Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Érdekelne a kipufogó feltéve ha jó az 1989-es NSR 125F-hez
Az én drágaságom
...na meg sok locsolót...!
Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!
Sziasztok, Eladó lenne ez a Petku által gyártott saválló sport kipufogó, ezt nem kell lakkozgatni. Hihetetlen változás, teljesítményben, és súlyban is. Pár km-t használtam, mert a motorom beadta a kulcsot. A kipufogóhoz 2db-os rugós felfogatás van, és egy csonk a hengerhez.
Érdeklődjetek bátran, nekem sajnos már csak a helyet foglalja.
Felfelé is
A hármashatár-hegyről lefele izgalmas lehet...
Amíg nem jön össze a lóvé a nagyra addig lehet veszek egy ilyent
Sziasztok! Szeretnék venni a közeljövőben egy nsr-t, ez lenne az első nagyobb motorom , és a macskalámpásokat nézegettem. Szerintetek lehet használni 50-esként? Vagy nagyon feltűnő?Mire kell odafigyelni vásárlásnál, ill. mit lehet tudni ezekről a motorokról? Honnan tudom,hogy egy amit szeretnék venni fojtott vagy nem? Évjárat függő? Ezt néztem : http://olx.hu/hirdetes/szegeden-honda-nsr-125-r-ID2DWWd.html#21d7202509 . Előre is köszönöm a segítséget! :)
Eladó! Honda nsr 125 motorom érvényes okmányokkal
Eladó! Honda nsr 125 motorom érvényes okmányokkal
henger+dugó érdekellne, ha van írj, köszi.
üdv
Ja meg mit tudok tenni h a végsebességem elérje azé a 140-150 et?a membránháznál van egy műanyag valami amin kis fülek vannak az kell bele?
Szevasztok!véleményeteket kérném arról h ha a kipufogót kiégetem azzal okozhatok benne kárt?csak mert ahogy néztem az első dobnál mintha le lenne rakódva korom,és ha ott le van akkor sanszos h máshol is,ezáltal nem megy úgy mert nem tud rendesen áramlani az égéstermék!várom véleményeteket :)
Üdv mindenkinek.
Macskalámpás nsr-hez keresek hengert+dugót.
Vagy jó állapotú hengert.
Ha valakinek van, kérem írjon.
köszönöm
Sziasztok!

125 ccm-es motor vásárlásán gondolkodom és az NSR is rajta van a listámon. Első motor lenne, B125 jogsival (max 15 LE). Van eladó darabja valakinek? Esetleg valami más típust ajánlanátok? Ebben a kategóriában eléggé best buy-nak tűnik. :)
Szevasztok!egy olyan kérdéssel állok hozzátok h mit tudok tenni annak érdekében h jobban menjen a paripám?folytás nincs benne power belőve és laposba nagyon jól húz 4-ig utána ötbe kicsit 6ba semmit és ha van egy kis lejt csak akkor tudom kisajtolni belőle a 140-et.tudtok vmi okosat mondani?én speciel arra gyanakodom h kompresszió szegény
Szevasztok Kedves Nsr-es társaim!
Az a problémám h lecseréltem a mocin az indexeket LED-esre kicseréltem a relét és nem akar se jobbra se balra villogni hanem mindkettőnél mind a négy megy.a gyári relével,indexeivel meg normálisan működik.sztetek mi lehet a problem?ja és 95-ös macskalámpásról beszélünk
szia, eladtam èvekkel ezelőtt. ( kb 1 nap alatt)
Üdv valaki tudna segíteni Honda NSR 125R 90es évjáratú kereklámpásomhoz keresek gázbowdent!Linkel ha lehetséges vagy jó állapotú használt is érdekel!
A zöld a test. Valószínű, hogy a rózsán táplálod meg, a sárga/fekete pedig a CDI-hez megy.
Igen, az, csak ahhoz meg végképp nem találok kapcsolási rajzot, és valamelyik előző tulaj ilyen szépen elcsipkedte a vezetékeket, és szeretném vissza kötni.