Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akit esetleg érdekel akciós a Malossi hengerszett most csak 82ezer :-)

motorline.hu/alkatreszek-tunin...
http://www.athenaparts.com/fil...
Ilyen, csak elektronika nélkül, szóval a karbishoz való.
kategóriaváltás miatt eladó egy 170ccm-es athena hangerszett. Kb 3000 km-t futott.
Üdv nekem karbis van 14es fogaskerék előre és máris megy 120-130at amit ki is tud forogni. Malossi hengerszettről nem tudok mondani túl sokat, én is most rendeltem hozzá majd ha megjött és össze lesz rakva akkor írok róla bővebben.
Sziasztok!
Volna hozzátok egy kérdésem!Páromnak van egy injektoros cbr je.De nem nagyon van vele megelégedve, ezzel a nyöszörgös 100 körüli tempóval.
A malussi sport hengerszett mennyiben változtatna a dolgon?Gondolkozik nagyobb mocin is későbbiekben meg a nagyobb jogsin is de az még odébb van.
Segítségeteket előre is köszi.

Üdv Roli
lekaptam- 15 ös a fogaskerék...
az 1 subergyűrűt leszámítva gyári minden ....
lehet bele kéne fogynom a 125ccm kategoriába :DD
Sziasztok, 2004 es cbr 125 r- hez keresek bal tukrot konzollal egyutt, tudna valaki segiteni?
Szia!

Arra tippelek, hogy valami gond van a kitámasztó kapcsolójánál. Ha úgy érzékeli, hogy nyitva a kitámasztó, akkor sebességbe rakáskor egyből leállítja a motort. Én ott nézelődnék.
Üdv szakik kérlek segítsetek olyat csinál a kis cbrem, be indítom elsőre indul is szépen amikor be rakom sebbeségbe egyből le áll. Csak így hirtelen jött ez a hiba és azóta folyamatosan ezt csinálja van valakinek ötlete?
Üdv van pár eladó holmim kis cbrhez.
Hátsó Felni gumistól, fényvisszaverős piros fenicsíkkal 20000FT
Első gumi 5000Ft
Hátsó tárcsa 5000Ft
Első tárcsa 7500Ft

A gumik 4000 Kmet futottak még elmegy simán 2 szezont. Érdeklődni lehet a +36204746505ös tel számon.
Van!
Sziasztok!

Keresek CBR 125 hátsó kereket: kerék, menesztő, lánckerék, esetleg tárcsa. Gumi nem feltétlen kell.
Kipufogóban a leömlőben lehet mint a képen,
Szívócsonkban mint a képen
A karbiban a sűbernél gyűrű
Illetve elvileg létezik másik fajta gyújtó elektronika is ami 80 km/h
Pl van aki külföldön hirdeti is:
http://olx.ro/oferta/cdi-ecu-8...
erről már most tájékoztatlak- ugyanis se a kipuban nincs, se a karbiban több, sőt olyan is szokott lenni hogy a pillangó szelep ütközik, félig nyit csak- ez tökig, a levegő szűkítések sincsenek benne-- mégsem megy eléggé.

széthajtva garantáltan nincs- tehát ne amiatt nem megy. újkorában fojtották le.

lehet csak hosszú lejtőt kéne találnom hogy begyorsuljon :DDD

a gyujtás szabájzó ecu cseréről letettünk, mert a kilóméter spirál és a moci közt semmi kábel nem megy. azt hittem sebességre tilt le.

a fogaskerék meg azért necces, mert 6. ban nem pörgi ki magát- ga kisebb lenne szétpörögne.
4 be ki lehet huzatni, 5 be majdnem. de 6 ba nem megy végig.
Üdv én benéznék a helyedbe a karburátor meg a légszűrő közötti részbe valamint levenném a kipufogót is, hogy megnézzem nincs e ehhez hasonló finomság benne. Amúgy ezek pont német cbres fórumról való képek, hogy hogyan kell 120 km/h-s vadállatot csinálni a kis ciberéből :-) azért majd kíváncsi vagyok, hogy megtaláltad e a hibát illetve ezek valamelyikét benne, majd légyszíves tájékoztass az eredményekről ;-)
én is arra gondoltam- de nem tudtam mekkorának kell lenni.

mondjuk 6.ban nem pörgi ki a fordulatot- ezért nem áltam neki a keréknek- pedig kelleni fog ránézni mert laza a lánc.

viszont garantáltan nincs széthajtva a gép- mert a suber csak az alsó tartományban van megkopva! qa fojtás miatt.
erőtlenke volt nagyon.
80 at is könyörögve érte el- most a 90et kelleme tempoban felveszi- nem kell rá várni sokat- nem roller érzetű, mit elötte.
Szia!

Nekem 2005-ös JC34 az M0-on hosszú percek alatt 135-re gyorsult fel, ez volt a legtöbb amit láttam rajta, ha ideálisak a körülmények. De nagyjából 90-100 körül megy egy megtermett emberrel ha nem hasalsz rá. Nézd meg, hogy elöl hány fogú a lánckerék. 15 a gyári, azzal ment 135-öt, 14-est használok most, azzal megy kb 100-at de azt bármikor.
2004-es (JC34-es) 185 magas
szerintem leírások után 100 at azért kéne mennie- teszteken sokkat többeket mutatnak- jo abba reklám is van :)
fuvókára 118 rémlik.

nektek mennyit megy a gép?
németbe vettem 1 cbrt rajta a matrica 80 kmh ra fojtva.

itthon kiszedtem a suber gyűrűt. darabokra szedtem nem találok más fojtást, pedig most se megy 90 fölé.

nem is akarok többel menni! de legyen benne erő tartalék.
OK, ha kérdésed van vagy lesz a szereléssel kapcsolatban akkor is kereshetsz. Vagy ha meglesz a pénz, amúgy 70 körül odaadnám és gyakorlatilag új, megnézhető, vagy készítek majd képet ha érdekel, majd keress, hali
Jelenleg még nincs meg rá , még ötlet állapotában van a dolog :)
de köszi
Szia!

Van egy eladó ATHENA 170ccm-es hengerem, kb 2000 km-t futott, ha érdekel: bega1986@freemail.hu

Felmegy minden gond nélkül, nekem nem kellett átalakítanom semmit.
Sziasztok!
Van egy 2004-es (JC34-es) CBR-em.És szeretném átlalakítani a 160-as Malossi-ra.(Nem száguldozás cupán ,hogy utazóba tudjam stabilan a 100-at és ha előzésre kerül a sor ne kelljen annyi ideig előzni)
Az lenne a kérdésem ,hogy ha megveszem a malossit akkor a gyári hengerfej minden gond nélkül felmegy?Nem kell semmit átalakítani rajta?
illetve mennyire viseli meg a hajtókart az a +40 cm3?
Köszönöm. Majdnem leesett az állam. :)
Köszi a tippet. Most nem tudom megnézni, mert jelenleg szerelőnél van. Még a szerelő se tud a problémával mit kezdeni, ezért gondoltam megkérdezem itt. Remélem, hogy csak ennyi baja van. Még egyszer köszi.