Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó!

Szép a csatacsacsi! A németországi túrát pedig érdeklődéssel várjuk! ;) Talán még szebb lenne a vasad, ha a leömlőt is átfestenéd (Auchan-ColorWorks grillezőre való fekete festék, 2000 ft :)) A Honda kereskedés meg 2x500 Ft-ért hoz új réz alátétet a kipufogóhoz (blokk és leömlő közé) Vagy! rozsdamentes cső, és akkor nem kell évente festeni De én már úgy megszoktam ezt a rituálét, hogy marad a régi. (funkcióban meg semmit nem változtatana...)

Széles utat!
Szevasztok!
Sziasztok!

A lemerülőben lévő akksi ellenére is téli álmából könnyedén felébredt ez a japán-olasz remekmű. Nagy kő esett le a szívemről. Így egy laza Szolnok környéki cirkálást engedtem meg magamnak a hétvégi munka után. Egyszerűen fenonemális volt, nem hagyhattam ki,hogy mielőtt kimegyek Németországba ne motorozzak mivel után nem látom egy jó ideig az acélparipát.

Nekem Hepco dobozom van, (ui. a gazdag német tulajok megengedhették, hogy ilyen hidat tegyenek rá... ), ugye pont ez adta meg magát, de egy hét után már meg is javították, és most azen gondolkozom, hogy a bécsi vagy a karlsruhe-i Louisban vegyem át, mivel a bécsiben van, de a karlsruhe-i lenne a kényelmesebb. Na mindegy majd ezt megoldom.

Szerintem jól néz ki a doboz, és nagyon praktikus is az általad említett okokból. A városban is lehet az autósok és a betonmixerek között cikázni, ha úgy tartja kedved. A három dobozzal meg igazi túragép fílingje van. Egyszer egy S60-as ülő őszes pappernak is nagyon megtetszett, ahogy álltunk a lámpánál az üllői úton.

Széles utat mindenkinek!

U.i.: ha majd mocival megyek ki Karlsruhe-ba, megírom a beszámolót az 1100 km-es útról.
Emberek!

Rakott már valaki a CB5-re 52 literes dobozt? Játszom a gondolattal, csak lehet, hogy idétlenül nagy lenne rajta... Viszont pakolni baromi jó lenne (2 bukó is befér!)

link

Szélességben lazán a 75 centiméter alatt van, tehát a tükröknek (elvileg) nem koccanna neki, mondjuk városban. Tapasztalatok?

Zoli
Ha egyedül volt tuti nem én voltam mert csapatostul mentünk!
Én mintha láttam volna egy CB5-öst Vácott a körforgalomban, de lehet, hogy csak halucináltam :) A kipu az fekete volt tutira! Sajnos jóval előttünk ment arra, és el is húzott, keveset láttam belőle.
Akkor lehet hogy kereszteztük 1más útjait, max nem vettük észre
Há-jóhogy! Mi is gurultunk egy nagyot ma (~170 km) Dunakanyar és környéke. Király volt! :)
Köszi, meg is találtam a pinkmotors-nál 10000 Ft, ugyanaz kell az enyémhez is mint a CB 500-hoz.
pinkmotors.hu
nagyvas.hu
biker-world.hu
Biztos találsz valamelyiken.
Valaki cserélt mostanában kuplung lamellákat? Az érdekelne hol lehet beszerezni és mennyibe fáj. Kösz előre is.
Hali!

Remélem azért nagy a csend mert mindenki motorozik!

Tegnap mentünk haverral 1 Solymár-Pilisszentkereszt-Dobogókő-Esztergom-Piliscsaba kört.
Ma Solymár-Telki-Tök-Visegrád-Pomáz-Solymár volt a túrautvonal. Voltunk vagy 30-an.

És ha jól számoltam kb 3.5 - 4 Litert eszik a moci!

Széles utat!
Helló!

Én ebay-en néztem, Németországból, 14eFt postaköltséggel, krómozott, három-pontos.
Zoli!

Ma megkérdeztem a maxxpowert (Bécsiút) és angoloktól hoznak nekem blokvédőt ami a képeken látható, 16000 HUF + tréfa! (18000 valahányszáz)! 6000Huffot kellet előlegbe otthagyni.
Szivesen megnézném én is élőben, biztos nagy élmény lehet az egész rendezvény.
http://www.tsrmotorcycles.co.u...

talán ez a legklafább! ;) Egyszer kinéznék egy bulira!
Én is kereklámpa rajongó vagyok, de ezek tényleg nagyon jól néznek ki. És egy huszas , ha komplett, akkor nagyon megéri.
Miki még én se tudom lesz-e isőm hétvégén
jól néz ki a fejidom! :) Főleg a Messerchmit Design! Minden bizonnyal át lehet alakítani, talán kébel kötegelőkkel lehet rögzíteni a kábeleket az idomon belül. (én biztos nem cserélném le, de hát aki megrögzött kereklámpa fan az már csak ilyen :))
Kitartás Öcsisajt! Hétvégén 15 fok! Én meg ilyenkor megyek boardozni!
Sziasztok 500-as barátaim!
A véleményetek érdekelne, találtam egy hírdetést amelyen fejidomos lámpákat hírdetnek 20-22ezer Ft körűli árban. Van közötte 500-as Hondára való is, de van dupla lámpás kivitel is. Itt megnézhetitek:www.thaifold.info/fejidom.php Nekem nagyon tetszik, de a felszerelése nem lehet túl egyszerű mivel a régi lámpatest lekerűl és nem tudom hogy a benne lévő vezetékeket a kötésekkel együtt hova rakják azután, gondolom szabadon nem lehet. Az a kivitel tetszik amelyik dupla lámpás. (a régebbi VFR szemeire emlékeztet) Az viszont látszik hogy szélvédelmi szempontból nem lehet a legjobb mert kicsi. Ha van időtök és kedvetek nézzétek meg és írjatok véleményt, hogy érdemes e foglalkozni vele. A hétvégére jó időt ígért Szilárd, remélem most nem lőtt mellé! Mindenkinek jó motorozást!
én holnaptól leváltom a BKV bérletet!

ég veletek csövesek, prüszkölő utastársak, nyomor, várakozás :D

Csak ne jöjjön vissza a tél minden kerek lenne!
Mivel ma még kedd van elmentem és metöltöttem a vasat púpig.
Majd elindultam hogy megyek 1 Pilisszentiván-Pilisvörösvár-Solymár kis kört. Hát hamar meggondoltam magam még Szentivánon megfurdultam a szél miatt, belegondolva hogy a 10-es úton 2x ekkora a szél és még a kamion is rádupláz, ha elsuhan mellettem. Úgyhogy most tele a tank, és várom a jobb időt remélem hétvégén már az lesz!
pedig megvettem volna! akkor már nem érdekel...
ilyen benzin árak mellett sokan fogunk alternatívát keresni
+5 Ft a 95-ös, szerdától
Ja! teszem hozzá hogy a képen látható postás biciklit ma elvitte a postásbácsi!
Bicikliszervizünk van