Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég gusztustalan munka az a hüvelyezés..

Nem lehet, hogy apowered nem fordul el teljesen?
Ha akarod megmérem menny eredetileg a kipunyílás magassága, de nekem gyanús hogy nem az a baj.
Sziasztok!
Mindenkit üdvözlök!
Új vagyok a fórumon , most vettem egy csodálatos NSR-t .
Gyorsan lenne is egy kérdésem hozzátok.
Nekem nem a gyári , hanem egy újra perselyezett hengerem van.
De azt vettem észre hogy a kipufogó nyílás feljebb lett esztergálva, és amikor a power szelep alsó állásba még akkor is van felette hely. Nekem ez az első poweres motorom , de azt gondolom hogyez így nincs helyén. Szerintetek használható még a henger? Vagy ha nem van valakinek jó állapotú vagy nicasilos vagy perselyezett eladó hengere? Köszönöm a válaszokat!
Csatolok 1-2 képet
Köszönöm a tanácsot és a kódot ;)
amúgy köszönöm az őszi járványt, az én power elektronikám is beszart
8649.300 a tűszelep kódja
a láncvédődet nézd meg, és tegyél szivacsot az elülső felfogatáshoz. jellemzően ott rezonál
Bemész a bótba, hogy:

"huszonnyócas dellrotyó phbh-hoz aggyá tűszelepet 'tsög" és adnak
szerintem elég ha megmondod a motoros boltba hogy milyen karburátorba kell aztán azok majd megkeresik a tűszelepet.
én így vettem úszót és jót adtak.
...de amúgy qrvára bejön a kis dög...
A Honda CBR 1000 RR 3/4 méretű másolata.
Szép és kényelmes.
Ez a gép nem szopat...
Ha elkezd velem b...szakodni, simán felgyújtanám...!
ahha... szép járgány...de ezt nemmered gyujtogatással fenyegetni miiii
Lenne még egy kérdésem hátha nem lesz olyan halott a fórum. :)

Most tavasszal lett felújítva a blokk. Pár hónapja valami zaj jön a blokk felől. Üresben húzva a gázt nem jön ki ez a probléma. Szóval én szerintem hajtás felé kell keresgetni a bajt.
Ez a zaj rezonáló féle és akkor jön elő, amikor menet közben visszaengedem a gázt és 4000 alá érkezik a fordulat. Alapjárathoz közel ez megszűnik.

Készítettem róla hangfelvételt de nem hallható ki ebből. Majd próbálok még jobb felvételt készíteni hátha tudjátok.
Ennyi hibaleírással van valakinek sejtése, hogy mi lehet a baj?
Blokk olaj szépen a szinten van és Repsol 10W-40 van beletöltve.
Megoldódni látszik a problémám. A tűszelep tengelye szorult egy kicsit és ez miatt szólhatott közbe az alacsony benzinszint...

Viszont szeretnék új tűszelepet venni, de kéne a pontos típusa. Valakinek nincs meg véletlen ? Nincs kedvem már csak ezért szétszedni :)

Köszönöm az eddigi segítséget.
Sziasztok!

Gondoltam dobok fel pár képet a családunk új tagjáról. Nem Honda, de a matricák miatt szerintem nem nézitek ki innen. :)
Feleségemnek vettem születésnapjára, de nem aratott akkora sikert, mint gondoltam, így valószínűleg eladjuk. :(
Ha fórumtársnak kell, akkor természetesen beszerzési áron, 190.000 HUF-ért továbbadom.
A képek:
Az Nsr dugócsere , főcifelújítós, blokkfelújítós , magyarul szervíz intervalluma gyakorlatilag azonos modjuk az RS-sel.
A hangereik is egyazon gyárban készülnek (gilardoni) és a gyári dugattyújuk is azonos (asso)

A többi meg legenda.
Oké köszi a segítséget
Mindenképp megéri! :) Főleg a macskaszemes, állítólag a régiek kicsit lamhábbak is és kevésbé megbízhatók (ezt nem tudom megmondani, csak mondták nekem is) meg hát valljuk be a macskaszemesek kicsit jobban is néznek ki :) Nem a leggyorsabb a 25-ös kategóriában, de meghálállják ám. Míg egy nem folytott mito-t vagy rs-t vihetsz 2 hónaponta dugócserére addig az nsr-ek 25 ezer km-t végigröhögnek 140 km/h-s végsebességgel. A blokkjába jó esetben sosem kell belenyúlni, nagyon jó minőségű motorok. A hang a két ütemű miatt nem nagyszám, de a kinézet kárpótol :)
A súberen így is a legtöbbet kapja a karburátor. (Ha így értetted a följebb egyel-t)
Féktisztítós próbát megnézem holnap.

Köszönöm.
alapjáraton nyitva van és 3000 körül bezár, balra fordul a tárcsa ami a videón van.
7000 körül újra kinyit, jobbra fordul a tárcsa és úgy is marad amíg le nem esik a fordulat.
Ha gyujtast adók nincs power hang csak lealitasnal 2 masodperc elektromotor hang amikor is kinyitt teljesen!?
lehet hogy kipufogónál van dugulás vagy a power szelep beálítás nem jó.
http://youtu.be/X4JVcb-CTjE
5 ezres fordulatig lomha 7200 nál nyitt, 8500 ig jól húz aztán 11000 ig lomha de csak 4 ik be pörög addig 5 be, 6 ba el se megy addig
Lehet szerinted gyujtas beállítás, vagy kipufogó?