Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor csak gtr lesz:)
Valóban takarékos, közös túrán 1 literrel kevesebbet kér mint egy Xx vagy zzr... és 175 nm.. nekem is csak sejtelmeim vannak, a 155nm után...
meggyőzően gyorsul !
hát ha még mentél volna Zzr 1400-al
Szia még nem ! Lövöm körbe az országot! Miskolctól Szegeden Biatorbágy on át jártam már több felé, ma épp Balatonbogláron visszafelé Székesfehérvárra is beugrottunk.

Körvonalazódik a helyzet sajnos ma megállapítást nyert ,hogy számomra a VFr játékmotornak hat(gtr 1400 hoz képest), viszont az újabb gtr 1400 nagyon bejön. meglátjuk . kissé körbejárom a dolgokat,ez már nem olcsó kategória, így nem sajnálom a ráfordítást. vagy megint veszek egy ZZrt..
Valami ilyesmi a Yamcsi is.
Kemény vagy csokiiiiii.
nem fáradok el, lehet vele kanyarogni, takarékos
Kevesbe faradsz el rajta egy egesz vagy tobbnapos gurulason,jobb vele szerpentinezni,takarekosabb,ilyesmik.
Nem! Minek?
Én nem tudom neked Nakeden is nagy a kísértés. hosszú távon igaz bedurran a nyakam tőle de ha tehetem akkor is megyek. Mert élvezem 170-190-210-230 (fölötte már csak igen ritkán mert ott nagyon hamar kifáradok a szélterheléstől)
Én sem vágyom kisebbre. Csupán azért mert a 20 méterhez közelítő magasságommal eg a 130 Kg körüli méretemmel nem nagyon férek el kisebb masinán. És a Nyomatékot meg imádom.
És a másik válasz, hogy miért túra motor? Szinte mindig 2 személlyel megyek és a párom is 180 magas. Na most képzeld el egy sport motoron!!! Elég hülyén néznénk ki összehajtogatva mind a ketten.
Korrekt valasz.
Azt gondolom inkabb a loerot meg Nm-t engedi el a tobbseg nehezebben,mondjuk nalam a nagy utazo sebesseg sosem volt motivalo.....azert jartam nakeddal,mert ott 140 felett mar nem kenyelmes,igy kisebb volt a kisertes.
Lehet. Én szeretem a nagy motorokat és a termetére gondolok. Még fiatal koromba sem vágytam sport motorokra, mivel akkor is túráztam. De ez az én véleményem.
Lehet épp ezért kérdezi :)
Bandit sem könnyebb szerintem
Nagyon jó, hál istennek. Én még most is megyek vele igaz már csak kisebb karikákat. Hétvégére +12 fokot mond akkor indulás lesz egy, két eszkimós motoros barátaimmal.. Vettél valamit Tibor??
Sziasztok!
Abszolut pozitiv szandekkal kerdezem,nem vágytok neha kissebb,konnyedebb motorra?
Nem jó az fjr? Kizàrt...
Úgy látom, hogy kell vennem egy XX ami már a 4 lenne mert lapos a fórum.
mi ez itt?????????????????????? '90 előtti nosztalgia klub? ugyan ez mégis csak XX fórum lenne, arról pedig egy kumma szó sem esik már napok óta. ugyan rozzant lelkű "elvtársak" kinek kell az XX, aki megszálott és tudja mi a jó annak biztos. Egy kicsit persze mindig szépíteni, jöbbá kell tenni, de aki belefáradt az adja el és ne nosztalgiázzon, hanem pityeregjen, ahol nem látja senki.
nem tudom miért 2014 2105 barna kocka 1300-as volt
Ezt most nem értem.