Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

XX-re való 3 db. doboz felerősítésére alkalmas doboz tartó konzol 2 db 38 l-es Nonfango dobozzal jó áron eladó. Az idei szezon elején szereltem fel. Sérülésmentes, új állapotban. Ha érdekel hívj a 20/9294-216-os számon.

Tamás
sziasztok!! eladó 99 -es xx sérülten 750000 ft. 0620/992-4528 ha valakit érdekel légyszi hívjon köszi sziasztok!!!
Sziasztok XX-es kollégák!

3. éve lovagolok egy 2000-es paripán és csak most találtam erre a fórumra. Leginkább azért, mert most érek rá, mivel csirke vagyok a zimankóban lóra kapni.

Az XX fórum, klub, stb... nagyon kéne!!! Senki nincs a haveri körben akinek hasonló méretű vasa lenne, így meg kicsit vicces ha elmegyünk gurulni valamerre, mert nekem a nyélgáz után mindig percekig tartó visszapillantó fixírozás jut

Szóval jó lenne a hasonszőrűekkel együtt csapatni, NA!

Tamás
Az én gépemen két Yoshimura dob van gyári leömlőkkel. Igazából hangosabbra gondoltam,de nem lett eget rengető hangja....,ennek ellenére sokkal jobb, mint a gyári, és az utas lába sem olvad rá. Talán nem is harmonizálna az XX jellemével a túlzottan hangos dob?! Ezt mindenki maga döntse el...
Pedig még a mikulás is egy gyönyörű XX-el jár...:-))))))
Jut eszembe kinek van tapasztalata egyoldali sportrendszerrel ill milyen hangja van kettővel, mert nekem csak egyoldali dobom van és gondolkodom veszek egy gyári leömlőt és két szép dobot csináltatok rá??
Hát nemtom miben rejlik a problem?!, de igazán lehetne vmi kis intarziát vinni a dologba. Mondjuk ha minden xx-ed kollega dobna fel magáról pár képet és estleg leírná ki merre jár, könnyebben menne az összeröffenés is esetleg vmi kis tali is.
Szervusztok, kedves XX tulajdonosok! Nemrég bukkantam rá erre a fórumra, és rendkívüli öröm töltött el, hogy ilyen is létezik, annak kárpótlásául, hogy a 2002-ben létrehozott XX Klub ma már nem nevezhető életképesnek. Talán nem vagyunk eléggé összetartóak???? Esetleg valami másban kell keresnünk az okot?
Hello!!!
Emberek??
Holtszezon van,semmi írás?
Sziaztok!
Iwiwen létrehoztam a Honda Cbr 1100 xx nevű felhasználot, akit érdekel a dolog, azt szivessen látom.
Nekem megvan az egész gyári paksaméta.Ha tényleg érdekel,itt a számom:06-30-9446636
Kedves XX tulajok szeretnénk valami-féle formát adni a kedves hátaslovunk szeretetének megnyilvánulása képpen, tehát magyarul jó lenne összehozni valamiféle fórumot, klubbot, ilyesmit amiből jó kis közös progikat, eszmecséreket netán gurulásokat lehetne csinálni. Ha valakinek ötlet elképzelés van kérem jelezze a papaisandor@vipmail.hu címre, vagy ezen a néven megtalálható vagyok iwiw-en is.
Hello!
Köszi a linket,de nekem a 2002 utána kéne.(Enyém is 2002-es,de már az uj műszerfalas)
99-02 service manual

Lassan jön le, ne aggódj...
Hali!
Keresnék olyan leirást,amiben bennevan,hogy mik yz XX szervizintertvalumjai,és mikro mit kell vele csinálni.
Üdv:
Tomo
tomasr@t-online.hu
Hi!!!

Eladó egy BORDó Bagster tanktáska XX-re!!
A táskát elvitték, már csak ez maradt!!

Akit érdekel irjon és tuti megegyezünk!!

ui: a bőr festhető

Üdv Nonoo
szia ha nem találtál hívj fel 30-9024943
Szia!!
Szia!!!

Olyan 37-re gondoltam!! Ha kell akkor bizti meg tudunk egyezzni, mert már csak ők maradtak a mociról!!
Hy érdekelne a Bagster tatyóval együtt, mennyit gondoltál érte?
Sziasztok!!!

Van egy eladó Bordó Bagster tankbőröm + egy rá való Bagster Táskám!!
Mivel a motort már eladtam, igy sajna csak ők maradtak!!

Akit érdekel hívjon, megegyezünk az árban!!

Herczeg Norbert
06-30-22-94-254
Szevasztok ! Segítséget szeretnék kérni a Redbirdem talpraállításához!
Plexit és generátor fedelet keresek hozzá elérhető áron. Kérem aki tud segíteni írjon (tyb@pr.hu) vagy hívjon (70/459-2186)

Kösz addig is mindenkinek ....

üdv tyb
Sziasztok!

Keresek XX fejidomot, lámpát, jobb oldali kormánycsutkát, digites műszerfalat, fejidomtartó konzolt :(
Köszönöm szépen, megtaláltam és regisztráltam is. Ez az időpont sokkal barátságosabb!
Feltétlenül ott leszünk!