Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem 2008as van :S ahoz is jó ? vagy abba már másféle kell?
http://motostyling.hu/webshop/...


CBR 125 125 2002-07 HA-1502 14 306 Ft
Hol lehet sportbetétet venni a cbr hez ? vki linkelne nekem 1 oldalt?
JA ÉS NE FELEDD

a szűrőhöz kelleni fog "tisztító és olajozó szett" is KandN t használok az autómon, olyan 7 körül volt a szett, de van már 4 körül is.

pacsi
Hombre a kettő együtt vagány lesz!

DE!

ha ezeket a módosításokat megtetted, menj el egy karbiszinkron állításra!
Igérd meg!
koszi :) lehet beruhazok ra akkor 14000et lehet meger hosszutavon . Sportdobom van mar az sokat dobott rajta remelem ezis fog :)
Elméletileg mind a kettő nőni fog.
De inkább nyomatékosság mint végsebesség. :)

DE nem kell drágán megvenned 8ezrenként a pairszárőt mert 10 enként magad moshatod... :)
koszi szepen :) ja amugy 8ezer folott mar a szemgolyom is kiesik :D // csak azert gondoltam a direktet mert negyed annyiba kerul . valami valtozas erezheto pl vegsebessegban , fogyasztasban?
Sport betét.

Sztem olyan 8 ezerig egyenletesen húz, nehezen dadog be alul is.
8tól elindulna,de berezeg a pöcsöd is az egy henger miatt, tehát általában elváltottam :D
hát inkább a sport betét
Sziasztok!

Szerintetek melyik jobb választás ? Egy direkt szűrő vagy egy sport betét ?
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon.Tetszik a kis CBR :) Tudnátok segitségül mondani róla pár dolgot műszakilag?Hengere az perselyes vagy nicasilos?Ti szerintetek melyik a jobb verzió a kettő közül:karburátoros vagy a befecskendezős?Minden tartományban egyenletes a húzása?Hirtelen ennyi jutott eszembe de késöbbiekben ami eszembejut felteszem!Ismerősi körben mindenki endurós meg krossz motoros de nekem akkor is ezek a CBR motorok tetszenek.Milyen árban vannak most a legolcsóbban a forgalmis használt állapotban lévőek?
Üdvözlök mindnekit a fórumon! És előre is köszönöm a válaszaitokat!
Üdvözlök mindenkit!
600 Euro egy motor idekinn...ugyanolyan állapotban mint az enyémet vettem 345 ezerért...max sportdob nélkül.
Mindjárt fogom magamat és veszek egyet! Ha másnem télen az egyik mélygarázsban elaltatom, képzeljétek mivel le vagyok jelentve a németeknél, amig itt vok (2013 junius) nem is kell lepapiroznom otthon az itteni forg + egyebek tökéletes, csak át kell iratnom és bizti... :)

JEEEEE :)

De a hyousong gt 125 ökkel is szemezek :)
Az igazolványok+ forgalmi, pont belefér.
szerintem galaxi II méretü telefontartó :D
De hátha vmi informatikus jobban tudja :D :D

Semmire se jó, csak arra,hogy kevesebb cuccot tudj beleraknimert a magasságából levesz a csominak....
Talán a gyári szerszámos tasi :) csak én nem tudom kipróbálni, mert már szétmállott.
Az tényleg nem sok érte...
Egyébként nem tudja valaki, mire jó a közepén az a hely? Nekem se szervizkönyv, se használati utasítást nem sikerült bele tenni.
Asszem valakinek kelett ilyen...itt 1 euroért a tied lehet :D

http://www.ebay.de/itm/Sitzban...
ohh most nézem, h a gyári az 15ös. Tehát akkor egyel kisebbre vetted. ááhhháááá
hmm megfontolandó. Láncból akkor 126 szemeset használsz?
Üdv!
Eladó egy ÚJ ATHENA 170 ccm hengerszett:
INFO
A karburátoros modellekhez használható (2004-2006)
kb 17 LE / 150-160 km/h végsebesség
Ár: 99 999 Ft
Igen én elöl cseréltem le 14-esre és kaptam egy kis erőt pluszba, viszont jobban is pörög igy a motor (olyan 500al emelkedett a fordulatszám). A fogyasztáson nem nagyon lehet észrevenni, 1-2dl. Összeségében használhatóbb lett a moci.
Valaki próbálkozott már lánckerék cserékkel? Kisebbre nagyobbra? Pl: streetfighter ismerősök a hátsó lánckereket nagyobbra cserélték a nagyobb nyomaték miatt. Ilyen kis gépekkel érdemes próbálkozni?
Láncot csak fújom 1000km-enként 12000 km nem volt még feszítve, bár két személlyel sem volt használva, de tépni tépem neki.:)