Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem kicsit idegen a téma mankó alatt mit értesz? Valaki vagy ép te meg tudod mondani hogy mit lehet kihozni ezekből a motorokból végre?
Riglis. Kamra toldja meg a gázok útját egy lépéssel. Ha nincs mankód ne lépj bele.
Szakik!

Milyen gyertyát ajánlotok 125 ccm 4T léghűtéses motorba?
Azért kérdezem, mert minél többet nézegetem ezt a gépet, annál jobban tetszik. Úgyhogy ha nem viszi el az érdeklődő a hétvégén, akkor megtartom. :)
Hello

Segítség kéne . Van egy honda ns 125 r -em mechanikus power van rajta kérdés hogy működik az nincs e valakinek egy robbantott rajza hozzá előre is köszönöm!
Marton013 is ahogy írta a központosító ressz nagyon igy az enyémhez nem jó hiaba szelesebb a persely.
ott ahol bejelölted látni hogy a persely széleseb mint az alumínium.
reszelővel igazítani kell rajta aztán helyéremegy.
Ne értsd félre az az enyém 90-es kereklámpás italy nsr 125R és ahoz nem jó!
helló!EZ 1989-96 ig jó!
Valakinek Jc20-as hengere hengerfejjel nincs eladó? :)
Eladásra akarom kínálni a hengert a hengerfejjel és a dugóval csak nem tudom mihez jó akkor.Ezért kértem segítséget :D
Várj meg egy nálam okosabb embert, mert én elfogytam.
Nálam a központosító mérete kb a fele amit jelöltem a képen is és az a nagyobb nem megy bele sajnos!
Ja és ez egy igen jó minőségű wössner dugó, ami az NSR-ekhez való. véleményem szerint a henger megfelelő lesz
egyértelműen túlméret. nem tapasztaltam hasonlót a központosítóknál csak tuning hengerek esetében(athena, pollini). de emlékeim szerint ennek a szélessége nem befolyásolja a henger illeszkedését a blokkfelekre. a központosítók külső felülete fekszik fel, és a tőcsavarok/brezonok pozícionálnak
Ilyen dugóval kaptam.
Egyébiránt a központosító rész szélesebbnek tűnik, mint egy NSR hengerén. Megtudhatnám a henger belső átmérőjét?
Megvan perselyezve a henger.
Köszi Marci! Akkor jól emlékeztem... Lehet, hogy pont te írtál erről korábban. :)
Képekkel szeretném megmutatni hogy ez a henger nem jó az én nsr-emhez.Akitől kaptam azt mondta nsrből lett kiszerelve de van egy kicsi eltérés rajta ami véget nem megy a helyére a henger.Aki esetleg tudja milyen nsr-hez jó a henger az írja már le.
Úgy emlékszem, hogy jó hozzá, de kérdezd meg a szakikat!
100% kompatibilitást mutat a két blokk
Látom van ilyen motor hogy Honda crm 125.Ennek a hengere hasonlit az nsr hengeréhez? mert ha igen akkor tudom hogy nem nsrhez jó a henger!
egy kis poén a jóidő mellé
Honda CRM-ből való a henger. :)