Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

"04-es 1000 RR-re keresek jobbos-balos tükröt.
Ha valaki tud segítsen.
Előre is köszi.
Helló Mindenkinek! Akit érdekel HONDA CBR 929RR FIREBLADE AZ NÉZZE MEG! szin: trikolor ár:1.4 ezer FT Sérülésmentes sok extrával : arrow kipufogó,buborékos plexi,bukógomba,sport légszürő & 162 LE
Sziasztok,

CBR1000RR-hez az alabbi idomok eladok:
Elkelt
Eladó Új Sebimoto pályaidom CBR 1000RR (06-07).
30/9639033
akkor igy:

kep 1

kep 2
Eladó használt gyári felniszett HONDA CBR 1000 RR-re,
passzol SC44, SC50-be is.

Első keréken minimális karcok normál használat, hátsó keréken van pár festékleverődés kavicságytól. Mindkét felni garantáltan hibátlan műszaki állapotban van.

[URL=http://img223.imageshack.us/my...][IMG]http://im
g223.imageshack.us/im...
[/IMG][/URL]
[URL=http://img98.image
shack.us/my....
][IMG]http://img98.imageshack.us/img...[/IMG][
/URL]
nekem 929 RR van, dec elején vettem- most néztem az adatlapod csak az enyém fekete. Még én is várok a forgalombahelyezéssel, több okbol is. remélem hogy csökkentik az adot- ahogy szokták felénk... a benzin is mindig olcsobb lesz
üdv
A tiéd is 1000RR ?
Eddig idegenkedtem a behozott motoroktól, de hát Én is beláttam az se garancia semmire ha magyarországi forgalombahelyezésű! Remélem nem nyúlok bele így elsőre! Sokat vizsgálgattam a gépet és meg kell mondjam nem tudok belekötni!
A papírmunkához vannak kapcsolataim. Adtak is egy fülest, hogy lehet érdemes májusig várni, mert talán változik a reg. adó számításának módja! Illetve lesz egy úgynevezett méltányossági része! Sajna semmi pontosat nem tudok róla, de kicsit várok mert lehet jobban járok.
Az idő meg nekem dolgozik
fzalan:
nem is írtad, hogy honnan van... a kép alapján láttam, az enyém is ebben a garázsban állt az enyém is olasz, sok hülye gyerek azt mondja hogy Ő nem venne használt motort, mert az így sz@r meg úgy sz@r.Hazai használtmotorba Én se bízzok anyira, de egy olaszba-akik ugye elég erőssen motoros nemzet, és még pénze is van elvinni szervizbe- az már más. Magyar rendszámot akarsz rá? Én még a procedúra előtt vagyok, úgy gondoltam hogy magam elintézem, remélem sok szabadnapot nem kell kivennem
sok sikert a vételhez!
üdv
Sok sikert hozza. :)
..jah.már látom rájöttél. 3 perccel előbb írtam
Hi!

Nekem egy 2004 es RRem van, gyári. a tankon lakkozott a matrica az idomokon nem. Ez akkor így volt gyári. úgy gondolom 2005 ösöknél sem lakkozták.
De igazából ha jó szemed van észrevenni, ha át lett fényezve, akármilyen szép.
Nem is láthattál, mert ez mint kiderült nem gyári fény! A motor át lett festve!
Kiváló állapotban van és semmi nyoma esésnek! Állítólag nem tetszett a szín és azért kente át a volt olasz tulaj. Ma vagy két órát vizsgáltam és úgy döntöttem meg is veszem! Remélem beválik!
Persze lehet a gyari fenyezes fole tulajtol kapta ezeket a jopofa szarnyakat, van aki meg a felniket is lakkozza utolag.
Ilyen fenyezesu fekete CBR-t meg nem lattam, ez nem europai modell az biztos, de usa-ban sem volt ilyen fekete fenyezesu.
2007-es 1000RR-erek vannak a fehérvári Motorcenterben akcióban. 2,9m-ban van egy extra garnitura gumi, egy Arrow dob meg egy bubis plexi. Repsol van, meg trikolor.
M.Zoli: nem emlékszem hogy mondtam volna honnét veszem!?
De nekem is vannak ismerőseim akik vásároltak már nála és semmi panasz! Igazából nem is attól félek hogy a srác vág át, hanem hogy esetleg Ő is a tudtán kívül belenyúl a sz....ba.
Amúgy már kiderült, hogy nem gyári a fény! Lehet Én soha nem jövök rá ha a srác nem hívja fel a figyelmem a matricás dologra! Tehát Én is maximálisan korrektnek tartom és mindenkinek csak ajánlani tudom.
fzalan: nyugott lehetsz, korrekt motorkkal foglalkoznak a srácok- ez nem a reklám helye tudom. De már vásároltam nálluk. A papírok rendben vannak, és a gépek se leharcolt használt motorok. ha van még kérédésed válaszolok
Akkor úgy tűnik Én tudom tévesen!
Azt hittem ez így van mindig, mert amelyik motoron ilyeneket néztem ott sehol nem volt csak a tankon lévő matrica lakkozott!
Most azért kicsit megnyugtattál! Lehet tényleg tökéletes a gép, csak Én aggódom túl!
Nem Repsol!
Hanem fekete-szürke, de ez is szép!
bar 1000cbr volt, de nem balade,es 600as(is),,az mind lakkozott volt,amiket festettem
Repsol a kiszemelt?
Tényleg silányka volt ez a bécsi kiállítás, az itthoni szerintem is jobb. Legalábbis színesebb és pezsgőbb.
De sajna Interwheel már nincsen.
Sziasztok!
Motorvásárlás előtt állok! Az áldozat egy 2005 évi 1000RR!
Az lenne a kérdés, hogy meg tudom nézni valahol hogy adott évben milyen gyári színekben jött ki?
Illetve már 1000RR tulajoktól kérdezem, hogy a motoron a matricák lakozottak vagy nem!
Az áldozatomon minden matrica lakkozott és egy gyanús, mert csak a tankon lévőt szokták (szerintem), és tartok attól, hogy nem gyári fényű a technika!