Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Banyeg, ez 175 kiló?
Bexarok..
Akkor is csinos.
Phoenix KC-118
Pedig meg sem mondanám, hogy nem ér semmit, mert kényelmes, jól megy, jó hangja van, stb... Nagyon egyben van, de ha te mondod, akkor elhiszem. :)
Egy mesterem szerint a szerelő akkor élvez el, ha ő szopik. Ebben az értelemben ez a motorok Heather Brooke-ja.
Mi ez?
1.700€ volt az új ára.... na annyit bír ki kilométerben. Próbáltál rá való gumit keresni?
Köszi!
De ezért a motorért adtam eddig a legtöbbet (210e). :)))
Úgyhogy az alapján amit leírtál, ez egy qrva jó motor! :)))
De tényleg köszönöm!
Fel fogod gyújtani. Az ára tükrözi a vele maximálisan megtehető kilométerek számát. A hátsó fékcső fog először eltörni. Aztán a befőttes gumi teleszkóp szimeringezés engedi majd az olajat. Végül elgyengül, és talán egyszer hamvaiból feltámad.
Köszi Marci!
Írd le miért, légyszíves...
Szabadulj tőle!
Ugyan nem tenném rá ösztöndíjam, de szerintem nem emel ki a kuplung. Illetőleg a rájder vájd fülű
Haladsz a korral,ennek örülök! Honda ez a járgány hisz rá van írva
Viszont érdekelne a véleményetek egy motorral kapcsolatban. Nem tudom láttátok-e, múltkor feltettem, hogy feleségemnek szánt születésnapi ajándék nem aratott akkora sikert, mint amire számítottam, ezért eladnám annyiért, amennyiért vettem. Viszont! Minél többet látom, annál jobban tetszik a kis gépezet. Elméletileg kínai, viszont azt írják, hogy teljes Honda licensz alapján és Honda alkatrészekkel készült. 125 ccm 4T léghűtéses motor. A Honda CBR 1000 RR-nek a 3/4-es másolata. Kényelmes, megy is annyit, amennyit egy 4T 125 ccm motortól el lehet várni. Elgondolkodtam rajta, hogy megtartom. De ehhez kell a véleményetek. Nem tudom ismeritek-e a, dobok pár képet róla, hátha láttatok (esetleg szereltetek) ilyet. Előre is köszönöm a véleményeteket!
Van öngyújtóm... :)
Lassan és kissé lemaradva, de lépést tartok a technika fejlődésével, így beszereztem egy olcsó gázos öngyújtót. :)))
Szerintem elromlott az önygyútólya és feegyútotta.
szerintem nem....de majd gyűjtést rendezek neki
Nekem menet közben nem kattogott, csak amikor sebességbe tettem...
Ilyen a váltó

http://www.motorcyclebreakersu...

Van a két tengely amin a fogaskerekeket tologatja a három villás szirszar, ami a kukactengelynek hívott baszás nútjai által meghatározott úton mozognak. A legtöbb motor váltóüja ilyen. Ezen kívül, csak a kukacntengelyt forgató léptetőmechanizmus van, de az nem tud kattogni. (kattan de csak akkor hallod ha szét van bontva a motor)
az nem lehet hogy a bowden nem eleg szoros es nem vegzi megfeleloen a dolgat tovig behuzott kuplung mellett sem es amiatt?

de akkor felfele miert minden oke...?

na, hatha ha azt mondjatok, h ilyen a kormos kapcs. valtomu akkor belenyugszom :)
Szerintem hagyjuk..

Inkább arról nyilatkozzál mitől kattoghat a váltó, mert neem semmi éretlmes nem jut eszembe..Egyesbe induláskor kattan, ez oké, de menet közben?
Még mindig nem vett öngyújtót? .
Vagy nem kicsit unjuk!
Mert mi évek óta itt vagyunk. És ne vedd magadra, de sok az olyan, aki csak beköszön vagy az se és bekérdez követelve a választ... mi meg kicsit unjuk.