Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát azért nem ilyen traktorra valókra gondoltam :P
ITALMONDO
italmondo? Nem vagyok szomjas köszi. Vagy mi az?
Biztos újulni fog a Honda 2007-re, különben jkelentős piacot veszítene a gyár, de ne várjatok sok változást. Én arra tippelek, hogy külsőre kap egy olyan morcosítást mint idén az 1000-es, lehet a ram-air nyílásokat is úgy eltűntetik ahogy a nagy tesón. Valószínűleg áttervezik a gyújtástérképet és befecskendezést, talán javítják a féket kicsit, de ennél többre én nem mernék esküdni a Hondát ismerve. Sajnos komoly forrásból hallottam olyat is, hogy a külseje egy az egyben marad... hát a zgáz lenne. A Hondára jellemző a "kis óvatos lépésekkel nem túl nagyokat előre" felfogás, dehát akkor is.. eza szupersport kategória, tessék megmutatni a vetélytársaknak. Ott van az 1100XX is.. pff. mindegy
huhh, italmondo? Nemtudom hol kapsz indexet olcsóba
kellene nekem kis ledes index nem túl drágán. Nem tudja v.ki, hol lehet szerválni 1 garnitúrát? Kösz
Nem egészen... a CBR 600RR az 2003 óta létezik, és 2005-ben változtattak rajta először (fordított teló stb...), idén pedig a CBR 1000RR újult meg, így jövőre reális az új 600RR piacra dobása.
Szetem nem, asszem a 2006-os az változott valamit.
jó de ez a fajta külső már lassan 4éves nem?
És azt valaki nem tudja hogy ugye a cbr 600 ból movistaros a kapható, de cbr 125-ből jövőre is lesz e Repsolos.
Évente uj tipus az elég drága dolog ám!
hát itt az ideje
Ezt már én is láttam /olvastam.Én öszintén szólva nem hiszek benn mert ebbe az évbe dobták ki a cbr 600 RR 06-ost.
A superbike.hu-n van egy kép a lehetséges következő cbr 600 rr-ről!!!!!!!!! Nézzétek meg nagyon állat! CBR 600 RR THE BEST!!!!!!!!!
Kösz Takii.
varga.norbert volt az a bizonyos személy. :) megkerestem.
hali.
nos.
én úgy tudom, hogy : f4 után jött az f4i , meg egy, vagy két évig gyártották párhuzamban mindkettőt is. előtte volt f3, előtte volt f2...
és igen, nekem f2 van.
ami neked van (aki írt, hogy ha olyan, mint amire gondolok... bocs, nem néztem a nevedet), az f4-es, de "05 óta használod, ha vaci új volt, akkor nagy valószínűséggel f4i. bár ez lényegtelen onnantól, hogy nem f2-es. ...
azt meg még hozzáteszem, ha valaki ezek után is segíteni tud nekem, hogy amerikai kiadás, bár nem hiszem, hogy a borítás felfogató pontjai különböznének az európaitól. de ki tudja...
(az eredeti kérdésem az volt, hogy bukógomba f2re)
Hy
Nekem 190/60 Dunlop D 208 Gp van fennt..
Ha a lánckerekeket és a lánc hosszát nem változtattad,
akkor sztem. tuti.
Szab
Szerintem van...

az F4 butított verziója. Az első villák nem állíthatóak. (vagy csak az előfeszítés?)
de cáfoljatok, ha rosszul tudom.
F4, olyan hogy F5 még nincs....
F5.
Szia!
Nekünk tesommal Cbr 600 F-ünk van de nem tudom a végső számot. Ha nagyon értesz hozzá akkor a nevem alatt találsz rola képet. Ja és elado!!!! ha érdekel
Köszi.
Tudtommal Székely Zsolti is 190/60-t használ.
Be kell hogy férjen, az egyik ismerősöm 190/60-ast is feltett az övére, igaz hogy utána visszatért a 180-ahoz.