Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az Nsr-nél mia rövidétés mit jelent a CRM felirat iylet találtam egy nsr hengerhez hasonló hengeren némi méret különbséggel?
Fojtásokról alább olvashatsz.
4-6 liter között, csukló és motor függő. Baszott nagy, nem hiszik el 50-esnek. A macskalámpás valamivel kisebb. Indul-e, kipörög-e, felfüggesztés dolgozik-e (hátulja mint egy 601-es tökhajé, mert az összesből kiürült a gáz), mennyire ápolt, mert ha tiszta rato az egész, akkor a tulaj csak tépte neki, de szart a motorba egy nagyot. Világítson, dudáljon és tegye a dolgát.
A motor papíron adja le a legnagyobb teljesítményt, kb 30 veszett lovat. 150-et kellene mennie, kicsit felette.
Sziasztok!
Most készülök venni egy 1998-as körlámpás Honda NSR 125-öst.
Az lenne a kérdésem hogy lehet-e ezt a tipust 50-esként használni?
Nem túl feltűnő?
Mit nézek meg rajta mielőtt megveszem?
Ha van benne fojtás az hogyan derül ki és miképpen tudom kiszedni belőle?
Hány lóerős egy ilyen gép?(sajnos ez sincs megadva és az eladó sem tudja pontosan)
Milyen végsebessége kell hogy legyen?
Mennyi a fogyasztása?

Előre is köszi a válaszokat! :)
Heló.

Lehet, hogy tudok benne segíteni. Kérlek írj erre az e-mailre:

scooter96uck@hotmail.com
sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy honda nsr 125 fnél miért van az hogy hideg indításnál elindul a motor felpörög 3000-res fordulatig utána le áll ez mitől lehet? rossz a henger vagy valahol koszos? vagy valahol levegőt szívhat pluszba? a karburátorja tiszta nincs el tömődve gyujtása jó üzem anyag szint is jó benzincső jó nincs meg törve benzin csap is jó
köszi sada!
Sziasztok!
Valakinek macskalámpás nsr-hez bontott hengere nincs? Valami olcsóba :)
Rendben Köszönöm Szépen :)
Semmi bajod nem lesz, ha nagyobbat teszel bele, max jobban pörgeti az önindítót. :)
Sziasztok oylan kérdésem lenne hogy ez az akumulátor jó a Kereklámpás Nsr-embe 125r 90-es évjárat.http://www.zselesakkumulator.h... végülis az érdekelne hogy ha jol olvastam a könyvébe 4Ah akumulátor kel bele ez meg 5Ah mit csinál ha nagyobbat teszek bele?Vagy nem szabad? ugyan úgy 12V.
Üdv!
Macskalámpás 125-ös NSR-emen betört az első lámpa búra, de maga a lámpa nem sérült. Meg lehet ezt csináltatni, vagy kompletten kell újat venni?
Üdv, Judit
Köszönöm megnézem ezt is
Két 8-as csavar a kipufogó leömlőnél, ha leveszed a könyökcső szájánál a tömítés alatt van egy acél gyűrű.. az a fojtás. Ha az átmérő a tömítéssel azonos akkor nincs fojtás
Köszönöm megpróbálom ezeket, de a kipufogóban honnan tudom meg ha van valami ?
Olyan folytás is létezik hogy csak a kipufogó van lefojtva ?
nem tudom mert mikor megvettem már hányta az olajat meg a vízet így nem száguldoztam vele
ATF Dextron 3000
Sziasztok ki milyen olajat használ 2t 125-s NSR-hez?
Megköszönni nem szégyen!
üdv. tudna valaki segíteni hogyan kell bekötni pontosan egy nsr 125 műszeregysèget? a kábelek kiosztására esetleg bekötési rajznak örülnék. köszi.
Sziasztok fórumosok!

Valaki nem bont esetleg egy 2003-mas nsr-t? egy balos tükörre lenne szükségem!

köszi előre is
Köszi! Nagyon beletúrni nem akarok, a kipuffon gondolkodtam. Jól megy a motor, de biztosan van a leömlőnél valami szűkítés, illetve hátul a dobban egy szűkebb cső. Ennyit gondoltam, ennek neki merek állni. Sokat nem várok tőle, nem versenyezni kell, mert 125 ccm 4T léghűtéses blokk nem erőgép, tudom. :)
De olyan szép! :)))
Még egyszer köszönöm!
...még szét sem szedtem...
Szerencsére a trakeszeken ha nem vagy róccsild, és nem akarsz vezérműbe és szelpizélésbe belemászni, nem kell sokat gondolkozni, mert nincs min.
Az ilyen utcai motorokon mind kis karbi van, kis áteresztésű, kipufogóval (légyszűrő dettó) ezek nagyobbra cserélésével lehet bennük találni pár loerőt, viszonylag könnyen és kockázatmentesen. Nem 2t, hogy azonnal büntessen, ha elkottázod a kipufogót.. Mindemellett nilávn lehetne kutakodni a hengerfejben is egy tudbómaróval, de gondolom azt nem akarod.
a felújítás előtt ment valaha 120 fölött?