Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha vmi jo kéne kis pici de jol világitson
Kitalálom CBR125re kell igaz?
r.3.14!! hol lehet magyarországon ien indexeket kapni???? köszi
jah, és ilyen karbonos plexim lesz ;P
végre v.ki megírta a véleményét. De, v.színű beleszólna a hülye rendőrbácsi, ill. műszaki vizsgán se menne így át, de elvileg nem kötelező motorra irányjelző, és mivel hátul nem fog látni, mondom neki hogy elöl se műxik és karral jelzek :P :)
Műszakira meg kikötöm a hátsót és kész :P
Ja és a videó a kék CBRel kemín!! ;)
Hi!! Sztem a 3. index a legjobb de nem szól be érte a rendőrbácsi??
Hali!

Kicsit részletezd mailben légyszi, és ha látok benne v.mit, felhívlak. Kösz
szr.3.14@gmail.com
hello, érdekel a dolog?
ha igen +kéne beszélni.

üdv én
nah milyen indexem legyen? :P
NA hallo!

Mostjöttünk meg pályáról! Hát iszonyat király volt, múltkori alkalom még cska utcai gumival, most slickkel. javítottam sokat, aztán egyik nagyon rendes ember segített beállítani ott pályára a futóművet, elsőt hátsót, na onnantól kezdve ég és föld, pörögtek lefele a másodpercek, meg daráltam a kis slick oldalát :)
call me: 20-348-80-35
pontosabban hogy működne ez? MSN-en vagy v.hogy keress meg! Kösz
...mármint hogy a hangja pont ilyenre sikerül :)
az én féle dobomnak jobb hangja van sz.tem. Bár nem biztos, hogy az enyém ilyen lesz.
Video itt
CSá!

Ezt a kipuffot a Laser gyártja!! www.laserexhausts.com/en/modul... --- ezen az oldalon van fenn kép hang meg minden
hello,

ha valakit érdekel egy kis pénzkereseti forrás, szívesen kölcsönzöm 2005 ös trikolor színű 600rr hez "enyhén" törött, csúszott alaktrészeket.
Cascóra 1xűbb bevinni , de ...
jelezd a részleteket +beszéljük, kifizettek rá 1350000 erre a motyóra.
tehát?
És ezt a dobot melyik cég, vagy ki gyártja
És ha nem titok mi az ára?
ilyet
színben ilyet szerettem volna, de nem nagyon lesz megoldva sajnos.
MIlyen dobot veszel rá?
A TZRen meg betették a fényszóra búra alá
az index témához:
az új RSemen hajlékony index van... Mit ne mondjak, zseniálisan 1szerű találmány! 1szer eldőlt a motor , és se indexnek se idomnak semmi baja!

az előző apriliával meg elütöttem 1 bringást, levitte úgy az indexet h kiszakadt az idomból :S
Szerintem azért kicsit radikálisabb változtatások lesznek a 600 rr-en mint a Fireblade-en! És majd 1-2 év múlva követi a változtatást az 1000rr is! Nézzétek meg a Yamahakat változatattak az R1-en de alig észrevehetően viszont az R6 teljessen megújult!!!...
jah, az első még kinéz valahogy. Azért kell kisebb index, mert ha jövő héten lecserélem a dobot, leszedem a hátuljáról az egész műanyagot, amin a hátsó index is van, és a műanyagot tartó 4 csavar közül valamelyik 2-nek a helyén elég hülyén nézne ki sz.tem az a batár index. Tavaly mikor csúsztam egy kicsit kurva olajfolton, nekem a gyári is felhajlott és megrepedt kicsit az idom fölötte. Most nincs előttem a motor, de ez meg lehet olyan kicsi, hogy le se érne egy esetleges újabb csúszáskor (bár erre jobb nem is gondolni). Haver R1-én legalábbis olyan, bár az nyilván más kérdés. Ezen lehet kiáll annyira, no mind1.
ott az első a ledes, de miapöcsnek index? én rr-emen sincs, fikkanáskor eltöri az idomot, kell a fazsomnak :D