Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondtam én, mint a Zsiguli elefántfül kis ablakok ..
nem klíma, két kihajtható légterelő. meglepően jól működik, már kis sebességnél is optimálisan tereli a levegőt. kell is, mert amúgy brutális szélvédelem van rajta...
jaja
Manuàlis ..de müködik.. lâttam . Zsiguliban volt ilyen
Erről nem írtak.
Mondjuk azé elég macerás lehet ebben vagy ezzel motorozni.
Megoldható, már kitalálták, igaz itt épp egy DL-en van: http://onroad.hu/2010/01/26/motoros-legkondicionalo/
Tudomásom szerint az FJR-n is csak annyi van.
Mér, a bmw már klimát is raka motorra?
Ne is mondd. Kifelejtettem a minap a bogárhálót a sisakból. Kb minden szakáll szőrszálamat meg tudtam számolni.
Viszont cserébe hidegebb időben remekűl érezni a bukó szellőztető csatornák remek tervezését. A kesztyű, és a sisak szellőzői is kiválóan működésbe lépnek, amiből nyáron nem sokat érez az ember.
Nekem is. Atulok az XX-rol nakedre
Olyankor én is magasabb sebességbe kapcsolok és reménykedem hogy a menetszél elég lesz.
nekem nyáron van hűtésem
Érdekes hogy ezek a fűtés dolgok nyáron mennyivel jobban működnek, csak akkor nem örűl neki senki.
Igen én is így tudom. Van valami nyitható csukható rész rajta ami a hűtőn átáramló meleg levegőt tudja a lábadhoz kiengedni ha minden igaz. Nekem is van ilyen. Ha a piros lámpánál közelebb rakom a lábamat a blokkhoz akkor melegszik egy picit.
Tényleg jó a szélvédelme, még lábra is de térd fűtés az csak amit a motor add annyi van. Bizony Siófokot érintettük. Legközelebb össze beszélünk.
Itt jártál a kert aljában és nem is szóltál. Pedig csináltam volna kávét. Enye-benye . Amúgy ha jól hallottam pl az FJR-nek fergeteges a szélvédelmi. Még ilyen térd fűtés is meg hasonló nyalánkságok is akadnak. Én a pucér paripán ilyenkor már fázom nem kicsit hanem nagyon
10 kor indultunk és 5 re értünk haza. Fázni azért nem fáztunk mert hál istennek tökéletes a szélvédelem a három mocinak GTR, BMW, FJR, a két endúros barátaim Triumph, Suzuki már fáztak. Őket jobban érte a szellő. Mi Pécsről indultunk és csak azért álltunk meg Dombóvár után mert a 6 srác nem jött tovább. Utána komppal át Tihany, Balatonalmádi ott kaja, tankolás és irány haza Pécsre. Nem álltunk meg sehol, mert igy is ránk sötétedet.
Nem fagytatok a gépekre? Én tegnap csak 40-50 Km-t ha mentem összesen igen sok megállással, de így is majd minden testnyílásom befagyott. Pedig direkt késő délelőtt indultam és már kora délután otthon voltam.
Eszkimó túrás barátaimmal lekevertünk 320 km. 2 túra endúró. 3 nehézbombázó. GTR, BMW barátaim elismerően nyilatkoztak az FJR finoman csendesen járó motoromnak.
Nem hiszem el, hogy egy 1100-as Honda-nak kevés az ereje !