Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÜDv Mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni! 125-ös motor vásárlásában gondolkozom. Nagyon tetszik az NSR főleg a teljesítménye miatt, mert ugye a 4t-s gépek jó, ha elérik a 10kw-t. Ezért szeretném kérdezni, hogy 2 személlyel, esetleg plusz csomagtartóval néha túrákra mennyire jó használni ? Fogyasztása? Fenntartása? Nagy a szervíz igénye? Melyik évjáratot érdemes venni ?
Segítségeteket előre köszönöm!
"...aki akart, az megtalált..." Hát igen. Nos, én nem vagyok facebookon, nem is szeretnék, szóval én nem tudtalak megtalálni. :)
Mi is többnyire csak leskelődünk, olvassuk az "újoncok" írásait, néha pedig bele-bele szólunk kicsit. Hát ennyi...
Remélem azért a jövőben sűrűbben látunk itt!
Ja, hát anno túl sok lett a kupec a fórumon, így csináltam a fakebuk-on egy fórumot, ahonnan ki lettek zárva. Azóta a fakebuk-ra is ritkán járok, de aki akart, megtalált...
Az Ns remélhetőleg megy 1-2 hónapon belül gepműhelybe, addig is egy 37 éves, gyári Cb 400 T-t lovagolok.
Sokáig nem volt meló, nem volt pénz, nem volt vas, így okafogyott volt a jelenlétem, meg sok helyen voltam fent, és ez minden nap sok időt elvett. Hát ennyi... ;-)
A 3 hetes benzin hibátlan, a legszűrö sem lehet gond, így teljesen helytálló, amit a kolléga mondott neked ;-)
Hol kóboroltál eddig?! Nagyon régen voltál már itt... Vagy te is csak leskelődsz?
A végén még újra összeáll a régi csapat! :)
Jó látni téged!
Szia!

A benzinhez önteni fogok akkor frisset, mert olyan 3 hetes van benne.
A légszűrő a tél után ki lett takarítva, de azután a 2-3 hetes állás óta nem.
Sziasztok!

Figyi, a benzin friss benne? Mert pont ugyanezzel küzdöttem mindkét vasammal, amíg nem tankoltam frisset...

A motorféknél meg az olajpumpa tolja be az olajat, hogy kenés legyen, de nincs elég benzin és levegő, ami elégesse... ]:-)

Még egy apróság: a légszűrőd milyen állapotban van így szezonra?

Üdv:

Zsandár
Köszönöm szépen a segítséged.
9est.... csak forgasd ki egy kicsit
Köszönöm a segítséget! :) Most akkor a két gyertya közül melyiket?

És az olajjal kezdjek valamit? Vagy csak rakjam bele az új gyertyát, és akkor a leírás alapján melegítsem?
BR9ECS BR10ES

Túráztatva melegítsd, úgy 4.000 ezerig pörgetve. Ki kell forgatni a motort. Ha bemelegedett akkor 8-9.000. A benzin nem nagyon köpi be a gyertyát, csak abban az esetben, ha nincs szikra, másként nem tud megülni, kicsapódni rajta. Jellemzően az olaj okoz ilyet, ekkor szigetelőként viselkedik az elektródák között. Magasabb fordulaton használva kitakarodik a felesleges olaj, a motorfék pedig segít ebben. De ésszel, mert karbis motor!
Sziasztok! Próbáltam vissza keresni, de sehol sem találtam, szóval bocsi, ha hülye kérdés.

Arra lenne szükségem, hogy egy 2001-es, macskalámpás, 125ös Nsr-be milyen gyertya kell? Mert hol NGK BR9ECS-t olvasok, hol NGK BR9ES-t.

A tél után használtam egy kicsit, de utána két hétig megint állt. Most folyton beköpi a gyertyát. Hétvégén ki akarom pucolni a karbit, meg venni bele egy új gyertyát, mert elég régi van benne. Ezen kívűl mi miatt köpheti még be? Tavaly sosem volt ilyen problémám vele.

Előre is köszi! :)
Az egykettedszeríszeromeganégyzetet hagyjuk is?
Power fordulat alatt szigoruan:)
az erő nem veszne el, nekem 90 kiló a váz és 180as a henger szóval nem probléma :D
Hogy az M0 emelkedői is megfogják?

Szerintem csak olyanok, akik versenyre faragnak, de akit én ismerek az hagyta a gyárit.
honda nsr125 bontot alkatrészek eladók

érdeklődni telefonon:06702712870
Csak érdekelt körülbelül mennyi lehet egy új kipufogó ára.
Erdekel is esetleg? Mert nalam mint mondtam csak porosodik sajnos ... :/
Értem Köszönöm szépen a választ.
Hello!

Valaki foglalkozott már azzal hogy valamilyen kisebb lendsúlyú gyújtást felrakot rá?
Olyan 35 ről indulnék, mert újonan 48e. És kb fél órát volt használva.
Csak kíváncsiságból mennyire tartod a kipufrendszert?
Szia, termeszetesen jo ra,
gabi9306@gmail.com
E-mailon keresztul konnyebeben meg tudjuk beszelni :)