Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A bal oldali dekni kisebb dugóját csavard ki és szagolj bele a blokkba, nincs-e benzin szaga az olajnak. Nekem is volt hasonló problémám mikor megtelt benzinnel az olaj a rossz benzincsap miatt, és mikor felmelegedett az olaj, kipárolgott a benzingőz, és a kartergáz visszavezetőn át megfojtotta a motort.
Szia!

Szerintem a Varadero 125 lenne az ideális választás hamár 125 ccm, kukk meg mekkora különbség van a kettő motor méretei között.
Sziasztok! Tudnátok segíteni, van egy 2008 as cbr 125 ösöm és azt a hibát produkálja, hogy lefullad. Bővebben: beindítom akkor még semmi baja, elér egy bizonyos hőmérsékletet (még nem is az üzemit) és akkor elkezd fulladozni majd le is fullad. Ugyanez a helyzet a városban, piros lámpánál megállok és leáll a motor ha nem húzok neki egy kis gázt. A gyertya gyergyapipa cserélve lett rajta. Mi lehet a baja?
Szia!
Szerintem kicsik lesznek ezel a motorok a méretedhez. Menj el egy kereskedésbe , és üljél rá.
Sziasztok Honda Tulajok!

Akit esetleg érdekelne 2 Arrow dob, hozzáteszem vadonatújak az keressen emailben vagy mobilon! Vadonatúj tehát bontatlan, csomagolt! Egyik fekete elox másik sima alu.

A rendelés szerint erre a tipusra való:
CBR 125 (Motor JC-39, 2004-2010)

Ár piaci ár alatt jóval, emailben vagy telefonon.

Üdv!
Sziasztok! Motor vásárlás előtt állok. Most tervezem megvenni életem első váltós motorját, eddig csak robogót vezettem, illetve autót vezetek majdnem napi szinten. A1-re van jogosítványom. Így 3 gép jöhet szóba, a CBR125, a CBF125, és a Yamaha YBR 124-ös vasa. Annyit kell még tudni, hogy 185 cm-em mellé 115 kg is társul. A kedvező fogyasztás és a megbízhatóság az elsődleges szempont, és az említett 3 motorból szeretnék választani. Melyiket javasolnátok nekem, mint gyakorlott motorosok. :) A motort leggyakrabban városban használnám, illetve főútvonalakon is közlekednék velük. Illetve még egy kérdés, soknak számít a CBF és CBR közötti néhány lóerő?
Eladó két IRC gumi a Hondámról, hátha valaki még hasznát veszi valamire.

Első: 80/90 R17 DOT3105
Hátsó: 100/80 R17 DOT 2805

Profilmélység mindkét guminál kb 2-2,5 mm. CBR125-ön voltak, meleg időben még jól tapadnak, hidegbe már nem ajánlom. A kettő ára 2 ezer forint, Budapesten átvehető. E-mail-ben érdeklődjetek! peti.dobri@gmail.com
Ebay-en 5000Ft postával És 3 hét alatt itt van. Tudok segíteni a rendelésben. Írj rám: ebeni95@gmail.com
Hello!
Keresek Honda CBR 125 R 2004-hez kuplung kar konzolt.

Üdv.: Forrest
Igen, lánccal együtt első hátsó lőnckerék csere is szükséges, mert a régi lánckerék-uj lánc páros jelentősen röviditi a láncod élettartamát.
Ha ajánlod akkor én is ilyet fogok rendelni. A Lánckereket te lecserélted?
Én ilyenre cseréltem most le, nem drága szerintem és minőségben sem néz ki rossznak, eddig feszítettem egyszer 500 km után, azóta 1500at mentem vele de nem kellett feszíteni.

DID LÁNC
Szia! Érdeklődnék, hogy megvan-e még a tükör tartó konzol.
Üdv: Forrest
Sziasztok.
Tudnátok ajánlani valamilyen jó minőségű láncot elfogadható áron?
Most már le kell cserélnem ami az enyémen van.
Sziasztok!

JC34 gyári fúvókaméreteit meg tudjátok mondani mekkorák?
Eladó egy vákuumos benzincsap, vadiúj, szűrővel együtt. Menet: M16*1,5 Ha érdekel, akkor írj emailt: peti.dobri kukac gmali pont com
Sziasztok! Keresek 206-os cbr125 r -hez pályaidomot. Ha valaki tud valami infot gyártorol az is érdekel .köszönöm
Sziasztok! A görbe gyári Nissin első féktárcsát mire érdemes lecserélni? Lucas vagy Brembo a nyerő? Nagyjából egy árban vannak.
Valaki tud egy eladó sport dobot? Használt is jó ha szép az állapota!
Sziasztok.
A hiba az én fejemben volt.....
Nem dőltem be és egy oldaltáska is volt rajtam. Ma ismét kipróbáltam táska nélkül bedőlve bár elég nagy volt a szembe szél 110nél nem volt szívem jobban húzni mert már nagyon pörgött.
Szia! Próbáld meg 5.-ben. Kicsit több erő van benne úgy. 6.-ban elfogy az ereje. Egy légszűrőcsere is segíthet. Ha nagyon koszos, nem kap elég levegőt a motor.
Nekem alapesetben 110-115 volt a vége, de ha bebújtam a plexi mögé, akkor 120-125-ig kipörgött szélcsendes időben ha volt hozzá türelmem kivárni. Ha fújt a szél, akkor örültem már a 100-110-nek is.
Szia! Azért annyi, mert annyit tud. Nem tudom, te hány kg vagy és mekkora darab, de én 68 kilommal és 180 centimmel egyszer sikerült elérnem a 135-öt hosszú percek alatt az M0-on. Tudomásul kell venni, hogy ez a motor 90-100-nál érzi jól magát ha száguldozni akarsz.
Helló.
Köszönöm a válaszokat.
A következő kérdésem az lenne, hogy a végsebesség miért 100 km/h?
Teljes gázon egyszerűen egy bizonyos fordulatnál nem megy tovább....fojtás miatt lehet?
http://olx.hu/hirdetes/honda-c... eladó 250ezerért friss müszakis cbr 125, 2 új gumi, légszűrő, lánc, olaj csere.
Szia!

Vedd le a gumiharangot a szívatóról és ott lehet rajta állítani egy anyával. Kézzel tekerhető ha jól emlékszek. Ez az anya azt állítja, hogy mennyire szorítsa a szívatóbowden végét..