Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kivették alólam :)
Nem kellett volna a "JÓ HONDÁT" eladni!
No mi van? Kitelt a Kawa ideje?
Ilyet én is csináltam. Bevittem egy kereskedésbe az egyik fost, és kihoztam a másikat. Igaz, az 4x4 volt. Olcsóbban kijöttem volna, ha felgyújtom inkább az első fost...
azóta még nem hoztam haza... becserélem egy kereskedésben és elhozok egy 4x4-es vmit
van amelyiket meg merné
Na én is igy vagyok a Mancival. Pedig nagyon, nagyon jó pénzt igértek érte és nem adtam oda. Most már van egy két parkolási jel rajta de ez nem számit. Nincs annál jobb érzés mikor beleülök és elforgatom a kulcsot mehetünk mindegy hogy hová. Az akkumulátor 7 éves talán most télre megadja magát. Minden évben olajcsere és kész.
Én is ebben hiszek
Jó, de az ódiját nem mered megvenni, fogadjunk
ja igen Ferié volt
egyszer vettem egy 307 1.6 hdi-t.. először csak, mert jó vétel volt.. De ez az elsó autóm ami 5 éve megvan és abszolút nem eladó! Soha jobbat :)
na már megint?
Na kb én is igy vagyok az öreg Mancival. 21 éves és 67000 km van benne. Magyar gép 2 tulaja vagyok kb 10 éve. Még mindene gyári kivétel a vezérmű szij, ablaktörlő lapátok és ennyi.
Megy a picsába... hozok vmi négykerekes automatat
helló, nem szoktál Zugló- Rákospalota fele járni? Sárga felni csík... fekete x11
Én jól meg vagyok az én kis öregecske Nexiámmal. mondjuk már szinte alig használom. Tavaly összesen 3.000 Km-t tettem bele. De még mindig nincs benne 100.000 Km sem. Pedig idén jubilált, 20 éves lett. :-D
Csodalom, hogy nem gyujtottad meg fel
én hasonlóan vagyok csak autóval :) jó legyen, nagy és automata... az a2-nek lejárt a türelmi ideje, takarodik a portáról...
ha kicsit jobban pörögne a piac ,cserélne ő havonta is. Itt a piac a gyenge láncszem
Ez olan rutinszerűen hangzik, mintha havonta cserélnél motort
Oké megértettem. Sajna mást nem tudok. Engem soha nem zavart az ha kinti motor volt. Azt is emberek hajtották. Megnézz, kipróbál, fizet ennyi nálam.