Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja ahoz képest hogy hétköznap volt sokan voltak!
Üdvözlet!

Hát csalódtam a dologban! Hétvégén legalább lesz műsor is + Talma dedikáció is.
De amúgy a kiállítás.. hááát.... Ruhatárat szerintem felejsd el! én nem találtam és kb 15 perc alatt megutáltam a bukómat a kabátról ne is beszéljünk..!

Parkolás IV-es kapunál! persze pénzért!

Dobozért mentem még kirakatba láttam 1-et 12e huf-ért de csak kiállított darab volt azt meg nem adták oda. "Nem is hoztunk ki dobozt" akkor meg minek rakják ki? na mind1.. A másik bódénál (Bázismotor) legalább monta a srác hogy sajnos itt nincs de az üzletünkben tuti van. Vettem sálat + felnicsíkot.
Nekem nem érte meg.. de legalább tudtam csorgatni a nyálam a CB1300-nál
Többet vártam mint amit láttam, lehet jövőre ki se megyek!

üdv: szobbal
mázlista... Én sajnos csak szombaton tudok menni, a legnagyobb tömegnyomorban... azért szabit nem veszek ki (jó lesz az a nyári túrákra ) Ha motorral mentek csak óvatosan! Bivaly nagy szél van! Útközben meló felé lökdösött néha a felüljárókon.

apropopó! A ruhatár ingyenes a BNV-n? Mert ha motorral megy az ember fia, akkor bukót kabátot stb. valahova tenni kéne... Mennyire biztonságos ott parkolni? Sok motor-- sok motor tolvaj?
Sok itt a ZOLI! Köszönöm a lehetőséget! XY=40!Milyen papírt kell írni a Németeknél, mi szerepeljen rajta, hogy itthon ne kössenek bele, mennyit lehet kb az árból alkudni? Köszönettel: ZOLI!
Halihó!

Ma megyek a kiállításra még 9 felé beugrok a munkahelyemre kb fél órára aztán irány!
Ha valakinek van kedve társulni! az most jelezzen (bocsi hogy most szólok )! kb 8:35-ig! akkor indulok. A találkát szerintem a Blahán le lehetne zavarni a parkolóba.
Halihó!

A tudomány jelenlegi állása szerint évi ~10000km-t fogok beletenni (a számításod szerint így egy év alatt lazán behozza az árát), naponta használom munkába járásra (is) és persze túrázni, ha végre lesz valami épkézláb időjárás. A lánckerék cserét elhalasztom egyenlőre, majd ha láncot is kell cserélnem, szerencsére még jó állapotúak.

Zoli! Az automata lánc olajzót hol lehet beszerezni? Te milyet használsz? Meg vagy vele elégedve?

Üdv,
Zoli
Kedves Zoli!

Ha sikerül összehoznom azt az ingyen tárhelyet, majd belinkelek én is egy számítást az erőátvitelről, igaz az autóról szól, meg valszeg csaltam is benne, de a lényeg látható lesz remélem. Én a helyedben nem cserélném ki a lánckerekeket. Csak csinálj egy kis számítást, hogy a 250 Ft amit megspórolsz 100 km-ként ez azt jelenti, hogy ha 10000 Ft-ba kerül a lánckerékpár, még nem kellett vennem nem tudom mennyibe kerül én ennyit biztos elkérnék érte, akkor ugye 4000 km (nem tom mennyit jársz munkába de ez olyan 80 nap napi 50km-mel)múlva hozza vissza az árát. Ennyit megér a szerelés? Van egy úgynevezett sokszöghatás, ami a lánchajtás sajátja, így egyenetlenebb lesz hátul az erőleadás, ha csökken a fogszám, persze ez itt lehet nem számít annyira. Vmint a motornak sem tesz jót, a nagyobb igénybevétel. Ez az én meglátásom, a hosszútávú teszt majd meghozza eredményét

Üdv: Zoli
Kedves Zoli! Én is Zoli vagyok és XY éves. Nekem csak pozitív tapasztalatom van az az egy, hogy Németországból hoztam be motort. 97-es 36000 km-mel idős női tulajtó, de az idős férje is motorozik, együtt túráztak Ibizán, meg ilyen nem nekünk való helyeken. Venniük kellett a mamának egy oldalkocsis gépet (MotoGuzzi), hogy a kiskutyájukat is magukkal tudják vinni, egyszerűen szörnyű milyen rosszul megy idekint egyeseknek a sora . A motoron van minden: bukócső, doboztartó nyereg, 12V-os kimenet, markolatfűtés, láncolajzó, CB500-as könyv, (plexi csak volt) és még adtak egy pótgumit is hozzá. Nagyon szerették a masinát ez meg is látszik rajta. Az ára idakint 1450 €-t (1500€-ról alkudva...) kóstált, amire rájött a 30 000 HUF (3000 km 3 nap 3 fő 3 motor, szép túra volt) utazási költség és a 130 000 HUF-os itthoni díjak, és nekem is megvolt minden egy hónapon belül nyáron. Ez az akkori 250Ft-os € árfolyammal számolva 520 000 Ft, és az otthoni már említett szegényes kínálat ennél szerintem biztos nem jobb. Ha még aktuális nyugodtan kérdezhetsz a részletek felől.
Szivesen máskor is és jó motoros szezont
köszönöm mégegyszer!
széles utat!
Ha nem típusazonost akarsz rá venni akkor legjobb ha felpróbálod mielőtt megveszed, azt most így nehéz lenne megmondani hogy jó rá vagy nem.
Nagyon köszönöm a segítséget!
Használtan akarok venni végülis, de fiatalabbat mint az enyém, (95-ös)
Szerinted rámenne?
Köxönöm előre is a segítségeteket
nagyon helyes! most már csak jó(bb) idő kéne, de az mindannyiunknak...
Motorbontó Majosháza Fő út 1, Tel:06 24 486 122. Ha olcsóbban akarod megúszni.
Ha új faridomot szeretnél:biker-world.hu , nagyvas.hu , pinkmotors.hu
Sziasztok!
Nem tud valaki Cb 400-ra seggidomot?:)
köszi
Menetkész-e? Azóta 4 tank benzint el is füstöltem!
Ráadásul megvan a műszaki, az új forgalmi (nemcsak a szinváltozás miatt kelett!) és az új törzskönyvet is küldik majd postán.
blokk 80000 komplett, karbi elektromos cuccook ha érdekel hivj 06203114528
egyben 199000 de a lámpa müszerfal hianyzik ,van egy komplett másik blokk is van ha valakit érdekel valami hivjon a 06203114528 as számon
Enrico! Látom kész a fényezés! Mondtad, hogy volt rajta pár javítani való. Menetkész mostmár a sárkány?
Engem a klíma is érdekel
nekem elég lesz az ablaktörlő
Na szép

Legalább az ülést hagyjátok meg nekem !
Lécci!

Köszi srácok!

üdv: szobbal
illetve: gn125 kukac freemail.hu
érdekel a moci!
Jah, mit kérsz az egész vasért? GN126 kukac freemail.hu

jelige: a jövőt építjük
Egyébként az egész motorért mit kérsz, és abból mennyit engedsz?