Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon állat! :D de lesz még itt légpárnás hajó is CB5 motorral! majd apránként csepegtetem a hülyeséget
Hali!

Nem tetted még fel!
De elgondolgottató hogy szerezzek 1 blokkot !
Tuti ezzel mennék melózni
Szevasztok!

Ezt feltettem már ide?
OK Szobbal! Akkor jövő hétvége fel majd megbeszélünk egy találkozási pontot...

Addig is jó motorozást mindenkinek!

Zoli
Szia Laci!

Ez nagyon jól hangzik! Nincs összehasonlítási alapom, szóval nekem is mindegy melyik tervet választjuk! Szuper, most már csak a jó időben kell bízni...
Hello!

Nekem mind1 hogy A v. B terv lényeg hogy élvezzük a tájat és a motorozást és utánna/Pihenőknél jót beszélgessünk!
Jövőhét péntekre tudok mondani 90% csapatlátszámot. Hogy mennyien indulunk.
és 99.99% (még se legyen 100 az olyan snasz ) hogy Árpád-híd felé megyünk.

üdv: szobbal
Sziasztok, Gondolkoztam a terven és ez sűlt ki, A-terv:
Eger, Szarvaskő, Bélapátfalva, Szilvásvárad, Szalajka-völgy (Bükk-fennsík), Istállós-kő, Répáshuta, Felsőtárkány (Sziklaforrás), Eger.
Ez kb 60-70km
Ha rövidnek találjátok, íme a B-terv:
Istállós-kő ig az A-terv szerint, utána Lillafüred, Hollóstető, Répáshuta, Felsőtárkány, (Sziklaforrás) Eger.
Kb 25km plusszot jelent a B terv.
Legutóbb 14-éve voltam itt nászúton, a nevezetességeknél lehet hamburgerezni, kolbászt zabálni , de ha ez nem megfelelő Hollóstetőn tudok egy olcsó vendégházat ott már kajáltam (olcsó volt és jó volt a kaja). Ha van jobb ötlet akkor írjátok le.
Még valami, a tesco hoz teletankal érkezzünk, hogy ne keljen benzinkutat keresgélni, emlékszem nem sok kút volt arra (azóta már lehet több van) de jobb azt letudni mielőtt elindulunk. Várom a jobb teveket, üdv mindenkinek!
2008. 04. 27. HONDA CB 500 ÉS A TÖBBIEK MOTOROS TÚRA
Gyülekező Eger Tesco parkoló de 10-óra.
Majd nézegetem az autós térképet, nézegessétek ti is és kitaláljuk a túraútvonalat közösen
Jó éjt
Szuper!

A programról pár szó, (Bükki Nemzeti park) járt már ott valaki? De egy ó'csó és hangulatos helyre is beülhetünk dumálni Egerben. (én nem vagyok túl jártas arrafelé) Szóval írjatok ötleteket! :)

Szobbal! Akkor mehetnénk akár együtt is a csapatoddal! Nagyobb buli mint egyedül poroszkálni... Úgy néz ki, hogy én is Pestről indulok (szombat munkanap lesz, nem megyek haza vidékre utána...). Gondolom az Árpádhídon jöttök át, de ezt majd kitaláljátok! ;)

Üdv,
Zoli

ui.: úgy hogy szombaton mindenki dolgozni fog (aki nem vesz ki szabit :)) ha ez vígasztal!
Hali!

Nos ha túrát szervezünk nem zárkózunk el másoktól sem sőt!
Ha sikerül elcsalnom unokatesóm SV650 haverom CBF500 még beszélnem kell velük.. de lehet jön tesóm is GSX1400 asszem egyenlóre ennyi lehet jön unokatesóm haverja ha sikerül elcsalnia 125CBR.
A 10 óra jó mert ugye ez vasárnap lesz?(kb 8-kor indulés a minimum)
Mert ma kaptam infót szombaton melóznom kell..
Érdekes lesz péntek éjjel szolgálat 02-ig azt reggel 6-kor meló
kb: ennyi.

Széles utat!
Jólesett amit írtál Zoli, emiatt látogatom ezt a fórumot mert itt mindíg baráti a légkör.
Legyen akkor 10-kor a gyülekező és akkor neked sem kell korán kelni.
A CX 500-ban 48 ezer km van, úgy jár a motorja mint a zsebóra, vízhűtéses, azt hiszem utolsó kivitel de nem vagyok benne biztos. A Honda ezzel a tipussal is jóval a kora előtt járt technikailag, azt mondják nem lehet széthajtani. Jól járt vele a cimborám szerintem, nem sok ilyen moci jön szembe az úton.
üdv
OK! Akkor mikor találkozzunk, 9 vagy 10? Én felkelek szívesen akármilyen korán!

Az leveled másik felét meg sem hallottam! Ez alap, kérdezni is felesleges! Szerintem egy éppeszű motoros társaságnál az ember számít nem a vas! Úgyhogy gyertek bátran bármilyen vassal, szerintem a többiek is egyet értenek ezzel.

A CX500 -at meg nagyon várjuk! :D Fincsi lesz! Múltkor egy ilyen moci mellett mentem el a szentendrei úton, jól megnéztem magamnak! :))

Széles utat!
Üdv,
Zoli
Jah, Piet szerintem Szobbal a CB500-ról írt...
A tesco parkoló nekem megfelel, de a 11h nem lesz késő? Ha megállunk egy két helyen és még beszélgetni is akarunk elhúzódik a nap. Persze ha a többség azt akarja hogy 11 akkor legyen, ez nem okoz gondot. Ha sikerűl, látni fogtok egy igazi ritkaságot egy 84-es cx 500-at, keresztbe V motor gyönyörű hangal. A barátomé, aki szeretne résztvenni a túrán, holnap fogja hazavinni még most veszi meg. Vasárnap néztük meg és próbáltuk ki, eszméletlen nyomatékos, igazi túradög.
Szobbal! írtad hogy te is hozol haverokat, mindenkinek CB-500 as motorja van? Azért kérdezem mert tulajdonképpen az enyém sem az és a barátomé sem, nem gond ha kilógunk a sorból? Arról nem is beszélve hogy a másik barátomnak akivel turázni szoktunk Aprilia 650-es túraendúrója van, köze nincs még a Hondához sem, de gyerekkorunk óta ismerjük egymást és nem szeretném kihagyni őt sem. Persze ha gondot okoz nem jönnek (vagy jól lemaradnak). Szóval így lennénk mi hárman, ha nincs ellene kifogás. Ha van szóljatok! Nem lesz érte harag, mivel CB 500 túrának indúlt. üdv, cblaci
A kicsike az FJR volt?
Öszintén én már a 6.-at is zavarónak tartom, túl sokat kell váltogani és a fene se tudja megjegyezni melyikban van az ember
Hali!

Hát én is kipróbáltam 8000 felett hogy megy a kicsike.
Vasárnap Esztergom Párkányhídtól - Solymár (elvileg 40 perc) 20 perc alatt itthon voltam .
Azt mondták siessek súgták a hangok (pisilni kell!)
Nagyon tetszik a masina ha kell megy! de hiányzik a 7-es fokozat

üdv: szobbal
na mondom azért jó volt az az 1300-as sorjnégyes FJR! :D:D:D (ha VFR hangja lenne... )
Jó nekem a kis 1000-es sornégyes
Beremegtem, nagyon állat volt! A saját motorosok közül egy VFR 800 tetszett nagyon, nagyon szép hangja volt, nem az a villanymotor sornégyes :PP Jó buli volt na. este 6-ig még kiérsz, de max saját motorra lesz már csak időd.
Én is voltam már ilyenen, kár hogy nem tudtam meg elöbb
Nemtudom, ez Yamaha nap volt (van este 8ig)

http://www.yamahaworld.hu/hire...

YBR125-től R1-ig mindent ki lehet próbálni, van kint vagy 50-60 tesztmotor :D:D Azért a saját is jó, az óránként van, 10 perc. Nagyon jó volt a hangulat! Nehéz visszacsöppenni a melóba
Ez a szokásos évi Nyilt nap volt?
Lesz még ilyersmi a Hringen? Suzuki is szokott lenni
Szasztok!

Megvédtem a fórum becsületét, megforgattam kicsit a CB5-öt a ringen (Yamaha nap) :D Utána kértem sűrűn a bocsánatokat tőle, na de 8000 RPM alá nem nagyon tudtunk menni! :PP

Állat volt! Volt még valaki? CBF500, és GS500-at láttam.
OK igaz. Mit szóltok a Tesco parkolóhoz? Tudom nagyon snassz :) de nincs Egerben nagy hely ismeretem, ez pedig kézenfekvő pont.

link1
link2

Onnét amikor akarjuk vehetjük az irányt a Bükki nemzeti park felé, vagy szétnézünk Egerben, ahogy szavazunk! :)

A dátum ugye már fix: 2008.04.27. vasárnap. Időpontnak pedig 11 órát javasolnám (akkor még nem kell brutálisan korán felkelni az induláshoz )

Minden építő kritika, terv jöhet! ;)

Üdv,
Zoli
Készülök én is a szezonra, a hétvégén a hűtőfolyadékot cseréltem le, átmostam többször a rendszert mielőtt az új folyadékot beleöntöttem (nagyobb kínlódás mint gondoltam). Az olaj is mostanába lett cserélve úgyhogy jöhetnek a túrák!
Erről jut eszembe, hogy a találkozás helyét is le kellene fixálni.
Zoli mit szólsz? (te vagy a főnök)