Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kinti motort nemigen szokàsom venni..semmi extra sincs rajta.. és inkàbb 2012 től keresek..modositott sokminden..
A használtautón van 1.9 mill 2010 18000km én már vettem tőlük motort jó áron hozzák be és viszonylag jó motorokat olaszból.
Na melyik az?
Csaó.Pécsen van egy Honda VFR 1200 és még az éra is kedvező.
Elado az XX-em
https://new.hasznaltauto.hu/motor/honda/cbr_1100_xx/honda_cbr_1100_xx-11989719
Tudok egy XX-et!
hali
Valakinek egy jó Hondája nincs eladó?
Vfr 1200 :) az se baj ha autómata
Sziasztok ! XX-re keresek dobozokat és tartót , nincs valakinek eladó ? Köszönöm.
Halló halló! Lsl kormánybefogó kerestetik! Valakinek? (vagy marad az ebay...)
Fekete x11 a drágám de nem a kérdéses konfiggal:) Én is úgy tudom hogy egyformák úgyhogy nekem mindegy min volt rajta eddig, csak stimmeljen az enyémmel!
Rezalan van egy kérdésem. Csak nem egy fekete 11-esed van tükörbe épített indexel és frankó átalakított fényszóróval ? Amúgy sajna nekem nincs. De asszem egyformák az XX és az X11-es dobjai legalábbis az injektorosoké már asszem egyforma.
Sziasztok!
Van esetleg valakinek eladó sportdobja(2 db) x11-re?
Volt mar nekem Z1000-em regebben, en nem ereztem kihivasnak
Hàt én màr megtapasztaltam ,ezért irtam
Bár jobban belegondolva, hogy is van a veréb meg a bagoly témája?
Ennyi
Négy japánnal nincsen gond szerintem, hanyag tulaja meg lehet bárminek
Mert Mi ilyen hülyék vagyunk? Vagy van bennünk egy kicsi jó indulat, hogy az is egy motoros aki vásárol tőlünk.
Keresed a kihivàsokat. ..kawasakit vettél
Hat en se az eladasbol elek Mikor mar minden jo, altalaban akkor adom el
De azért azt el kell mondanom, hogy nem lehet ebből meggazdagodni. Egyszerűen megunom és jön a másik. Nem kell mondanom, hogy egy jelentős összeget visz el az állambácsi stb,stb. Örömmel tölt el az, hogy soha senki sem panaszkodott. A legapróbb hibát is kijavitom igy évek múlva is találkozom velük soha sem mondták, hogy rossz motort vettek tőlem.
Nekem egy kicsit több
Rosszul irtam, motort akartam irni nem XX-et. Nekem evi egy az atlag