Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek az önjelölt szerelők. XD
Teli töltöttem de lehet nem kelett vollna,reméllem csak a felesleget nyomta ki.
Helló!Nem hanem teli!
Fizika... meleg víz = nagyobb térfogat...
Heló!

Tágulási tartály a "MIN-MAX" közé töltötted fel?
Helló!Azt szeretném kérdezni,hogy mitől lehet az a motoromnál hogy feltöltöttem vízzel a hűtőt,és a tágulási tartályt is majd járattam alapjáraton és kitolt egy jó adag vizet a túlfolyón?előre is köszönöm a válaszokat,reméllem csak a hőtágulás miatt volt.
Az elégetett tüzelőanyag hasznosulása.
Kerek-lámpás Nsr-emhez keresek plexit minél jobb állapotút de meghallgatok bármit!
Még egy tökéletlen kérdésem lenne .
Mi a különbség az nsr és az ns között az évet a power kialakitás és a lóerő különbséget leszámítva, és hogy mi okozza a lóerő különbséget.
Bocs az ilyen kérdésekért de jelen pillanatba ebbe a motorba látok csak reményt .
Köszi Marci, rendes tőled!
Pont most jöttem vele haza a szerelőmtől, fúvókákat cserélt, meg (mivel elrak minden japán alkatrészt motorokból) gyári úszót is. Most nagyon bivaly a motor! :)
Elméletileg driftre vettem játszani, de lehet, hogy nem hajtom szét, ez is tetszik. :)
Még egyszer köszönöm a segítséget!
A Ninjához meg sok sikert és kitartást! :)
gyakorlatilag széthullik. de az komoly munka, és nagyon nagy költségek. komoly gyújtás átalakítás, gépmunka és rengeteg alkatrész csere. ehhez ajánlott egy újabb konstrukció.

nos, a modern olajok kenőképessége messze meghaladja az ezelőtt 20-25 évvel gyártott olajokét. több versenyző ismerős csak 70-80as arányba kever, de ők megveszik a lehető legjobb, ricinus alapú olajokat és hasonló kenőanyagokat. ha nem fizeted meg a 6-7.000 forintos Castrol 747-et vagy valamelyik alternatíváját, akkor maradj a 40-50es keverési aránynál, ugyanis a boltokban kapható olajok 60%-a hamis. gyárilag a szivattyúd terheléstől függően változtatja a kenést 30 és 50 között
Ha sikerül belöle akár az 50is milyen károk érik? Meg a keverési arányra tudnál mondani valamit hogy mi az ideális? A teljesitmény növelés csak azért kérdés mert amugy nekem ez a motor gokártba van egyenlöre hibátlan csak majd késöbb ha kevèslesz van e értelme vele foglalkozni .
2 hete beültem a vasat. Remélem összeáll a Ninja is...
Jellemzően az üzemanyag hiányába fullad bele. Mivel a jobb szívási képesség több levegőt eredményez, az addig használt főfúvóka keresztmetszete nem elegendő. Ezt pontosan ki lehet számolni és kilehet tesztelni is, de ajánlott jó fül és érzék hozzá, mert a szegény keverék elégethet alkatrészeket. Ha nem nyélen közlekedsz vele, akkor elég ha 5 századdal nagyobb fúvókát teszel be a főfúvóka helyére.
Akár 50 lovat is, csak nem túl sok ideig. 30 ló és olyan 160-as végsebesség elérhető. Karburátor, erősebb membrán és a kipufogó(persze ATAC nélkül). Átömlő rések és kompresszió növelése. De több mint valószínű, hogy utálni fogod, hogy alul nem megy, de ha ideális lesz a rezó, akkor meg letépi a hajad.
https://www.facebook.com/#!/video.php?v=523767201098028
Én már készülök,várom,hogy eltűnjön a víz a kertemről .Mert ha az idén sem sikerül a paprika akkor megint nem lesz moci és már így is beleőrülök a hiányába
Szó sincs róla!
Csak tegnap valamiért volt is kedvem szerelgetni, állítgatni.
Ma eldöntöm, hogy marad-e a 125 4T léghűtés. Tényleg qrva jól néz ki. ):
Ti készültök már a jó időre?
Nofene! Csak nem a javulás útjára léptél?
Meglepő módon (számomra is érthetetlen) nem mentem át állatba, és nem vertem szét semmit, nem gyújtottam fel semmit...
Szia! Öngyufa és már jó is ! Biztosan nem fog benzinbe fulladni!
Van még valami: a Honda Dio robogónkon (peugeot speedfight blokk, 100 ccm henger) nem tudom beállítani a megfelelő levegő szintet. Tettünk rá egy sportlégszűrőt, de sehogy nem jó. Most addig jutottam, hogy hirtelen gázadásra azonnal reagál, fasza. Viszont menet közben meg olyan, mintha egy bizonyos sebesség (30-40 km/h) után belefulladna a benzinbe...
Esetleg erre van valami ötletetek?
A keverékképző csavarral adjak még levegőt és állítsak az alapjáraton is?
Előre is köszi!
A kérdés jó nézzük úgy hogy most nem beszélünk időről és pénzről elméleti síkon mit lehet vele kezdeni ?
És amit még kérdezni szeretnék hogy milyen keverési arány ideális ns nél?
Mennyi időre? Mennyi pénzből?