Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Bocs, nem Honda, de Endre miatt muszáj, lehet, hogy még nem látta:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zzr_400-831
1166
mondjuk cseréld ki a két bovdent a szervó motoron.... talán megoldanád. aztán légszűrő, fúvóka, teli gáz
holnap utánanézek a kipunak,a légszűrönek,és a karb utáni beömlőnek .kösz a válaszokat.
Pont fordítva kellene:)
Ha hatodikban el sem viszi, annak oka van, kippuszűkító és tárai ahogy Marci úr rta.
meg mintha a légyszűrőben is pici volna a lik asszem..
Ma egész nap a motorral bajlódtam és végül kideritettem,hogy:power kb3000-nél nyit,majd 7-8ezernél ismét zár.Nyitott powernél levettem az áramellátást a powerelektronikáról és igy kipróbáltam.Négyesbe kipörgött 12ezerrel ,ötösben11,5 ezer(nem tudom itt mennyivel mehetett mivel irtam már hogy csal a km óra valamiért,de 150-et mutatott) szerintem kb120-130 lehetett. 6-ba feltettem és ott viszont nem ment jobban sőt csökkent a sebesség,és a fordulat is leesett 8 ezerre...De hogy miért?Ezután visszakötöttem a powert és ismét kipróbáltam.Eredeti állapot,gyengébb,és lassabb.!Lehet hogy eleve ilyen (fojtott a powerelektronika amivel ez a motor kijött? Sebességóra miért csalhat? a napi km számláló is csal. Köszi a válaszokat:István
haegységesen minden eltünt, akkor az egyenfeszt kapcsolgató valami halt le, mivel csak az működik, amit nem kapcsolgat semmi.
Iletve nemjó.. hiszen az önindító reléje működik..
tehát a kapcsolóig el is megy a fesz, éski is gyün, másként az sem menne..
Akkor viszont ahogy Marci úr mondta..
Megnéztem a kapcsolási rajzot és csak remélni tudom, hogy ezek a spéci öntött elemek jók. A gyújtáskapcsolót holnap leszedem, ha a mérés hibát mutat. Abban reménykedtem, hogy másnak is volt már hasonló gondja, amit megoldott. Hátha típushiba. Mindenesetre kösz a tippeket.
Deamúgy nem kell visszahőkölni tőle nincs olyan sok fityfene benne ami elromolhat..

Ha megy a motor az már jó jel, nincs nagy baja, csak esetleg nem lesz knnyű megtalálni..

http://www.fitdownload.com/wir...
Jaja, kormánykapcsoló vagy a kulcsos gyenyó akár..

Jó könnyen megjavítható hiba..
A főbiztosítékról csak a kombinált kapcsolóra megy vezeték, ha azt lehúzod a kapcsolóról megy a motor, forog az onindító de más vellanyos dolog nem műkszik (a power sem ha jól emlékszem)
Ettől még akár töltés is lehet, hiszen a generátor látja a szabályozót, az meg az akkut, de minden más nyista.
Szóval például a főkapcsoló csinál (hat) iylen tréfát.
Jó ötlet, kösz. Sejtettem, hogy ott is lehet baj, mondjuk mielőtt kiszedem, ki fogom mérni...
Megtisztelsz Zolibá, mint mindig!
Kormánykapcsoló kihalt.... vagy lehet, hogy nem, de ez gyanús.
3000 körül zárnia kell a szelepnek. Nem lesz jó a power, nekem is ezt csinálja, egy hete fosott be. Fojtás lehet karburátorban(mint fúvóka, vagy súber ütköző(nem hallottam, hogy bárkinek lett volna benne ütköző)), CDI(CI639 az fojtott). Kipufogó leömlőjén található egy acél karika, ha fojtott. Lehet rajta túl kicsi első lánckerék is. A karbi és membránház között egy ovális lyukkal ellátott műanyag darab lehet csak és kizárólag, kerek lyuk nem elfogadott.
Szia Zoli, meg mindenki
Sejtettem, hogy itt is otthon vagy. A fiam gépén, - nsr 125 f - elektromos hiba jött elő. Csak az önindító működik, tehát a motor beindul. Az összes többi világítás stb. hanyattesett. Segítenétek valami ötlettel, mert ahová nyúltam, csak ezek a beöntött elektronikák vannak, meg relék. A bizti jó, megnéztem. Hálás köszönet.
Marci és CSoki úr van képben fojtás ügyben.
(viszont, a membránból az áramlás segítő elemet ne vedd ki D:)
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy a motor rendszámos, és a forgalmijában is 11kW-os.
Új tagként üdvözlöm a fórumozókat.Segitséget szeretnék kérni Honda 96-os macskalámpás Nsr-em javitásához,hibamegállapitásához.A gép 8000-es fordulat fölé nem megy.A végsebessége kb 100km/óra( A kilóméteróra valamiért csal. sokkal többet mutat ,és nem sikerült még kideritenem,hogy miért)Power szelep üzemel,de Nem tudom,hogy jól-e.(gyújtást adok akkor zárja a szelepet,ill hak búgó hangot hallat.KB 2500-3000-es fordulatnál nyit és úgy tűnik ,hogy úgy marad végig.)(álló helyzetben próbálva)Amúgy pöccre indul hidegben melegben,de szerintem nagyon gyenge és hát a végsebesség is siralmas.Fél éve van nálam, kezdetektől ilyen,a srác akitöl vettem azt mondta,hogy az összes gyári fojtás benne van és ezek ennyit tudnak.....? Hol lehet benne fojtás?Tudna valaki segiteni,tényleg ennyit tud?Esetleg valami baja van? Mit gondoltok,hol kezdjek hozzá? Köszönöm,és várom a válaszokat.Üdv István
A power teljesen átfordul ütközötől ütközőig
Az enyém 32 mm szóval túl lett marva.
Hello eladnám nsr em... ugy számoltam be. De meg válnék töle kellene az ára jogsira :p ha valakit esetleg érdekel azt jelleze.. http://www.kepesmotor.hu/honda...
135000ft de ez irány ár. Amit a vevö lefele kerekit :D
Sziasztok
Eladó egy Petku Racing Exhaust sportkipó, képek, leírás a linken. :)
Szép napot !
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
24 milliméter az ablaka