Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen.......nem sokszor jött ez elő csak ha 260-ról vagy többről fékeztem a gépet a célegyenes végén, olyan "majdnem csak elsőkeréken gurulok hátsókerék a levegőben" típusú erős fékezésnél.
A pattogás az R1-en is előjön.
De a Pohinak R1-e volt.
Az első kerék pattogása gyenge első futómű miatt volt vszinű.Az első gátló olyan mélyen volt ahol az "olaj stop" bekövetkezik és ott pattogni kezd a teló.Tipikus 1000RR hiba de ez csak a kemény féktávokon jelentkezik.
Jó nem vitatkozom.......nekem a sinter tökéletesen bevált ...bár a ring célegyenesének a végén mintha pattogott volna az első kerék....
egyett értek az előttem szólóval........ ....nekem is ilyen fékbetétem van.....és jó......
Az Ferodo XRAC fékbetét gyári tárcsához lett fejlesztve.
Én azért vettem ezt, mert a tárcsáim is gyáriak. Ha verseny betétre lett volna szükségem, akkor a hozzá való tárcsát is megvettem volna, mert egyik a másik nélkül nem sokat ér.......vagy ha ér is akkor megeszi a gyári tárcsákat gyorsan..... nemde
Kösz a segítséget mindenkinek!
Ferodo szinter (ST) csak utcára igazán jó.
A verseny betét min. 12.000 Ft egy tárcsára való betét.
Ferodo FDB 2205 XRAC, 1 mm vastagabb mint a gyári.
ARATA.hu-n megrendelhted
A 2 pár, tehát a 4 db. 11.500 Ft volt ha jól emlékszem postaköltséggel együtt. A pásztóy-tól rendeltem KLIKK a cbr1000rr-t nem látom a listában de biztos van neki írj egy e -mailt és válaszol.
És kb mibe fáj ?
Hát nekem ferodo sinter volt legutoljára....a gyárinál jobban fogott......én nem pályáztam sokat csak kb. 4 alkalommal voltam ringen meg 7000 km-t raktam bele és még a fele min. megvolt....
Sziasztok! Van valakinek valamilyen tapasztalata 04 1000 RR -hez valo fékbetétekkel.
Én elég sokat pályázok és a gyári betéten kívül eggyik sem bírja 1500 - 2000 Km tovább.
Ha valakinek van valami ötlete segítsetek! Köszi
....köszi,most cseréltem ki ...onnan rendeltem és 27 Ft/db+áfa...ja két nap alatt jött házhoz.....
Hello!

Én most cseréltettem ki a ledeket.
A ledmaster.hu-n tudsz rendelni.
Asszem 80Ft/db vagy valahogy így.
SMD ledet keress.
Az kell bele.
Webdavid, itt a komplett leiras, kepekkel, LEd tipussal, nemetul, de ez nem lehet nagy problema, preciz leiras: http://www.joe-racing.de/Data/...

Sok sikert!
Sziasztok,

Eladó egy új szett(2db) Braking WAVE tárcsa elölre, cbr 1000rr 05-ig, cbr 600 rr-re 07-ig, STX47D (310mm). Vadonat új, gyári csomagolásban: 100e Ft (bolti ara 510 euro). Hátha érdekel valakit.

Lesz még pár cuccom, használt: PP tuning lábtartó, hibátlan 50e, LEovince evo2 titanium 70e , Arrow Competition leömlő 100e, 2006-osra fekete kupplungdekli hibátlan, tartaléknak vettem 30e. December végén tudom a cumókat átadni.

Üdv
Joe
Egyszerű, vedd ki és vidd el magaddal. Tuti, hogy most is LED van benne? A boltokban többynire értenek hozzá, lesz aki tud segíteni.

Vagy nézd meg a HQ-NEDIS oldalán. Egyébként van egy olyan, hogy www.elektronika.lap.hu, én is ott találtam meg a boltok között, van még pár bolt, ahol lehet kapni.
köszi meg fogom nézni... de előbb még megkéne tudnom milyen van a mocimban....
Nézd meg ezen az oldalon, a bolt az Oktogon mellett található, van nekik hagyományos LED is, meg foglalatos, 12V-os, meg mindenféle más.
Conrad Electronic
Nem unatkozom.....de kéne az a kék led. .....motorozni is mehetnénk ám......hétágra süt a nap....jaaa jó hátszél van... ..
...még nem kerestem sehol.....csak gondoltam hátha valaki egyből tuti címet tud.....
Unatkozol, csacsi öreg medvém? Minek a kék led? Diszkózunk majd?
Ha befér minden a bőröndbe, viszek nektek finomat!