Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No, ezt örömmel hallom! :) Itt találtam a parkról egy kis infót: link Most már csak az időjárásnak kell kedveznie!

Közben a CB500 is kapott egy kis wellness hétvégét... :D Láncspray, takarítás, csavarok utánhúzása, miegymás. A fogyasztása 4.2-4.3 között ingadozik, nem tudom kiakasztani egyszerűen! :) (ez 80%-ban városi közlekedés, 20% városon kívüli, dinamikus :P)

Szép motorozós időt mindenkinek!

És széles utat!

Üdv,
Zoli
Park

De nyelvújjító nem lehetek?
Nemzeti nark
Sziasztok!
Sajnos a mostani időpont nekem nem jó de majd a következő. Egyébként mindíg olvaslak benneteket.
Csá
Helló!

Nekem is teljesen megfelel a terv!
Régen voltam egerbe, és a bükki nemzeti narkról nem is beszélve!
Nagyon jó az ötlet! Látom Zoli rajta vagy az ügyön, a szlovák túra is jó lett volna, de kezdésnek talán ez jobb. Az egri túra nekem tökéletes, a bükki nemzeti park szintén gyönyörű, persze várjuk meg a többiek mit szólnak a tervhez. Tulajdonképpen nekem mindegy csak sikerűljön valamit összehozni. Köszönöm a fáradozásod!
Sziasztok!

Megcsináltam végre a kiinduló pontot! :) Ezzel kellett volna kezdeni

Íme a térkép a három gócponttal itt: térkép

Így átgondolva, lehet, hogy egy egri túra (esetleg bükki nemzeti park látványosságai kitérővel?) lenne a jó kompromisszum! Gondolkozzatok rajta, várom az ötleteket!

A cél úgy is az lenne (szerintem), hogy maradjon idő beszélgetni egy jót, megosztani a tapasztalatokat, stb. Persze egy élvezetes túrával kiegészítve!

Szevasztok!
Zoli
Rajta vagyok a témán fiúk(lányok?:) )!

Nem ragaszkodom én kifejezetten Szlovákiához, az csak egy ötlet volt! Hamarosan jelentkezem valami megoldással!

Üdv,
Zoli
Nem lesz egyszerű úgy megszervezni hogy mindenkinek jó legyen, Zoli Vác környéki, szobbal solymári, mi hárman Debrecen környékiek vagyunk. Nézegettem a térképet nekünk a bánrévei átkelő is 180km-re van, esetleg ha Salgótarján környékén lépnénk át a határt az még nekünk vállalható lenne. Az lenne a legjobb ha leírná mindenki, hogy melyik útvonal felelne meg, aztán majd kitalálunk valamit, mi mindenképpen megyünk a barátaimmal valahova. Útlevél minek kell? (nekem nincs)
üdv,cblaci
(kezdetnek egy belföldi túra sem lenne rossz, talán többen elmernének indúlni)
Hali :)

Én is örülök hogy kezd összeállni a túracsapat. Ha minden igaz hozok én is 2-3 embert.
Ha szlovákokhoz tervezzük a túrát a biztonság kedvéért mindenki hozzon útlevelet és ne Arlón keresztül közelítsük meg a határt (25-ös út).
Jó tervezgetés és remélem sokan leszünk!
Okés! Örülök, hogy el tudsz jönni Laci! Ránézek majd a térképre, és nézek egy jó kis útvonalat a napokban. Addigra talán többen is kedvet kapnak! ;) De ha hárman megyünk már az is valami!

Széles utat! Jó motorozást!
Üdv,
Zoli
Örülök hogy létrejön a túra és pont nem leszek ügyeletes. Van konkrét elképzelés az útvonalról?
Az érdekelne, hogy hol lenne a határátlépés, mert valószínű hogy ott tudnánk csatlakozni. Jó lenne egy határmenti telepűlésen találkozni, ami viszonylag nincs messze Hajdú-Bihar megyétől. Ha minden összejön mi hárman lennénk, nem vagyunk hajtósak 100-as tempóval mi tökéletesen megelékszünk.
A túráról majd vállalom a videó készítését, csináltam egy tartót a gépemre, az adatlapomon megvan róla a videó. Zoli, mivel te vagy a túra szülőatyja téged kérlek meg, hogy tervezz egy útvonalat ami nekünk is kedvez, aztán majd értekezünk. Addig is minden jót nektek és legyünk minél többen!
Nagyon úgy néz ki, hogy itt a jóidő! :) Én már kivettem a termo bélésemet, nem bírtam a hőséget tovább...

Széles utat mindenkienk!

És ne felejtsétek a CB400-500 túrát: Április 27-én, szlovákiai gurulás.

Üdv,
Zoli
Hali!

Ma végre úgy értem haza hogy jó idő volt . Ígyhát motorra pattantam.. és mentem 1 Solymár-Pilisszentkereszt-Dobogókő-Esztergom ott megállítam a Mária Valéria hídnál.. lecsüccsentem az dunaparton, és csak néztem ki a fejemből élvezve a jóidőt.. majd miután az éhség hazazavart.. Dorog felé hazajöttem a 10-esen.
Még mindíg azon a véleményen vagyok hogy Dobogókő és Esztergom közti kanyargós utszakasz nagyon szép de rettenetesen rossz a minősége! Remélem 1x kijavítják ráférne!

Vigyázzatok magatokra és széles utat!

üdv: szobbal
Huhúú! Ez maximálisan igazolt távolmaradás! A legfontosabb a család, a motoros túrából meg lesz sok (ugye fórumlakók? )! Sok kitartást a hátrelvő időben!

Üdv,
Zoli
Hali!
Sajna én ezt most kihagyom ! Egyéb okok végett+asszonyom már a 8 hónapos poccakkal nem kívánkozik túrázni ! Majd talán,ha már megszületett a leányzó,utána. Nektek viszont jó gurulást kívánok,és csak finoman! Képeket tegyetek ám fel!
Igen, hót gyári minden, a mérettől kezdve a gumi típusáig (úgy tudom BT45-el adták anno Hondáék).

Ezt a gumi tisztítást valami gumistól kéne megkérdezned. gondolom van valami oldószer ami nem károsítja a gummát de a csúszós réteget leszedi. Én a BT-vel döntögettem eddig is, azért még van mit fejlődni :) de csúszni eddig nem csúszott nekem (lekopogom).

A gumi cserét meg kétszer gondold meg, jó lesz az még benzinre (én most cseréltem az elsőt, 25 papír munkadíjjal...Már el volt öregedve és belengette a kormányt is a kopott minta miatt )

A gurulást már nagyon várom! Remélem eljön pár CB500-as cimbora (innét és máshonnét is), akkor lenne buli!

Üdv,
Zoli
Á! Ez nem igaz nem tudok írni a fenn így helyes
őő Zoli és neked a gyári méret van fen 110/80 és 130/80?
Kösz!

Hát a megoldás tényleg az hogy nem hajtasz gyorsan, de! ha meglátod az utat.. ugyse fogod megállni!

A gumit azért kérdeztem mert nekem Dunlop Arrowmax van fen és hát nem igazán tetszik, van mikor kanyarban meg-meg csúszik. És ezért nem merem rendesen dönteni a gépet, nehogy gebasz legyen.
Sajna az elöző tulaj lekente eladás elött hogy szép legyen, 1x már lemostam de ki tudja mi történt a gumival. Cserére látszólag nem érett, de ha a motor épsége és az én épségem múlik rajta le lesz. Várom még a melegebb időt hátha csak a hideg aszfalt nem fekszik neki .

Remélem többen leszünk a túrán, lehet velem jön még ember..
megoldás=nem kell gyorsan hajtani...

gumma Bridgestone BT45 első hátsó. Jó... dual compund, oldalt lágyabb döntögetős, középen keményebb azt használod az esetek többségében. nekem tök mind1 volt mert "csak" motorozok nap-mint-nap, a ring miatt (ha megyek) meg nem fogok slicket szerezni.
Hát autóval mentem 1x2x egy nagyon jó úton, (széles! és tempós) de ha ott gyorshajtáson kapnak hát nem lesz köszönet nagyon nem szeretik meg már csak halvány fogalmam van merre kell menni
de 1 térkép lehet majd segít.

A másik! kérdésem lenne hogy kinek milyen gumi van fennt a masinán és mi a tapasztalat vele. Méretet is írjatok légyszi !
Akkor akár szétnézhetnénk Szlovákiában! Biztos ismersz arra valami jól motorozható útvonalat!
Én Solymári vagyok. Úgyhogy III.ker flórián vagy Árpádhíd.. vagy Akár Moszkvatér környéke nekem mind1. Kérdés merre szeretnének menni a többiek..
OK!

Akkor eddig a lista: CB500 gurululás, 04.26 du, vagy 27-én

1. szobbal
2. Zoli99
.
.

Szobbal neked merre lenne jó? Mert kéne lassan kreálni egy útvonalat is! :)
Hello!

Nos én 25.-én Pénteken szolgálatban leszek (vigyázok a rendre értékre )20-02 úgyhogy ha szombaton lesz max délután tudok menni. De a vasárnap elvileg oké!

Legyetek jók, és széles utat!