Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elektronikai boltok?
hello...nem tudja valaki hol szerezhetek kék ledet a műszerfalamba?
Szerintem mindenkép a kawa lesz a legerősebb,mint minden éven...,a honda meg a leggyengébb...
Hát azt a 203 lovat azér kicsit sokallom,de most úgy őszintén.Kit érdekel hány lovas?Lényeg hogy eszetlenül fog menni a blade is meg a 10r is...

Akkoris GixXxer
Ezt hol olvastad? De ha ezt is írják azért várjuk ki a teszteket. Volt már egy-két moci amiből 20 ló hiányzott a gyári adathoz képest.
De így is a kedvenc motrom a fireblade . .
Ja és csak a többi japán 1 litereshez hasonlítva gyengébb
08as zx-10 203 ló 200 kiló menetkész tömeg
Amikor ezt beírtad még nem is volt kitöltve az adatlapod. Csak annyira tipikus volt a hozzászólásod, hogy nem volt nehéz kitalálni mekkora motort lovagolsz éppen. Nem mindegy, hogy 177 vagy 185?
Nem azé írtam nektek nagyoknak hogy lefikázzátok a 125 öm hanem kiváncsiságból mer nagybátyámnak ilyennye volt az idénn 1 hónapja adta el és nagyon jó moci volt,nagyon szerettem ,és ilyen külsőre gondoltam min 185 lovat tehát csak azé kérdeztem.
Hello , nem tudja valaki , hogyan lehet törölni a hozzászólásomat?
..... mert elvitték a 954-et és mint hírdetés törölném...........
Pontosabban 126 kW, azaz 172 LE. :)
Segítek.
Nem 177 hanem 180 és nem csak mert az durva sok. Majd ha vezetsz nagyobb gépet is akkor megtudod mi az a 180 lovacska.
Nekem se volt még szerencsém 100 paci felettivel de próbáltam már ki erős gépeket és nagyon brutál lehet.
Szoval csak visszafogottan a "csak" -al!
Dragracer, ezt a bölcs kérdéest a 125-ös tapasztalataidra alapozod?
Valszeg igen "csak" annyi, ráadásul főtengelyen, szóval nézz valami keményebbet magadnak.
Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy az 1000RR
műszerfalába hány voltosak a ledek?
Ki akarom cserélni őket.
Tényleg csak 177 lóerős az új RR :S?
Nna, még mindig ferde az első teló? :)
Ilyen esetben az az autós is hibás aki nem tartja be a köv.táv.-ot de te is mert elvileg nem szabad egyszerre több járművet előznöd. Ez egy 22-es csapdája.
ja és persze lábamon gipsz, szegcsont zúzódás, két karomon nyílt seb de nem vészes előttem van még nyaki ct légúti membrán kilyukadás miatt, álkapocs röntgen törés vagy zúzódás esetleges fennállása miatt! Fontos lenne ha megtalálnátok azt az illetőt!
Szja!
Vasárnap 17 óra előtt történt a baleset Gyöngyöshalászon! pár autót előztem mert lassan mentek kis követési távolságot tartottak, sem tábla sem útburkolati jel nem tiltotta az előzést! belekezdtem az előzésbe viszatérni nem tudtam a sávomba a kis követési távolságot tartó kocsik miatt! így úgy döntöttem megelőzöm mindet! a legelöl haladó kifordult elém! a rendőrség szeint én vok okolhaltó a történtekért! Vajon akkor is kifordult-e volna ha egy kamion jön? Remélem tudtok nekem segíteni! mél címem: scottpeter@freemail.hu tel számom: 0670/775-47-49
mi történt? persze ha nem vagyok indészkrét.
na ezaz, hogy nem engem hoznak ki hibásnak! de azért keresem az illetőt, mert mikor buktam és kb magamhoz tértem odajött hozzám és mondta hogy nyugodjak meg nem én vok a hibás neki cbr vagy cbf je van nem emlékszem mekkora ő is járt már így! Ezért keresem az égvilágon! Valszeg ottani lakos lehet mert gyalogosan volt, legalábbis motort nem láttam!
és megusztad szerencsésen?
keresem azt az illetőt, aki vasárnap délután 17 óra előtt gyöngyöshalászon a balesetem helyszínén ott volt és nyugtató szavakkal látott el! Elmondása szerint és amire emlékszek honda cbr-je van NAGY nem kicsi és látta hogy mi történt! Nagy szükségem lenne rá!
.Eladó lett a 954....mármint ami maradt belőle.....szakik szerint 3-400 ezerből meg lehet csinálni....ha érdekel valakit hívjon...
-a váz nem sérült
-blokkon csak a fedél lett meghúzva(ami kilukadt,de a blokk amúgy jó)
-hütő rendszer oké
-kerekek , tárcsák oké
-kormány oké
-idom javítható(jobb oldala szinte nem is sérült)
.....igazándiból első teló (de lehet hogy javítható)sérült , hátul a lengőkar , elsőlámpa , indexek , deklifedél csere , tank(javítható)
Hát rendszámtartót el fogunk rá adni egy párat, az tuti.
Ha nem lenne rajta ez a buflák fejidom, kifejezetten tetszene. Feketében látványos.