Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

KÍÍÍGYÓÓÓÓ !

Kva nagy kígyót láttam!
ilyen hamar meguntad? vagy mi az eladás oka?
Nem tudom mirol beszel a nehany hozaszolassal lejjebi motros kollega. Nekem van uj cbr 125, bizony normal korulmenyek kozott 122 korul a vege. lehet nem ugyanarrol a.motorrol.beszelunk? az is igaz hogy 400 km, 10,5 lit benzin, meg huz mint a hulye nyolcvanig, meg ketto alatt i tudja 90-100 tempot. Ha valakit erdekel.eladom. A motor a valto tokeletes, karcmentes es 4000 km van benne, ket ev garanciaval.
nekem megy 210-et is! és még kéri tovább! :D

viccet félretéve 14-es foggal 120-nál többet hasalva ne nagyon akarjatok...
Nem is tesz neki olyan jót..
Tudom már ,hogy akkor motorikusan más, gondolom uj vezérlés injektor...reméltem is h nyomatékosabb lesz.

Vezettél előtte régi cbrt?
Mennyben más vezetni? Azért nagyobb lett a tömege,magasabb és szélesebb is az elődjénél :)

Én csak ráülni tudtam egyre,de már akkor beleszerettem :)


Olyan túra-sport-ra sikeredett szerintem. Ez sem ráfekvős...olyan hondás :)
Bátor vagy, én 130 fölé nem is akartam...soha :D
Már ott is olyan volt mint vmi légkalapács :D
Repsol kell .... mondjuk szín sötétek már vannak 680 tól használtan :)
jó hát az a 140 erős hátszéllel + jól ráfeküdve gondolom 15 hónap alatt 1 szer nekem is sikerült így 6. ban 15 ös gyári fogaskerékkel tiltásig lepörgetnem az óra 142-146 között volt a gps (Samsung galaxy s Igo 6 ) 139 mutatott :)
140? az szép a 250-es megy 160-at
cbr 125 vegyél 2012 ből nekem is az van narancs-sárga szüre brutál jó 2,5 liter eszik 140 megy :) kurva jó jól húz 2 személy allat i :) nagyon jó :)
Tisztelet! :)
Sajnos egyedül ezt találtam.
Esetleg 2007-es injektoros modellhez is van ilyened?
Köszi!
Hello, ha valakinek kellene Cbr 125 service manual, vagy owners manual itt van PDF formátumban.
http://dl.dropbox.com/u/108859...

http://dl.dropbox.com/u/108859..
.
hátha...
Sziasztok!

96-os zx6r-hez keresnék gyertyapipákat,a konkrétan a 3-as hengeré nem gyári és azt cserélném.
2012 es repsol mintás cbr 125 öt vagy ktm duke ot fogok venni nyáron...majd kiderül :) ,de szükül a kör :D
A motor gyártási éve az alvázszám 10. karakteréből tudható meg. Pl.: "7" --- 2007-es gyártású.
Köszi
akkor egyrészt tui h szép géped van.

hivd fel őket! :) nem tudom h jo e bele de hasracsapva ne!
pl pinkmotors...
Sziasztok
Valaki megtudná mondani,hogy 14-es első lánckereket honnan tudnék rendelni,nagyvas.hu-n kívül?
Ha karbis a mocid akkor sztem jò lesz. Bár ha jòl tudom az uccsò karbis széria a 2007-es volt.