Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintetek f3 kábelköteggel beröffenthető a blokk?
még nem csináltam ilyet,ha lekopik az égett rész ott gondolom már puhább a ferodol vagy könnyebben csiszolható
Ne reszeld,csiszold,uveglapra tett 800 as papíron.
Elcseszni jobban nem fogod de hatha elered az egett resz aljat.
havernak meg van égve a féktárcsa,kezdett a fékbetét is ,brembo,kár lenne érte.
Szerintem csere, vagy lereszeled az égett részt.
ha megégett picit a fékbetét az csere vagy meg lehet menteni?
megpróbálok valami okosságot.ismerősnek van csak motorkód a forgalmiba,tudja cserélgetni a blokkot
Huha,akkor ha van még müszaki rajta tedd bele,müszakin meg ne nézzék a számot,ugyis eléggé el van dugva.
Igy passz hogy mi lesz a menete hogy semmi papirt nem tudsz felmutatni.
osztrákiából behozták aztán szétbontották a motort én megvettem a blokkot mert szépen zajmentesen járt
nincs vettem egy blokkot,röviden ennyi minden nélkül
Hogy érted?A levegőböl leesett egy blokk valakinek és eladta neked?
Honnan van stb.
Komplett motorról van valami?
akkor ha valakivel csinálok egy adásvételit az elég?
Nemzeti Közlekedési Hatóság.
Ott fognak a motorcseréhez egy műszaki adatlapot kitölteni hogy tipusazonos blokk csere volt ezután okmányiroda.
nkh ez mi?
Számla kell róla vagy hivatalos adásvételi,és nkh.Új forgalmi,törzskönyv.
Ezt találtam:A közúti közlekedési igazgatási feladatokról, a közúti közlekedési okmányok kiadásáról és visszavonásáról szóló 35/2000. (XI. 30.) BM rendelet 44. §-a rendelkezik az előzetes eredetiségvizsgálatról. Eszerint (44. § (2) bekezdés d) pont) az eredetiségvizsgálatot el kell végezni "a jármű alvázszámának megváltoztatásával járó műszaki beavatkozást (alvázszámot hordozó szerkezeti elem, alváz vagy karosszéria cseréje) megelőzően". Itt egy felsorolás található az eredetiségvizsgálat elvégzését indokoló esetekről, de a motorcsere nem szerepel. Tehát én is azt tudom mondani, amit a kormányzati portálon is megtalálsz, motorcsere miatti motorszám változás esetén nem kell eredetiségvizsgálatot végeztetni, csak alvázszámot érintő csere esetén. A gépjármű motorját azonosítási számmal több gépjárműgyártó már nem is látja el, csak motorkódot alkalmaz és a gépjármű motorszáma már nem számít járműazonosító adatnak sem.
Ez így lehet?
Srácok lenne egy kérdésem hogy felkavarjam az állóvizet :)
Hogy lehet blokkot cserélni a mociban?kell hozzá valami papír vagy simán cserélhető?tudtommal csak a motorkódnak kell stimmelni és már cserélhető is?
f2 tuti nincs folytás az 100%
Láttam ebayen csak leömlőt PC31-re valami 90eur"+posta,de a sugo is bontott annyi F3-as mint állat,mostanában már nem.Régóta kéne egy belső idom és nem volt nekik.
Úgy tudom ,hogy a gyári F2/3 leömlőben alapból nincs fojtás, szóval nagy különbség nem lehet. Nekem hornetre kell, mert abban meg van, pár lovacskát nyerhetek vele, ha kiiktatom. Csak egy kicsit kell alakítani és mehet is fel a darázsra.
Leömlőben mi különbség van egy gyárihoz képest?
így van.
Valószínű, hogy azért streetlegal
sziasztok valakinek elado fesz szab f2 be?