Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Tud valaki segíteni, hogy a 190/55 slick befér e a 600RR-be?
Hát kezdő motornak kicsit combi :) De nincs rá egy rossz szavam se, talán egy, hogy hangos a váltója, de nemvész.
Jobb topikot nem találtam, írom ide.
CBR 600 F2 -e van itt valakinek? Esetleg tud segíteni és címet adni, akinek van, vagy csak neten vmi okos oldal ...
Kizárólag F2 !
csak röviden: szerintem teljesen kezdőnek nem. kezdd valami kisebbel, szokd a két kerék tulajdonságait. de csak egy vélemény a sokból.
Sziasztok én még uj vagyok es nincs motorom de tervezem a Honda CBR 600RR tetszik a legjobban ha leírnátok róla a véleményeteket nagyon megköszzöném Jah és kezdő motornak jo-e ez a gép?? Előre is köszi!
huhh, 9-es hőértékű volt benne asszem, vagy 10-es, nemtudom,
Neked, hogy ment a ring?
Dadis a polinis mitodhoz honnan tudtad hogy milyen alkatrsézek klappolnak a polini kit-hez?? gondolok itt pl gyertyára?? mert nekem a gyárit nem szereti de most marelli van benn ezzel vettem a moccot és ezt nyúzom semmi baj nincs vele
Nah, első pályanapomon túl vagyok :) Hát mit is mondjak, nagyon király ez a motor, elöl pilot race van, hátul dunlop sportmax, asszem nemtudompontosan, gyári RR gumi, de jól fogott, megszakadozott, végülis 1,30-at sikerült így menni, de nagyontetszett, következő alkalommal hátra megy fela slick, aztán meglátjuk milesz. Mindenesetre nagyon tetszett a motor!!!
A függőlegesen felszálló csőben van, ahol ducibb. Nem egyszerű kiszedni: vagy szétbarmolod a csőben, vagy az egész csőszakaszt ki kell cserélni. Hogy érdemes-e az attól függ, miért akarod kiszedni. Ha pályázol és az üzemanyag-vezérlést is utánaállíttatod, akkor érdemes.
Hali!
Rem tud valaki segíteni? 600rr-be van katalizátor? Ha igen érdemes kiszedni?
na ma megvolt az első köröm 600rr-el, bár amolyan , hogy viselkedik, de nem motorozni, csakúgy erre arra, hát, hogyismondjam, iszonyat király ez a gép. De remélem, hogy jövőhét csütörtökön ringen tudok velel körözni.. majd ott kiderül, hogy hogytetszik, :))))
20-ért ne vegyél sisakot.... Nekem is az első sisakom 18 ezer volt és egy kalap szar az egész.... Minimum 40-45-öt adj sisakért....főleg egy 600rr mellett, mert ha azzal eltiplizel 220-al vagy még többel akkor a 20 ropis sisakodat még a koporsód mellé sem tudják tenni mert nem marad belőle semmi....
Szerintem nézz be a soroksári úti Yamaha world-be!!! 99-ért bőr ruci + kesztyű + csizma + sisak!!! De vannak még brutálabb akcióik!!! A linket pedig a www.hasznaltmotorok.hu oldalon a jobb szélén megtalálod!!! Én vettem már itt pár cumót és jó!!!
én is tudom .Hát nekem a sisak az 40,000volt.Caberg.de mi cakkummpakk 123,000ret fizettünk és abba benne volt a 3000ft-os tankpad is.Meg nagyon rendesek.ameddig én a kesztyűket próbálgattam...már rég elküldtem volna magam a francba
ebben amúgy milyen sisak van benne?
amúgy télleg jó a vásárhelyi bolt! én már csak tudom :)
Hódmezővásárhelyen van egy motoros bolt.Bőrruha+csizma+kesztyű+bukósisak 120,000ft.
szeritnem 140 ezernek a felét csak bukóra ... maradékhz hozzá vágsz még 140 ezret és a ruha is megvan ...
Sziasztok!

Őszre tervezem egy új 600 rr vételét, és érdekelne a véleményetek. Ha 150 ezerből kihozom a bukót, csizmát, kesztyűt, és a ruhát, az jó vétel? Ez mind új lenne: bukó 20e, ruha 80e, csizma 40e, kesztyű 10e forint. Esetleg ha tudtok olcsóbb megoldást, ill. linkeket, boltokat, ahol Magyarországon meg is lehet nézni, próbálni az árukat, akkor azt szivesen venném!

Üdv.
Szigi
r.3.14 jó volt a mai gurulás. Én élveztem naon. Amúgy királyul kerekeztél.
Szevasztok!

Aki tud CBR 600 F4i-hez bal oldali első lábtartót meg generátor fedelet, az legyen szíves dobjon már rám egy mailt (maarcsab@externet.hu).
Sziasztok!Hallottatok az augusztusi Honda Motoros Találkozóról?Állítólag Orfűn lesz.
Sziasztok!!!

ELADÓ 1 YOSHIMURA RS-5 2005ös évjárathoz!

Érdeklődni +36 30 330 19 05
majd ha elkopik.
jah, nem is úgy gondoltam, hogy anyuka fogja a töltőpisztolyt a kúton :P Nem is jelen időben beszéltem a "majd" sz.tem a jövőre utaló szó :P Nah vegyél gumit, ne dumálj! :P :D