyi lenne a végsebessége és a fordulat,ha már ennyit kérdeznek a folytásról felteszem én is kérdésemet?
Sziasztok! :) Tudtok valakit akár az egész országban, aki ki tudja venni egy 2001-es nsr-ből a gyári folytás(okat)?
Még egyszer köszönöm!
Sziasztok! Ismertek NSR125-höz jól értő szerelőt Pest megyében?
Ezeknél semmit nem lehet tudni.
Ja, még valami Marci. Én is megtaláltam Kangchao néven, de (bár gondolom teljesen ugyanaz) ez PHOENIX KC-118. :)
Dehogy értem félre! Azért gondoltam, hogy nem szar, mert tényleg nagyon egyben van és jól teszi a dolgát. A blokk bontatlan, és valamiért a két oldalon lévő HONDA feliratú dekli miatt is gondoltam arra, hogy nem lehet szar. Motorszerelőm szerint HONDA pitbike blokkal szerelt motor, de csak ránézésre, nem biztos benne.
Mindegy, ha megmarad és bedöglik, akkor igazad volt és gyufa!
Még egyszer köszönöm a véleményedet!
nem a Kymko blokk van benne?
Azt angliában Hondának áráulják.
Elméletileg kétféle blokkal csinálták, két gyártótól. De arról nincs adatom, hogy melyik-melyik. Elvileg az egyik szar a másik meg tartós. És a kezem alatt nem volt, de egy éve talán összefutottam vele neten és érdekelt, hogy mely cég fia-borja. Aztán, hogy Kangchao nagyon érdekelt mik a vélemények, tapasztalatok. Azokat írtam ide. És nem azért, hogy elátkozzam, félreértés ne essék!
Sziasztok!

Keresek 2003-as NSR 125-höz jobb első lábtartó konzolt, lehetőleg
ennél olcsóbban. Nincs valakinek eladó?
Érdekelne még ugyanehhez a modellhez jobb oldali idom, piros-fehér-kék gyári színben.
Volt már dolgod ilyennel? Csak mert eddig hiba nélkül muzsikál. Szerelőm szerint a blokknak is baszott jó hangja van. Ma beletettem 68 km-t, hiba nélkül...
Elhiszem, ha azt mondod, hogy szar, de ezek a hibák más típusoknál is előfordulhatnak/bekövetkeznek.
A benzincsap, a tank betöltő festése, a tükrök maguktól történő letörése, melegen való tiltásig pörgés. Ezek mind előferdülő hibák.
Annyival terhelhető, 135.