Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

(+36) 30/6258400 ez a számuk?
(+36) 70/5008881 meg ez? Mert akkor beszéltem velük és nincs. De ha tudtok mást akkor szeretettel várom az infókat.
Vagy ott vannak a Bajaiak. Én onnan többször szereztem már be dolgokat. A malachoz is onnan való a vízpumpa is de más motorhoz is szereztünk onnan cuccokat. Van XX alkatrészük nem kevés de hogy idomzatuk van e, azt nem tudom.

Sugomotor.hu
Ricsibontó?
Jelzem itt a csoprtban amint itt a motor!!
Én oda adhatom az enyémet. De az csak egy kerek lámpa semmi több
Fejidomot szeretnék!!!!!! Bármi áron :)
Hali. Nekem van eladó gyári dobom.
Nem tudod bemásolni a linket mert én nem találom,pedig napi szinten nézem.
Jofogàson most is van.
Az jó vevő vagyok rá mindenféleképpen. (mármint a fejidomra) Köszi.
Köszi visszanéztem a beszélgetéseket,és egy helyen megtaláltam a számát,és a számból kiderült ismerem már régen,csak így nem ismertem. Amúgy nincsen neki.
Kb 3 hét múlva hozok egyet bontásra!!
Itt a forumokon szokott lenni atix83 néven. Egyébként a katalizàtor nélküli is csontra passzol. Làtod én hàrom garnituràval adtam el a motorom..
Előre is köszönöm a segítséget,de csak olyat találtam,hogy atix83 de a profiljában szereplő t.számok és email cím se elérhető.
Helló fejidom nincs esetleg?
Köszi,megpróbálom holnap felvenni vele a kapcsolatot.
Őt hogy lehet elérni, és helyileg merre van?
Keresnék injektoroshoz gyári dobot
atix-ot keresd ez ügyben , tavaly sok xx-et bontott!
Helló. Abba kérném a segítségeteket,hogy a motoromhoz keresek fejidomot,akár töröttet is,csak legyen meg minden darabja. 1997 es 1100xx előre is köszönöm.
Helló. Nem tud valaki 97 es XX-hez fejidomot,eladót? Az se lenne baj,ha törött,csak legyen meg az összes darabja. Előre is köszönöm.
Minek? Városban elég a kettes is
...,hogy ideje váltani?
Az megvolt már