Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztán mivel motoroltál?
Nem vettél még gtr-t?
Neeeem, még nem. Szép motor. De ha sok pézem van az xx marad:)
na visszacserélsz? van eladó kawasakid ?
elmentünk motorozni a haverommal a Mátrába,végül Ózdnál fordultunk vissza. Egerben odaadta a K8-as (2. generációs busáját) a két motor ég és föld és bösszmeség a régi hayabusához viszonyítani az újabbat. minden tekintetben sokkal újabb jobb motor. Azt hittem mindig ,hogy az xx-nek milyen jó a váltója..hát nem. Kurva jó motor a 2. generációs hayabusa! fék futómű minden szépen duruzsol ,halk a váltója és kurva gyors.. vonóerőben is nagyon érezni de a km nagyon szalad rajta, igazából viszont nem is ez fogott meg, hanem hogy milyen kifimolt műszer már fék futómű váltó( főleg a régihez képest). Akkoriban az én 2007-s xx-em full túra csomaggal ért durván 1.5 m a k8 hayabusa abszolút széria(kivéve a kipufogó) tehát se doboz se semmi.. 2.3m a konkluzió akkor az volt, hogy nekem nem ér 800e ft-tal többet... úgy ,hogy még dobozokat csomagtartót + egy kiló átírás lenne..

Ha az a kérdés,hogy jobb újabb motor,akkor határozottan igen! Az,hogy megéri e lecserélni azt neked kell eldönteni.
Én a közepével se :)
Mielőtt a 2. XX-et vettem, nézegettem én is. Valahogy a hátuljával nem tudtam megbarátkozni, pedig akartam. Nem ment, XX lett.
Nem.
Sok tekintetbe nem. Legalábbis én nem tenném. Hajtottam egy időben Busát,de az XX ott volt mindig mellette. Nem adtam volna,és most sem adnám oda érte!
Nekem volt busám 2004-es nagyon jó motor az xx finomabb motor ha van rá lehetöséged próbáld ki Zoleyx
Szerintem nem, de ez mindenkinek a saját döntése:) Maximum visszacseréled, ha nem jön be.
Tőlem is minden kedves fórumtagnak Boldog karácsonyt kívánok

Még valami, szigorúan csak szubjektívan érdekelne egy dolog, méghozzá...mennyire jó motor a 2.generációs Busa? (2008-tól) Érdemes lenne lecserélni az XX-et rá?
Békés és boldog Karácsonyt, valamint boldog új évet minden fórumozó társaimnak.
Sziasztok, van egy felesleges fehér búrás hátsó LED-es lámpám 97-98as XX-re, valakinek.... ?
Most már mondhatjuk, hogy a régi is az :)
Szerencsés az új tulaj :)
mert egy haver most akart érdeklődni utána...
akkor Ámen
Megállapodás született :)
elvitték?
Vagy 1 jó FJR?? Tudod van az a pénz.
3-milláért tudok egy tuti XX-et!
nincs semmi motortartozék, így kénytelen leszek venni, motorral együtt..

Csak még azt nem tudni ,mennyiért álljon a garázsban
Gratula. Amúgy ha minden igaz ha van egy jó doboz trepnid egy rozzant de még anyagból lévő doboz meg egy gyerekülés akkor lehet belőle csinálni motoros gyerekülést :-D