Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg hát 2006-7 / 2008 tól volt módosítás
épp fordítva
Akó minek adtad el? ugyanolyat veszel megint, csak bizonytalan előélettel?
lehet zzr lesz megint , csak az előd..
mindezt úgy,hogy a z 1200/1500 1300/1600 csak lökethosszban tért el... igy születtek az 1200/ 1300 zsugor motorok :)
megfigyelve :)

Jo példa a vfr csoportnak is , hogy fél év sikertelen eladás után ideje mérsékelni az árakat
42000nél kellett a réginél.. én se nagyon merülnék bele :)
Novemberi akciós ár 1.1MFt. Fix. Ha valaki szeretne egy jó motort...

https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-11989719
Ez így igaz, nem vitték túlzásba a motor gyártást:) Talán ha öt fajta motort gyártottak, de igazán még annyit se, mert két furat átmérő és két lökethossz létezett, ebből kombinálták ki a köbcentiket. Max a szijjas 1300 meg a szamara motorokba fektettek némi energiát.
Erre most nem tudok jó üzletet, legalábbis ami mindkettőnknek jó, mert még eddig tetszik a motor és vélhetőleg ugyanilyet vennék:)
Most cseréltem rajta első gumit, hogy tavasszal már csak indulni kelljen vele. Még egy szervíz lehet ráférne, 100 km hiján 24 ezer van benne. Nem tom kellene-e nagyon elmerülni a dologban, vagy csak gyertya meg olaj meg szűrők csere aztán jól van. Szelephézagot a manual jóvalk későbbre ír, egy szinkron lehet ráférne - állítólag az mindenre jó :))
Van egy békebeli 28-as csepelem.
Barna.
a kis fém plakett a legjobb a motortérben ' ENGINE BA3 (VAZ) 2103.. az összes ezeröcsi ugyanazzal motorral jött ki :) húsz éven keresztül

Egyszer használtam 2106 (1600-ost) is :) akkor az bitang jól ment :)
a jó isten se tudja mit akarok venni, de egy jó üzlet mindig belefér

Cserélni nem tudok,nincs motorom
Akó nem tudhatod a feelinget
Nekem volt ilyen is, olyan is, a 2107 még megmaradt
Mé, megveszed? Mire cseréljem?
94-es az Feri eseteleg 2104 kombi 2105 szijjas 1300-as\volt belöle 1500 ös 5 sebességes... vagy 2107 merci elejü 1500-ös motorral..
Mikor cseréled a kawàt?
Csak fateromnak volt (ugye nem lada, hanem zsiguli), nekem már csak 2014-es kocka lada volt
Nekem még most is van egy
Igaz 13 éve nem volt beinditva, lassan hozzá kezdek rendbeszedni.
Nekem négy is
Vót zsigulid?
nnna uaz a feeling
Sose vót béemwém........viszont zsigulim igen
nem is volt kétségem .. Másoknak szántam
értettem