Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézd meg ebben a kipufogó szekciónál, hátha ad ötleteket:

http://rapidshare.com/files/66...
1 kérdés:

Levettem a kipufogót festés céljából
Valami érezhetően csúszkál benne fel meg le

Ez valami szelep (ami nyit-zár valami fojtást) ?
Vagy ROSSZ ?
Blokkvédőről (előzetes) képek
Szobbal!

Köszi a segítséget, összehozzuk a dolgokat,
egy kis időt kérek csak, mert az viszont kevés van mostanság nekem.
Zadu
Te vagy az én emberem és én a tied
Ha jön a jobb idő ki tudom szedni a mocit a többi mellöl és lefotózom neked a csomagtrtót és ha sikerül méretet is veszek rolla! csatlakozási pontok stb...

Köszi!
Széles utat!
Nekem van a mocin blokkvédő, majd küldök képeket.
Le akarom majd venni festés céljából, akkor majd méreteket, szögeket is letudok venni pontosabban.
Viszont, én pedig hétsó csomagtartó tervet, méreteket keresek...
OK.

CB500 Xenonosítás érdekel valakit a topicból? Én erősen gondolkozom rajta! Szétnézek pár helyen (ebay, stb.) hol érdemes Xenon HID kitet venni. Csupán biztonságtehcnika.
Igen, csak azok voltak fent. Persze nekem a házihoz jó lett volna a CB750 is, de már nem akarok szenvedni az importálgatásokkal.
Sziasztok!

Lenne 1 hatalmas kérésem!
Ha valakinek van blokkvédő CB500-án és tud rolla képeket csinálni és elküldi hogy valami sablon alapom legyen a hajtásokról annak előrre is köszi! szobbal/kukac/freemail.hu

Széles utat mindenkinek!
szuper!

De ugye csak az a pár modell van fönt, ami az első Hondás weblapon bejön? Tehát a CB 500 pl. nincsen?
Bocsi a tamáskodásért, de közben sikerült egy pár konverterrel megoldani a dolgot. Még az lwo-t is megtudtam nézni. Eddig azt hittem jól tudok guglizni, de mégiscsak van mit fejlődni
És melyik progival sikerült?
én az 1100 XX motorját töltöttem le DXF-ben, és frankón megnyiotta...
Köszi szépen az infót! Mondjuk pont későn olvastam el, és eddigre már kész lett egy pálcika modell a FEM-hez. Ha megcsináltam teszek fel képeket, hogy hol vannak a legveszélyesebb pontjai a CB-nek ill. milyen úton ráz kellemetlenül. A Honda honlapról letöltött dxf-ek is hibát jeleznek nem tom miért, az lwo-val még nem is próbálkoztamn.

Üdv: Zoli
én mút hét Hétfőn voltam a Gratzi Louisban bibiiiiiiiiiiiii
valami ilyesmire gondoltál?

http://www.blendernation.com/2...

A Honda nyilvánossá tett sok autó/motor 3D-s modellt.

http://www.honda.co.jp/WebPlam...
Helló!

Tudja valaki, hogy hol lehet szerezni krómozott leömlőket a CB500-hoz? Pesthez közel lehetőleg.

Kösz!
Zoli
no, egy kis desszert a vasárnapi ebéd után!

http://www.metacafe.com/watch/...
No, nyugodtan ki lehet hozni a vasat (legalább is itt kelet Pest megyében). 2 óra szüntelen vigyorgást éltem át végreeee! :D Baromi jót motoroztam, közben a legnagyobb probléma a vakító napsütés volt.

Persze az aszfalt nem tapad úgy mint nyáron, de 80-90-en gond nélkül, biztonságosan tudtam haladni. Rengeteg motoros volt kint! Végre már nem csak a BKV busz ablakábol néztem utánuk :)

Egy szó mint száz, ez az igazi Január! ;) Jövő hétvégére szintén 10 fokot jósolnak, de most hét közben sajnos lehülés jön.

Széles utat mindenkinek!
Zoli
Széles utat! Én még nem nagyon merem ilyenkor hajtani, egy picit jobb időt várok. Meg az eredeti akksi (10 éves) is gyengélkedik már. Szal utánanézek ennek a magyar Louis-nak.

Más. Van véletlen vkinek rajza a CB vázáról? Bármilyen formátum, főleg CAD lenne jó, mert a haynes nem nagyon megy rá erre, illetve a másik könyvem sem. Nagyon megköszönném.
vagy keress olyan motoros arcot, aki megy ki a Louisba!

Az itthoni boltban nem tudják visszacserélni? Vagy az kamu Louis bolt?

Na reggelizek, és irány motorozni! :D szép idő lett
Köszi szépen az infót. elraktározom, aztán ha ráérek jön a hegesztés Mailben azt írták a louisosok, hogy semmi akadálya acserének, most már csak ki kell vinnem Bécsbe, amihez még el kell döntenem, hogy hogyan jussak ki. (Motor, busz, www.oszkar.com)
Helló!

Ez jó kérdés. Engemi is érint ~2000 km múlva. Az első gumi csereérett. Ahogy olvasgattam a gyári BT45 teljesen jó! Közúti hétköznapi használatra és túrázásra ajánlott.

Bár ez a dunlop mintázat se néz ki rosszul: http://gumiabc.hu/images/motor...
CB500 első
Helló!

Lemértem: az általad jelölt szár magasság: 20 cm
a lábtartó talpa és a szár által bezárt szög: 115 fok (már amennyire pontosan meg lehet ezt mérni egy mezei szögmérővel :)

Remélem segített valamit!

Üdv,
Zoli
Sziasztok !

A velemnyeteket szeretnem kerni, hogy melyik papucsot valasszam a motromra mivel meg nincs sok tapasztalatom e teren !?

Altalaba rovidebb turazasokra es a varosi furikazasra hasznalom a gepet!
Tehat a lehetseges opciok :

BRIDGESTONE 110/80 17 57H Bt45 Front TL AN DE FABRICATIE 2007 PRET CU TVA 90EURO
BRIDGESTONE 130/80 17 65H Bt45 rear TL AN DE FABRICATIE 2006 PRET CU TVA 100EURO

MICHELIN 110/80 17 57H Pilot Activ Front TL ANDE FABRICATIE 2007 PRET CU TVA 95EURO
MICHELIN 130/80 17 65H Pilot Activ rear TL AN DE FABRIC.2005 PRET CU TVA 105 EURO

METZELER 110/80 17 57H Lasertec Front TL AN DE FABRIC.2007 PRET CU TVA 90 EURO
METZELER 130/80 17 65H Lasertec rear TL AN DE FABRIC. 2007 PRET CU TVA 110 EURO

PIRELLI 110/80 17 57H Sport Demon Front TL AN DE FABRIC.2005 PRET CU TVA 95 EURO
PIRELLI 130/80 17 65H Sport Demon rear TL AN DE FABRIC.2007 PRET CU TVA 115 EURO

Valaszotokat elore is koszonom !
Ja idaig METZELER volt rajta.